Sign in

Udhëzues për kodin promovues të Stake.com - Udhëzues i plotë për bonusin e mirëseardhjes dhe kodin NEWBONUS $

  • Mësoni për kodin promovues të Stake.com NEWBONUS
  • Gjithçka që duhet të dini për bonusin e mirëseardhjes së Stake
  • Përgjigjet për të gjitha pyetjet e mëdha në lidhje me bonusin Stake.com !
$
Udhëzuesi i kodit promovues të Stake .com $
Stake.com është faqja më e madhe e basteve të kriptove në botë. Dhjetëra mijëra lojtarë mund të gjenden në librarinë sportive dhe kazino kripto çdo ditë, me Stake të disponueshme në të gjithë botën.

Nëse ende nuk e keni provuar Stake , mund të merrni bonus deri në 1000$ kur regjistroheni me kodin promovues të Stake.com NEWBONUS .

Bonusi i madh i mirëseardhjes është vetëm një nga arsyet e shumta pse duhet të luani në Stake.com . Përveçse ofron shanse të mëdha për mbi 30 sporte dhe mbi 2000 lojëra kazino, pasi të regjistroheni, do të keni mundësi të përdorni promovime fitimprurëse, oferta bonus ekskluzive dhe shumë më tepër.

Në këtë faqe, do të gjeni përgjigje për disa nga pyetjet më të bëra në lidhje me këtë libër sportiv global të kriptove dhe kazino online, duke përfshirë të gjithë informacionin që ju nevojitet në lidhje me kodin promovues të Stake.com .

Nëse dëshironi të regjistroheni tani, ja se si të hapni shpejt një llogari dhe të merrni bonusin tuaj:

  1. Shkoni te Stake.com nëpërmjet kësaj lidhjeje. Ju çon direkt në faqen e regjistrimit në faqen zyrtare të internetit të Stake .
  2. Klikoni butonin 'Regjistrohu' dhe më pas plotësoni formularin e shkurtër.
  3. Kur ju pyesni nëse keni një kod, shkruani kodin promovues NEWBONUS . Duke përdorur këtë kod, ju mund të kërkoni bonusin maksimal.

Lexoni për të gjitha përgjigjet e pyetjeve tuaja në lidhje me Stake.com dhe bonusin e mirëseardhjes së Stake !

A ka Stake kode promocionale?

Po. Nëse përdorni kodin promovues të Stake.com NEWBONUS kur bashkoheni, mund të merrni deri në $1000 bonus.

Ku mund të fus një kod referimi në Stake ?

Klikoni butonin 'Regjistrohu' për t'u bashkuar me Stake.com . Formulari i regjistrimit pyet nëse keni një kod. Shkruani kodin NEWBONUS dhe mund të merrni një bonus depozite 200% me vlerë deri në 1000 dollarë.

Ku lejohet Stake ?

Stake operojnë legalisht në të gjithë botën. Stake.com mund të aksesohet në Kanada, Mbretërinë e Bashkuar, në të gjithë Evropën, Azinë dhe pjesë të Amerikës Latine.

Si mund të marr bonus falas të Stake ?

Kur regjistroheni në Stake.com , mund të merrni bonus falas deri në 1000 dollarë. Bashkohuni me kodin promovues NEWBONUS për të marrë një bonus depozite prej 200%. Depozitoni duke përdorur një nga kriptovalutat e pranuara ose duke përdorur një kartë krediti ose kartë debiti (nëpërmjet Moonpay ) për të marrë bonusin.

Si mund të kërkoj rritjen time javore në Stake ?

Bonusi javor i rritjes lëshohet çdo të shtunë dhe postohet në grupin Stake VIP Telegram . Kur të arrini Bronze VIP , do të merrni një lidhje ftese në këtë kanal privat Telegram .

Rritja javore bazohet në bastet tuaja të mëparshme shtatë ditësh së bashku me nivelin tuaj VIP .

Si luani kazino Stake ?

Stake është kazinoja më e madhe e kriptove në botë me mbi 2000 lojëra për të zgjedhur. Pasi të regjistroheni, mund të luani lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe lojëra kazino live nga ofruesit kryesorë të softuerëve.

Kazinoja e kriptove është gjithashtu shtëpia e Stake Originals - lojëra të dëshmuara të drejta që janë ekskluzive për Stake.com .

Sa mund të tërhiqni nga S take.com ?

Nuk ka kufizime për tërheqjet. Hyni në llogarinë tuaj, klikoni ikonën 'Portofolin' dhe zgjidhni opsionin 'Tërheqje' për të filluar tërheqjen tuaj.

Sa kohë zgjasin tërheqjet e Stake.com ?

Tërheqjet mund të ndryshojnë në varësi të mënyrës së pagesës që po përdorni. Ne kemi parë disa kërkesa për tërheqje të kriptove të përfunduara në më pak se pesë minuta.

A është Stake.com e ligjshme?

Po, Stake është i ligjshëm. Themeluar në vitin 2017, Stake mban një licencë të Curacao ndërkombëtarisht dhe është gjithashtu e rregulluar në Mbretërinë e Bashkuar.

A është Stake.com e ligjshme në Kanada?

Po! Stake janë të disponueshme në Kanada dhe lojtarët në vend mund të regjistrohen dhe të hyjnë në librin sportiv dhe kazinonë.

A është Stake i ligjshëm në MB?

Po. Stake operon në Mbretërinë e Bashkuar, me faqen e saj të internetit në MB të mundësuar nga TGP Europe . TGP Europe Limited është licencuar dhe rregulluar në Britaninë e Madhe nga Komisioni i Lojërave të Fatit.

A është Stake VPN miqësore?

Stake janë të disponueshme në shumë vende. Nëse jeni duke luftuar për të hyrë në librin sportiv ose kazino, mund të përdorni një VPN për të hyrë në Stake.com .

A mund të tërhiqem në S take.com ?

Po. Ju mund të tërheqni fitimet nga llogaria juaj. Tërheqjet janë shumë të shpejta, me kërkesat përpunohen në pak minuta.

Për të bërë një tërheqje:

  • Prekni ikonën "Portofolin" dhe zgjidhni opsionin "Tërheqja".
  • Futni shumën që dëshironi të tërhiqni
  • Zgjidhni adresën në të cilën dëshironi të dërgohet pagesa

Cili është kodi për Stake ?

Kodi promovues i Stake NEWBONUS ju lejon të merrni deri në 1000 dollarë bonus kur regjistroheni.

Si e merrni rënien e bonusit të Stake ?

Regjistrohuni në Stake.com për t'u bërë një lojtar aktiv. Pasi të jeni regjistruar, mund të përdorni të gjitha promovimet e ndryshme sportive dhe kazino të disponueshme në Stake , si dhe të jeni në gjendje të merrni bonusin tuaj.

A është Stake.com paligjshëm?

Nr. Stake ka një licencë në Curacao dhe operon ligjërisht në shumë vende.

Si t'i depozitoj paratë në Stake ?

Për të bërë një depozitë në llogarinë tuaj, fillimisht duhet të merrni adresën tuaj të depozitës, e cila mund të gjendet duke klikuar në butonin "Portofoli" në krye të ekranit kur jeni identifikuar në Stake.com . Zgjidhni 'Depozitim' dhe ndiqni udhëzimet në ekran për të transferuar fonde nga portofoli juaj kripto në Stake .

Nëse nuk zotëroni asnjë kriptovalutë dhe dëshironi të depozitoni me një monedhë të bazuar në fiat, mund të përdorni shërbimin Moonpay për të blerë kriptomonedha që kreditohen drejtpërdrejt në llogarinë tuaj të Stake .

Si mund të kërkoj bonusin tim në Stake ?

Regjistrohuni në Stake.com duke përdorur kodin promovues të Stake NEWBONUS kur të pyetet nëse keni një Kod. Bëni depozitën tuaj të parë me para reale dhe mund të kërkoni një bonus depozite 200% deri në një maksimum prej $1000.

Sa vjeç duhet të jeni për të përdorur Stake ?

Ju duhet të jeni 18 vjeç për të luajtur në Stake.com .