Sign in
  Regjistrimi i Stake

  Regjistrimi i Stake

  Informacioni i regjistrimit të Stake.com - Si të arrini te libri zyrtar i sporteve dhe kazinoja e Stake në vendin tuaj.

  • Hapja e një llogarie të kunjit
  • Identifikimi i kunjit
  • Bonusi i kunjit
  • Informacione Stake.com
  • Pyetjet e shpeshta të regjistrimit të Stake.com
  Lojtarët mund të hyjnë në Librin e Sporteve të Stake dhe në kazino online nga e gjithë bota.

  Mijëra bastore sportive dhe lojtarë kazino janë aktivë në Stake.com çdo ditë. Ky është libri sportiv dhe kazinoja më e madhe në botë për kriptovalutat dhe ka mbi 500,000 përdorues të regjistruar.

  Ndërkombëtarisht, Stake mban një licencë të Curacao-s ndërsa faqja e internetit e MB-së është e licencuar dhe e rregulluar në Britaninë e Madhe nga Komisioni i Lojërave të Fatit.

  Globalisht, lojtarët në Evropë, Azi, Kanada, Amerikën Latine dhe gjetkë janë në gjendje të përdorin baste sportive në internet, lojëra kazino dhe më shumë.

  Informacioni i faqes së internetit Stake

  Stake .com Informacion
  ⚽ Produkte Baste sportive, Kazino, Kazino Live, Lojëra
  💎 Kodi promovues NEWBONUS
  ➤ Bonusi i depozitave 200%
  💰 Vlera e bonusit 3000 dollarë
  ✅ Licencë Curacao
  📅 Themeluar 2017
  💱 Monedhat Vetëm kripto por bilancet e llogarisë mund të shihen në USD , EUR ose JPY
  ⚡Kriptovalutat Bitcoin , Ethereum , Litecoin , Dogecoin , Tron , Bitcoin Cash, Binance Coin , Ripple dhe USDT
  🌍 Gjuhët Opsionet përfshijnë anglisht, spanjisht, portugalisht, rusisht, vietnamez dhe japonisht
  📱 Aplikacioni Asnjë aplikacion, por platformë e plotë bastesh e disponueshme përmes shfletuesit celular
  📺 Transmetim i drejtpërdrejtë po
  ☎️ Mbështetje Live po

  Hapja e një llogarie të kunjit

  Për të filluar të vendosni baste, duhet të hapni një llogari dhe të bëheni një lojtar aktiv.

  Është e lehtë për të hyrë në Stake . Përdorni lidhjet në këtë faqe për të shkuar drejtpërdrejt në faqen e internetit globale të Stake.com ku mund të identifikoheni dhe të aksesoni librin sportiv dhe kazinonë online.

  Është e lehtë të hapësh llogarinë tënde në Stake , siç shpjegohet më poshtë, dhe kërkon më pak se një minutë për t'u regjistruar. Thjesht:

  1. Shkoni në faqen zyrtare të Stake.com nëpërmjet kësaj faqe dhe klikoni 'Regjistrohu' për të hapur shpejt një llogari
  2. Krijoni një emër përdoruesi unik ose zgjidhni të regjistroheni duke përdorur një llogari të mediave sociale si Facebook ose Twitch . Ju gjithashtu mund të regjistroheni shpejt duke përdorur një llogari Google .
  3. Kur pyeteni nëse keni një kod, futni kodin promovues të Stake.com NEWBONUS për të marrë një bonus depozite prej 200%.

  Identifikimi i kunjit

  Pasi të jeni regjistruar, do të mbeteni të identifikuar në faqen zyrtare të internetit të Stake . Ju gjithashtu mund të hyni në llogarinë tuaj duke përdorur lidhjet në këtë faqe. Kur jeni identifikuar, mund të hyni në Librin e Sporteve të Stake dhe gjithashtu në kazinonë Stake . Si lojtar i ri, ju gjithashtu mund të merrni bonusin e mirëseardhjes.

  Bonusi i kunjit

  Kodi promovues i Stake.com NEWBONUS lejon lojtarëve të rinj të marrin bonusin maksimal të mirëseardhjes ose në librin sportiv ose në kazino. Kodi zhbllokon një bonus depozite 200% dhe vlen deri në 3000 dollarë.

  Për të marrë bonusin:

  • Regjistrohuni në Stake duke përdorur lidhjet në këtë faqe
  • Hapni një llogari siç detajohet në këtë faqe
  • Kur ju pyesni nëse keni një kod të Stake.com , shkruani kodin promovues NEWBONUS

  Pasi ta keni bërë këtë, bëni depozitën tuaj të parë të parave reale për të marrë paratë e bonusit. Ju do të merrni një bonus depozite 200% në librin sportiv, me deri në 3000 dollarë ose ekuivalentin e monedhës në dispozicion. Depozoni crypto me vlerë 1500 dollarë për të marrë bonusin e plotë prej 3000 dollarësh.

  Kodi NEWBONUS mund të përdoret në të gjithë faqen e internetit të Stake , duke i lejuar lojtarët e rinj të përdorin bonusin në baste sportive ose lojëra kazino!

  Informacione Stake.com

  Stake është libri sportiv dhe kazinoja më e madhe në botë e kriptomonedhës.

  Ju mund të depozitoni në librin sportiv ose në kazino online duke përdorur Bitcoin dhe një numër kriptomonedhash të tjera.

  Kjo është një platformë bastesh e bazuar në komunitet. Aktualisht ka mbi 500,000 përdorues të regjistruar, me Stake të disponueshëm globalisht. Libri i sporteve dhe kazino ka lojtarë që hyjnë çdo ditë nga shumë vende të ndryshme, duke përfshirë Brazilin, Kanadanë dhe në Evropë, Azi dhe Afrikë.

  Lojtarët e rinj mund të kërkojnë një bonus bujar mirëseardhjeje duke përdorur kodin promovues të Stake.com NEWBONUS , dhe libri i sporteve ka disa nga shanset më të mira të basteve në industrinë e basteve në internet. Fitimet kreditohen në kohë reale në llogarinë tuaj dhe duke qenë se kjo është një faqe bastesh crypto , mund të prisni tërheqje të shpejta.

  Lojtarët e kazinosë mund të zgjedhin nga mbi 2000 lojëra. Identifikohu në kazinonë e crypto të Stake për të shijuar lojëra slot, baccarat , roulette , blackjack dhe shumë lojëra të tjera me tregtarë të drejtpërdrejtë.

  Ju mund të bëni një depozitë në llogarinë tuaj duke përdorur Bitcoin , Ethereum , Litecoin dhe një sërë kriptomonedhash të tjera.

  Mbështetja e klientit 24/7 është gjithashtu e disponueshme, me kohë të shpejta përgjigjeje.

  Pyetjet e shpeshta të regjistrimit të Stake.com

  Si mund të regjistrohem në Stake.com?

  Shkoni në faqen zyrtare të kunjit dhe klikoni 'Regjistrohu'. Ju mund të hapni një llogari në më pak se një minutë duke krijuar një emër përdoruesi unik ose duke përdorur një rrjet të mediave sociale si Facebook, Google ose Twitch.

  Cili është bonusi i regjistrimit të aksioneve?

  Përdorni kodin Stake.com NEWBONUS për të marrë një bonus depozite 200% me vlerë deri në $3000.

  A mund të marr një bonus kazino në Stake.com?

  Po. Regjistrohuni me kodin promovues të Aksioneve NEWBONUS për të marrë bonus deri në 3000 dollarë në kazino.

  Cili është kodi i regjistrimit të Stake.com?

  Kodi i Stake.com është NEWBONUS . Përdoreni këtë kod kur regjistroheni për të marrë një bonus depozite 200%.?