Sign in
  Libri sportiv i Stake

  Libri sportiv i Stake

  Hyni në Librin Sportiv të Stake.com dhe merrni bastin tuaj falas prej 1000 dollarësh kur të regjistroheni.

  • Libri Sportiv i Stake.com
  • Karakteristikat e basteve të Stake.com Sportsbook
  • Bonusi sportiv i aksioneve
  9217 N
  Stake ofron baste sportive në internet për qindra ngjarje të ndryshme sportive çdo ditë.

  Pasi të regjistroheni, mund të bastni në një sërë sportesh dhe liga dhe ngjarje më të mëdha nga e gjithë bota.

  Ky është libri më i madh sportiv i kriptomonedhës në botë, me mbi 500,000 përdorues të regjistruar në mbarë botën. Mund të vini bast për gjithçka, nga Super Bowl , te futbolli i Premier League , te lojërat e esports në librin sportiv.

  Stake ofron para-ndeshje dhe baste live në lojë në mbi 30 sporte të ndryshme çdo ditë, si dhe baste në shumë lojëra të ndryshme eSports. Ju gjithashtu mund të bastni për politikën, si dhe për ngjarje të ndryshme televizive dhe argëtuese.

  Bastet e basteve sportive gjithashtu mund të shijojnë transmetimin e drejtpërdrejtë në sportet e zgjedhura gjithashtu.

  Stake është një partner zyrtar bastesh i UFC . Ju do të merrni shanset më të mira në çdo luftë UFC , me mbulim të shkëlqyeshëm të tregut për ata që kënaqen me bastet në MMA.

  Bashkohuni dhe do të jeni në gjendje të vini bast në çdo ngjarje të madhe sportive, me një numër të madh tregjesh bastesh të disponueshme për të gjitha sportet, duke përfshirë tenisin, futbollin, basketbollin, bejsbollin dhe shumë të tjera, ndërsa me transmetimet e drejtpërdrejta të Stake.com mund të shijoni gjithashtu drejtpërdrejt transmetimi i sportit çdo ditë.

  Libri Sportiv i Stake.com

  Libri i sporteve Stake ofrohet në pajisjet desktop dhe celular. Libri i sporteve mund të arrihet duke përdorur shfletuesin tuaj ose shfletuesin celular dhe vendosja e një basti është shumë e thjeshtë.

  Sapo të hyni në librin sportiv, do të shihni një listë të të gjitha sporteve dhe ngjarjeve të disponueshme për të bastuar, me tregjet e basteve të drejtpërdrejta dhe ato para ndeshjeve të disponueshme.

  Nëse prekni një sport, mund të shihni të gjitha ngjarjet e disponueshme. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të prekni ngjarjen për të cilën dëshironi të bastoni për të parë të gjitha tregjet e disponueshme të basteve.

  Më pas mund të shikoni të gjitha tregjet dhe shanset aktuale. Ngjarjet e basteve të drejtpërdrejta do të kenë shanset të përditësohen në kohë reale. Kur të keni gjetur bastin tuaj, trokitni lehtë mbi shanset aktuale për ta shtuar atë përzgjedhje në fletën tuaj të basteve. Më pas mund të vendosni shumën që dëshironi të vini bast ( stake tuaja) dhe të konfirmoni bastin.

  Në Stake.com Sports do të gjeni:

  • Live: Prekni butonin "Ngjarje të drejtpërdrejta" për të parë të gjitha lojërat dhe ngjarjet e disponueshme të drejtpërdrejta ku mund të bastni, si dhe ngjarjet e ardhshme të basteve në lojë.
  • Transmetim i drejtpërdrejtë Stake.com : Shikoni transmetime të drejtpërdrejta falas. Shikoni për ikonën e televizionit pranë një ngjarje bastesh. Hyni në llogarinë tuaj për të parë një transmetim të drejtpërdrejtë të asaj ngjarjeje.
  • eSports: Bast në ESports çdo ditë në Sportbook, me transmetim të drejtpërdrejtë të disponueshëm gjithashtu. Lojërat e njohura përfshijnë FIFA , League of Legends , Counter-Strike dhe Dota .

  Ju gjithashtu mund të përdorni shpejt produkte të tjera kur jeni të kyçur në libër sportiv, duke përfshirë:

  • Kazino: Zgjidhni nga mbi 2000 lojëra dhe lojëra elektronike të kazinosë në internet
  • Kazino drejtpërdrejt: Luaj lojëra kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë

  Karakteristikat e basteve të Stake.com Sportsbook

  • Shanse të shkëlqyera në të gjitha sportet
  • Shanset kryesore të tregut për luftimet në UFC
  • Një gamë e gjerë sportesh për të bastuar
  • Zgjedhje e madhe e tregjeve të basteve
  • Transmetim direkt
  • Baste të drejtpërdrejta në lojë
  • Bastet ESports
  • Tërheqje të shpejta
  • Mbështetje për klientët 24 orë

  Bonusi sportiv i aksioneve

  Kodi promovues i Stake.com është NEWBONUS . Ky kod u lejon lojtarëve të rinj të marrin një bonus ekskluziv të mirëseardhjes me vlerë deri në $1000.

  Për të hapur një llogari:

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të shkuar në faqen zyrtare të internetit të Stake.com .
  2. Prekni butonin 'Regjistrohu' dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit. Duhet më pak se një minutë për të hapur një llogari.
  3. Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin NEWBONUS . Ky kod ju lejon të merrni bonusin më të madh.

  Për të marrë këtë bonus:

  • Hyni në llogarinë tuaj të re
  • Sigurohuni që keni përdorur kodin NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod promocional
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale
  • Më pas do të merrni një bonus depozite 200% me vlerë deri në 1000 dollarë

  Përndryshe, mund të përdorni kodin NEWBONUS në kazinonë Stake për të marrë deri në 1000 dollarë para bonus. Lojtarët e Stake.com kanë akses në kazinonë e plotë të crypto , me mbi 1000 lojëra kazinoje më të mira të disponueshme, si dhe shumë origjinale ekskluzive të Stake .

  Si libri sportiv dhe kazinoja më e madhe në botë e kriptomonedhave, ju mund të depozitoni duke përdorur një sërë kriptomonedhash të ndryshme, duke përfshirë Bitcoin , Dogecoin , Ethereum , Litecoin dhe Ripple .