Sign in
  Libri Sportiv Stake

  Libri Sportiv Stake

  Hyni në Librin Sportiv të Stake.com dhe merrni bastin tuaj falas prej 3000$ kur të regjistroheni.

  • Stake.com Libri Sportiv
  • Karakteristikat e basteve të Stake.com Sportsbook
  • Bonusi sportiv i kunjit
  9217 N
  9217 N

  Stake.com ofron baste sportive në internet për qindra ngjarje të ndryshme sportive çdo ditë.

  Pasi të regjistroheni, mund të vini bast në një sërë sportesh dhe liga dhe ngjarje më të mëdha nga e gjithë bota.

  Ky është libri më i madh sportiv i kriptomonedhës në botë, me mbi 5,000,000 përdorues të regjistruar globalisht. Mund të vini bast për gjithçka, nga Super Bowl , te futbolli Premier League , te lojërat e esports në librin sportiv.

  Stake ofron para-ndeshje dhe baste live në lojë në mbi 30 sporte të ndryshme çdo ditë, si dhe baste në shumë lojëra të ndryshme eSports. Ju gjithashtu mund të bastni për politikën, si dhe për ngjarje të ndryshme televizive dhe argëtuese.

  Bastet e basteve sportive gjithashtu mund të shijojnë transmetimin e drejtpërdrejtë në sportet e zgjedhura gjithashtu.

  Stake është një partner zyrtar bastesh i UFC . Ju do të merrni shanset më të mira në çdo luftë UFC , me mbulim të shkëlqyeshëm të tregut për ata që shijojnë bastet në MMA.

  Bashkohuni dhe do të keni mundësi të bastni në çdo ngjarje të madhe sportive, me një numër të madh tregjesh bastesh të disponueshme për të gjitha sportet, duke përfshirë tenisin, futbollin, basketbollin, bejsbollin dhe shumë të tjera, ndërsa me transmetimet e drejtpërdrejta të Stake.com mund të shijoni edhe drejtpërdrejt transmetimi i sportit çdo ditë.

  Stake.com Libri Sportiv

  Libri i sporteve Stake është i disponueshëm në pajisjet desktop dhe celular. Libri i sporteve mund të aksesohet duke përdorur shfletuesin tuaj ose shfletuesin celular dhe vendosja e një basti është shumë e thjeshtë.

  Sapo të hyni në librin e sporteve, do të shihni një listë të të gjitha sporteve dhe ngjarjeve të disponueshme për të bastuar, me tregjet e basteve të drejtpërdrejta dhe ato para ndeshjeve të disponueshme.

  Nëse prekni një sport, mund të shihni të gjitha ngjarjet e disponueshme. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të prekni ngjarjen ku dëshironi të bastoni për të parë të gjitha tregjet e disponueshme të basteve.

  Më pas mund të shikoni të gjitha tregjet dhe shanset aktuale. Ngjarjet e basteve live do të kenë shanset të përditësohen në kohë reale. Kur të keni gjetur bastin tuaj, trokitni lehtë mbi shanset aktuale për ta shtuar atë përzgjedhje në fletën tuaj të basteve. Më pas mund të futni shumën që dëshironi të vini bast ( stake juaj ) dhe të konfirmoni bastin.

  Në Stake.com Sports do të gjeni:

  • Live: Prekni butonin "Ngjarje të drejtpërdrejta" për të parë të gjitha lojërat dhe ngjarjet e disponueshme të drejtpërdrejta për të cilat mund të bastoni, si dhe ngjarjet e ardhshme të basteve në lojë.
  • Transmetimet e drejtpërdrejta Stake.com : Shijoni sportet me transmetim të drejtpërdrejtë falas. Kujdesuni për ikonën e televizionit pranë një ngjarje bastesh. Hyni në llogarinë tuaj për të parë një transmetim të drejtpërdrejtë të asaj ngjarjeje.
  • eSports: Bast në ESports çdo ditë në Sportbook, me transmetim të drejtpërdrejtë të disponueshëm gjithashtu. Lojërat e njohura përfshijnë FIFA , League of Legends , Counter-Strike dhe Dota 2 .

  Ju gjithashtu mund të përdorni shpejt produkte të tjera kur jeni të kyçur në libër sportiv, duke përfshirë:

  • Kazino: Zgjidhni nga mbi 2000 lojëra dhe lojëra elektronike të kazinosë në internet
  • Kazino live: Luaj lojëra kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë

  Karakteristikat e basteve të Stake.com Sportsbook

  • Shanse të shkëlqyera në të gjitha sportet
  • Shanset kryesore të tregut për luftimet në UFC
  • Një gamë e gjerë sportesh për të bastuar
  • Zgjedhje e madhe e tregjeve të basteve
  • Transmetim direkt
  • Baste të drejtpërdrejta në lojë
  • Bastet ESports
  • Tërheqje të shpejta
  • Mbështetje 24 orëshe ndaj klientit

  Bonusi sportiv i kunjit

  Kodi i Stake.com është NEWBONUS . Ky kod u lejon lojtarëve të rinj të marrin një bonus ekskluziv të mirëseardhjes me vlerë deri në $3000.

  Për të hapur një llogari:

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të shkuar në faqen zyrtare të internetit Stake.com .
  2. Prekni butonin 'Regjistrohu' dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit. Duhet më pak se një minutë për të hapur një llogari.
  3. Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin NEWBONUS . Ky kod ju lejon të merrni bonusin më të madh.

  Për të marrë këtë bonus:

  • Hyni në llogarinë tuaj të re
  • Sigurohuni që keni përdorur kodin NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod promocional
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale
  • Më pas do të merrni një bonus depozite 200% me vlerë deri në 3000 dollarë

  Përndryshe, mund të përdorni kodin NEWBONUS në kazinonë Stake për të marrë deri në 3000 dollarë para bonus. Lojtarët e Stake.com kanë akses në kazinonë e plotë crypto , me mbi 2000 lojëra kazinoje më të mira të disponueshme, si dhe shumë origjinale ekskluzive Stake .

  Si libri sportiv dhe kazinoja më e madhe në botë e kriptomonedhave, ju mund të depozitoni duke përdorur një sërë kriptomonedhash të ndryshme, duke përfshirë Bitcoin , Dogecoin , Ethereum , Litecoin dhe Ripple .

  Pyetjet e shpeshta të Librit Sportiv të Stake

  Cili është kodi Stake .com?

  Kodi promovues Stake .com është NEWBONUS . Ky kod merr lojtarë të rinj deri në $3000 bonus. Bëni depozitën tuaj të parë të parave reale dhe merrni një bonus 200%.

  A është i mirë Stake ?

  Stake është faqja më e madhe e basteve të crypto në botë. Regjistrohuni dhe merrni shanse të shkëlqyera për të gjitha sportet kryesore.

  A mund të bastoj drejtpërdrejt në Stake .com?

  Po. Libri i sporteve Stake ka baste të drejtpërdrejta në lojë të disponueshme për shumë sporte çdo ditë. Transmetimi i drejtpërdrejtë është gjithashtu i disponueshëm.

  Cili është bonusi më i mirë në Stake .com?

  Regjistrohuni me kodin promovues Stake NEWBONUS për të marrë një bonus depozite 200% me vlerë deri në $3000. Pasi të regjistroheni, mund të merrni edhe bonuse shtesë, si p.sh. rënia e bonusit të Stake .com. Hyni në llogarinë tuaj dhe klikoni 'Promovimet' për të parë të gjitha ofertat e bonusit të Stake .