Sign in

Shpërblimet VIP Stake.com shpjegohen $

 • Klubi VIP Stake.com ju lejon të merrni bonuse të rregullta
 • Anëtarët VIP të Stake mund të kenë akses në oferta dhe shpërblime ekskluzive
 • Mësoni për nivelet e ndryshme VIP të Stake.com !
$
stake.com vip rewards
 • Regjistrimi i Stake.com
 • Si të merrni shpërblime VIP të Stake.com
 • Nivelet VIP të Stake.com
Klubi VIP i Stake.com është i disponueshëm për lojtarët aktivë. Hapi i parë për t'u bërë VIP i Stake është të siguroheni që jeni regjistruar.

Programi VIP i Stake është krijuar për t'iu përshtatur të gjithë llojeve të ndryshme të lojtarëve. Programi është krijuar për të siguruar që lojtarët të marrin bonuse për çdo dollar që vendosni bast.

Në këtë faqe, ne do t'ju tregojmë gjithçka që duhet të dini për t'u bërë VIP dhe për të kërkuar shpërblime VIP Stake.com .

Regjistrimi i Stake.com

Përpara se të merrni shpërblime VIP , duhet të keni një llogari. Këtu është udhëzuesi ynë i thjeshtë hap pas hapi për t'u regjistruar në librin sportiv dhe kazinonë më të madhe të kriptove në botë:

undefined
 1. Shkoni në faqen zyrtare të internetit Stake.com duke përdorur lidhjet në këtë faqe
 2. Klikoni "Regjistrohu" për të hapur një llogari. Krijoni një emër përdoruesi unik ose zgjidhni të regjistroheni duke përdorur një llogari të mediave sociale si Facebook ose Twitch. Ju gjithashtu mund të regjistroheni shpejt duke përdorur një llogari Google.
 3. Kur ju pyesni nëse keni një kod, futni kodin promovues të Stake.com NEWBONUS për të marrë një bonus depozite prej 200%.

Kodi i Stake.com NEWBONUS ju lejon të merrni bonusin më të madh të mirëseardhjes kur regjistroheni. Ky kod zhbllokon një bonus depozite 200% dhe vlen deri në 1000 dollarë.

Për të marrë bonusin:

 • Regjistrohuni në Stake duke përdorur lidhjet në këtë faqe
 • Hapni një llogari siç u shpjegua më lart
 • Bëni depozitën tuaj të parë të parave reale
 • Ju do të merrni një bonus depozite 200% në librin sportiv, me deri në 1000 dollarë ose ekuivalentin e monedhës në dispozicion.

Depozoni kripto me vlerë 500 dollarë për të marrë bonusin e plotë prej 1000 dollarësh.

Si të merrni shpërblime VIP të Stake.com

Klubi VIP i Stake.com i lejon lojtarët të marrin shpërblime monetare dhe ofron qasje ekskluzive në promovimet VIP .

Mënyra e lehtë për t'u bërë një VIP i Stake.com është të jesh aktiv në librin sportiv ose kazino.

Me fjalë të thjeshta, sa më shumë të vendosni bast në Stake , aq më të mira do të jenë shpërblimet tuaja. Për shembull, nëse arrini një renditje VIP Bronzi, do të merrni një bonus VIP Bronzi të një shume të caktuar.

Nëse arrini renditjen Silver, do të merrni një bonus Argjendi. Kjo vazhdon derisa të arrini Diamond - niveli më i lartë i rangut në klubin VIP .

Nivelet VIP të Stake.com

Sa herë që arrini një nivel të ri VIP , shpërblimet tuaja do të rriten. Do të keni akses në ringarkime, bonuse dhe shumë përfitime të tjera ekskluzive.

Vazhdoni të lexoni për një përmbledhje të plotë të përfitimeve të disponueshme kur bëheni VIP !

stake.com vip
Rifreskoni - Një rimbushje është një bonus i bashkangjitur pa vargje, i cili mund të kërkohet ose një herë në ditë, një herë në orë ose ndonjëherë aq shpesh sa një herë në 10 minuta.

Bonuset e ringarkimit jepen bazuar në shtatë ditët e mëparshme të basteve.

Rakeback - Rakeback është i disponueshëm në të gjitha lojërat e kazinosë, duke ju kthyer pak nga çdo bast. Rake llogaritet si përqindje mbrapa për çdo bast në varësi të avantazhit të lojës. Për çdo bast që vendosni në kazino, ju do të merrni 10% të këtij avantazhi.

Bonuset e nivelit të lart - Këto bonuse VIP jepen ose nga mbështetja e Stake ose nga hosti juaj VIP sa herë që ngjiteni në një nivel të ri VIP . Kur të ngjiteni në një nivel të ri, ekipi mbështetës do t'ju njoftojë për t'u siguruar që të mos e humbisni këtë bonus.

Bonuset VIP në Bronz, Argjend, Ar dhe Platin jepen si një shumë fikse. Përtej Platinumit, shuma rritet dhe mund të arrijë mbi 25,000 dollarë për nivel.

Boost javor - Bonusi javor i rritjes lëshohet çdo të shtunë dhe postohet në grupin VIP Telegram. Kur të arrini Bronze VIP , do të merrni një lidhje ftese në këtë kanal privat Telegram.

Rritja javore bazohet në bastet tuaja të mëparshme shtatë ditësh së bashku me nivelin tuaj VIP . Niveli juaj VIP do t'ju japë një shumë bazë dhe totali i bastit tuaj do të rrisë këtë shumë bazë.

Bonuset mujore - Bonusi mujor jepet një herë në muaj dhe llogaritet në bazë të basteve tuaja të mëparshme 30 ditësh së bashku me nivelin tuaj VIP .

Bonuset lëshohen me email për sa kohë që ju keni një adresë emaili të konfirmuar. Kjo e bën të rëndësishme përdorimin e një adrese të vërtetë emaili gjatë regjistrimit.
news image Chris Horton 17 qer 2022 View more