Sign in

Luaj në Stake.com

Po kërkoni të luani në Stake.com? Ky është faqja e duhur.
Regjistrohu dhe bast.

Tema e parazgjedhur

Sportet e kunjit

Mbi 5,000,000 përdorues të regjistruar vënë baste në Librin e Sporteve Stake , me baste në mbi 30 sporte të ndryshme të disponueshme. Ky është libri më i madh sportiv i kriptomonedhës në botë, me mijëra tregje bastesh sportive për të zgjedhur çdo ditë.

Bastet e drejtpërdrejta ofrohen në shumë sporte të njohura, duke përfshirë tenisin, futbollin, UFC , basketbollin, bejsbollin dhe pingpongun. Lojtarët e regjistruar gjithashtu mund të bastojnë në qindra ngjarje të ndryshme eSports çdo ditë, duke përfshirë lojëra të njohura si Counter-Strike , Dota 2 , FIFA dhe League of Legends .

Kazino aksionesh

Luaj në kazino online Stake dhe zgjidh nga mijëra lojëra kazino. Mund të luani mbi 2000 lojëra të ndryshme dhe të shijoni lojëra elektronike, blackjack, ruletë dhe lojëra kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Stake është kazinoja më e madhe e kriptove në botë. Identifikohu për të parë të gjitha lojërat dhe promovimet e disponueshme të kazinosë.


casino`

livestream

Transmetim i drejtpërdrejtë i kunjit

Shijoni shikimin e sportit të transmetimit të drejtpërdrejtë çdo ditë në Stake.com . Hyni në llogarinë tuaj për të parë transmetime të drejtpërdrejta sportive. Të gjitha lojërat dhe ngjarjet që transmetohen drejtpërdrejt mund të shikohen kur regjistroheni. Identifikohu në llogarinë tënde dhe më pas kërko ikonën e televizorit pranë çdo loje ose ndeshjeje për ta transmetuar drejtpërdrejt në kompjuterin ose pajisjen tënde celulare.

Transmetimi i drejtpërdrejtë Stake.com është i disponueshëm në shumë sporte, duke përfshirë futbollin, tenisin, basketbollin, badmintonin, MMA dhe eSports.

Ngjarjet ekskluzive të transmetimit të drejtpërdrejtë Drake janë gjithashtu të disponueshme kur identifikoheni në llogarinë tuaj Stake.com .

Kodi i Stake.com NEWBONUS mund të përdoret në të gjitha produktet Stake . Përdorni kodin kur regjistroheni për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Bastet sportive kripto në Stake.com

Stake.com është faqja më e madhe e basteve sportive kripto në botë.

Ka shumë arsye për të vendosur baste duke përdorur kripto. Me transaksione të shpejta, shumë pak kufizime në shumën maksimale që mund të vini bast dhe nivele të larta sigurie, është e lehtë të kuptosh pse kaq shumë njerëz po bastojnë me kripto.

Vendosni baste sportive ose luani lojëra kazino në Stake.com dhe mund të prisni që fitimet tuaja t'ju kthehen në më pak se 10 minuta!

Stake është global. Ky libër sportiv kripto mund të aksesohet nga e gjithë bota. Stake po bëhet faqja e zgjedhur e basteve për shumë bastevënës dhe aktualisht ka mbi 5,000,000 përdorues të regjistruar.

Bast në Sport me Crypto

Është e lehtë të vish bast për sportet me Bitcoin ose kriptovaluta të tjera në Stake.com .

Ju mund të depozitoni në Stake duke përdorur ndonjë nga monedhat e mëposhtme të kriptos:

 • Bitcoin ( BTC )
 • Dogecoin ( DOGE )
 • Ethereum (ETH)
 • Litecoin (LTC)
 • Ripple (XRP)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Tron (TRX)
 • EOS

Ju e bëni depozitën tuaj duke përdorur kripto, por gjithashtu mund të shikoni gjendjen e llogarisë tuaj në Stake.com në dollarë amerikanë dhe monedha të tjera fiat.

Faqja e internetit e Stake.com

Kodi promovues Stake.com është NEWBONUS .

Lojtarët e rinj duhet të përdorin kodin promovues NEWBONUS kur hapin një llogari për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion. Kur bashkoheni dhe bëni një depozitë të parë me para reale, mund të kërkohet bonus deri në $3000.

Lojtarët e rinj mund të marrin një bonus depozite 200% kur regjistrohen në librin sportiv ose kazino. Në total, paratë e bonusit 3000 dollarë janë në dispozicion.

Bonusi i Stake është i lehtë për t'u kërkuar dhe kërkon më pak se një minutë për të filluar.

undefined
Kur hyni në faqen zyrtare Stake , do të shihni një buton të shënuar 'Regjistrohu'. Klikoni mbi të dhe zgjidhni të regjistroheni duke krijuar një emër përdoruesi ose duke përdorur llogarinë tuaj Google ose një rrjet të mediave sociale si Facebook ose Twitch .

Kur pyeteni në formularin e shkurtër të regjistrimit nëse keni një Kod, shkruani kodin promovues NEWBONUS .

Klikoni butonin 'Luaj tani' për të përfunduar regjistrimin.

Si një lojtar i ri, tani mund të kërkoni bonusin tuaj Stake.com i cili mund të përdoret ose në librin sportiv ose në kazino.

Për të marrë bonusin tuaj, duhet të bëni depozitën tuaj të parë. Duke përdorur kodin promovues NEWBONUS , ju do të merrni një bonus depozite prej 200%.

Depozitoni 100 dollarë kripto dhe do të merrni bonus prej 200 dollarësh. Depozitoni $1500 dhe llogaria juaj do të kreditohet me $3000 bonus!

Kodi promovues Stake NEWBONUS duhet të përdoret kur hapni një llogari në mënyrë që të merrni këtë ofertë maksimale të bonusit. Hapni një llogari të re në librin sportiv të kriptomonedhës dhe kazinonë online më të madhe në botë, dhe ky bonus fitimprurës mund të jetë në llogarinë tuaj të re në vetëm pak minuta nga tani.

Si funksionojnë bastet Crypto?

Vendosja e basteve sportive kripto në një faqe interneti të basteve kripto, siç është Stake.com është shumë e thjeshtë. Vendosja e një basti në Stake është njësoj si të vendosni një bast në çdo vend tjetër bastesh. Dallimi i vetëm i madh është procesi i depozitimit, i cili kërkon që ju të depozitoni duke përdorur një portofol kripto.

Nëse jeni i ri në bastet sportive kripto , ose nuk keni një portofol kripto, atëherë mund të depozitoni ende fonde duke përdorur një kartë krediti ose kartë depozitimi duke përdorur shërbimin MoonPay . MoonPay ju lejon të blini kripto, si Bitcoin , duke përdorur Visa , Mastercard , Apple Pay ose Google Pay . Më pas mund ta transferoni atë kripto në llogarinë tuaj Stake.com .

Tërheqjet e kriptove

Kur vini bast me kripto, mund t'i paguani menjëherë fitimet tuaja.

Koha që duhet që kërkesat tuaja për tërheqje Stake.com të përpunohen mund të ndryshojë në bazë të kriptos që po përdorni, por është e zakonshme të shihni tërheqjet e Bitcoin të kthehen në portofolin tuaj të kriptove në më pak se dhjetë minuta. Për kërkesat për tërheqje të Ethereum dhe Litecoin , fitimet mund të përpunohen në vetëm pesë minuta.

Bastet sportive kripto janë të shpejta dhe të sigurta. Regjistrohuni në Stake.com dhe mund të shijoni bastet e kriptove në mbi 30 sporte të ndryshme. Ju gjithashtu mund të shijoni sporte me transmetim të drejtpërdrejtë çdo ditë kur regjistroheni.

Regjistrohuni me kodin Stake .com NEWBONUS dhe mund të merrni gjithashtu një bonus depozite 200% me vlerë deri në $3000.

Si të vendosni një bast sportiv me Bitcoin

Bitcoin ( BTC ) është kriptomonedha më e përdorur dhe është shumë e njohur në Stake.com .

undefined
Ka disa hapa të përfshirë kur bëhet fjalë për vendosjen e një basti sportiv me BTC , siç shpjegohet më poshtë:

 • Identifikohu në llogarinë tënde të basteve në një faqe bastesh kripto, siç është Stake.com
 • Shkoni te faqja 'Portofoli', zgjidhni 'Depozitë' dhe zgjidhni kripto-n me të cilën dëshironi të depozitoni (për shembull, Bitcoin )
 • Shkoni në portofolin tuaj kripto dhe klikoni në faqen 'Dërgo/Kërkesë'
 • Futni adresën e dhënë kur zgjidhni kriptomonedhën tuaj (për shembull, BTC ) dhe më pas konfirmoni se sa Bitcoin dëshironi të depozitoni në llogarinë tuaj të basteve
 • Klikoni 'Dërgo Fonde' për të përfunduar transaksionin

Më pas mund ta vendosni bastin tuaj në mënyrën e zakonshme në një faqe bastesh online. Thjesht gjeni sportin dhe tregun ku dëshironi të bastoni dhe klikoni mbi shanset që shihen në ekran. Pasi ta keni bërë këtë, shkruani shumën që dëshironi të vini bast (qoftë në BTC ose dollarë amerikanë), më pas konfirmoni bastin.

Stake.com Crypto Sports Baste

Stake.com është një nga faqet më gjithëpërfshirëse të basteve sportive në botë. Do të gjeni qindra tregje të ndryshme bastesh për mbi 30 sporte të ndryshme, të gjitha me shanse të mëdha.

Bastet e drejtpërdrejta dhe transmetimi i drejtpërdrejtë janë gjithashtu të disponueshme në shumë sporte.

Disa nga sportet më të njohura për të vënë baste në Stake.com përfshijnë: Tenis, Futboll, Basketboll, Bejsbol, Ping Ping, ESports dhe UFC.

Ju gjithashtu mund të bastni me Bitcoin në tregjet e politikës dhe argëtimit.

Luaj lojëra kazino me Crypto

The Stake Crypto Casino është padyshim një nga kazinotë më të mira në internet në botë. Ju mund të luani mbi 2000 lojëra kazino në Stake.com , duke depozituar me Bitcoin , Ethereum , Dogecoin , Litecoin dhe monedha të tjera kriptomonedhash për të luajtur të gjitha lojërat tuaja të preferuara, si dhe disa ekskluzivitete të Stake .

Ju gjithashtu mund të luani tavolina të tregtarëve të drejtpërdrejtë kur depozitoni në kazinonë Stake .

Origjinalet e kunjit

Kazinoja e kriptove Stake.com është vendi ku mund të gjeni lojëra kazino ekskluzive të cilat nuk janë të disponueshme në asnjë kazino tjetër në internet. Këto lojëra origjinale kripto kazino përfshijnë: Dice , Mines , Plinko , Crash , Limbo , Hilo , Diamonds , Blue Samurai dhe Slide .

Stake ekskluziv i aksioneve të lojërave duke përfshirë Blackjack, Roulette, Video Poker dhe Baccarat mund të shijohet gjithashtu kur regjistroheni.

Pse duhet të bastni me Crypto në Stake.com

Ka shumë arsye për ta bërë Stake.com faqen tuaj të preferuar të basteve sportive kripto. Këtu janë vetëm disa:

 • Transaksione të shpejta dhe të sigurta duke përdorur tetë kriptovaluta të ndryshme, duke përfshirë Bitcoin , Ethereum dhe Dogecoin
 • Shanset kryesore në treg për mbi 30 sporte të ndryshme
 • Mbi 2000 lojëra kripto kazino
 • Lojëra ekskluzive të kazinosë
 • Depozita të menjëhershme
 • Tërheqje të shpejta
 • Qasje e plotë në librin sportiv dhe kazino kripto me vetëm një llogari
 • Promocione fitimprurëse të disponueshme çdo ditë
 • 100% baste online të sigurta dhe të sigurta nga një operator i licencuar
 • Mbështetje për klientët 24/7
 • Transmetim direkt
 • Bast Live