Sign in
  Kodi promovues Stake

  Kodi promovues Stake

  Informacioni i kodit promovues Stake.com - merrni bonusin më të madh të mirëseardhjes me këtë kod.

  Kodi i Stake.com NEWBONUS

  • Kodi promovues i Stake.com
  • Si të përdorni kodin Stake.com
  • Bonusi i Stake.com
  • Cili është kodi i rënies së bonusit të Stake.com?
  • Informacione Stake.com
  • Pse të përdorni një kod Stake.com?
  • A janë të ligjshëm kodet promovuese të Stake.com?
  • Metodat e pagesës së Stake.com
  • Si të depozitoni në Stake.com
  • Transmetimet e drejtpërdrejta të Stake.com
  • Stake.com në Kanada
  • Stake.ca Ontario
  • Promovimet e Stake.com
  • Kazino Stake.com
  • Kazino Sociale Stake.us
  • Lidhje pasqyre të Stake.com
  • Bast Mobile Stake.com
  • Mbështetja e klientit të Stake.com
  • Pyetjet e shpeshta të Stake.com
  Stake.com është një faqe globale bastesh në internet që ofron baste sportive, lojëra kazino online dhe më shumë për miliona lojtarë në mbarë botën.

  Stake.com është libri sportiv dhe kazinoja më e madhe në botë e kriptomonedhës dhe lojtarët e rinj mund të përdorin kodin promovues të Stake NEWBONUS kur bashkohen për të marrë bonusin më të mirë të disponueshëm të regjistrimit prej 3000$. Në SHBA, lojtarët mund të përdorin kodin Stake.us NEWBONUS , i cili u jep përdoruesve 25 monedha aksionesh plus 250,000 monedha ari pa depozitë.

  Duke përdorur këtë kod Stake.com kur regjistroheni, mund të merrni një bonus depozite 200% me vlerë deri në $3000.

  Kjo ofertë fitimprurëse e bonusit është e disponueshme për të gjithë lojtarët e rinj në vendet ku mund të aksesohet Stake , dhe bonusi prej 3000 dollarësh mund të përdoret ose në librin sportiv ose në kazinonë crypto të Stake .

  Përmbledhja e bonusit dhe kodit të Stake.com

  Produkt Informacion
  ⚽ Bonus i mirëseardhjes i Stake.com (Sport) 3000 dollarë
  Shuma e depozitës 1500 dollarë
  🎁 Kodi promovues i Stake NEWBONUS
  Kërkesat e bastit 35x
  🔥 Klubi VIP Automatik
  🏁 Gara e basteve Ngjarje ditore prej 100 mijë dollarësh
  💰 Ofertë për Stake pa depozitë I padisponueshem
  Shënim: Kodi i Promosë së Aksioneve është për lojtarët e rinj. Depozitoni $1500 për të marrë bonusin e plotë $3000. Kërkesa e bastit 35x dhe Niveli 3 KYC kërkohet. Detaje: Pasi të keni depozituar, kontaktoni me mbështetjen e drejtpërdrejtë ose dërgoni mesazh Jae_Stake në Telegram nëse bonusi juaj nuk kreditohet menjëherë. Kontrolluar së fundi [day] Korrik 2024 Lojtarët në Shtetet e Bashkuara mund të regjistrohen në Stake.us dhe të kërkojnë 25 para të aksioneve plus 250,000 monedha ari kur regjistrohen me kodin NEWBONUS. Lojtarët në SHBA duhet të jenë mbi 21 vjeç për të luajtur në kazino sociale Stake. Zbatohen termat dhe kushtet. Përjashton disa shtete, duke përfshirë NY, NV, ID, KY dhe WA.

  Kodi promovues i Stake.com

  Është e lehtë të bashkohesh me Stake , dhe duhet vetëm një minutë për të hapur një llogari dhe për të marrë bonusin e depozitës 200%.

  Ja se si të filloni dhe si të përdorni kodin NEWBONUS :

  Si të përdorni kodin Stake.com

  20
  Kodi i Stake.com Kodi promovues i aksioneve

  Shkoni te Stake .com

  https://www.st.codes/sq/stake-promo-code/

  Përdorni lidhjet në këtë faqe për të hyrë në faqen zyrtare të internetit të Kunjit .

  Regjistrohu

  https://www.st.codes/sq/stake-promo-code/

  Prekni butonin 'Regjistrohu' dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit.

  Futni kodin Stake .com

  https://www.st.codes/sq/stake-promo-code/

  Në formular, kur pyeteni nëse keni një Kod, shkruani kodin promovues NEWBONUS . Ky kod u jep lojtarëve të rinj bonusin më të madh të lojtarit të ri në dispozicion, me deri në $3000 në dispozicion.

  Depozitë

  Bëni depozitën tuaj të parë deri në 1500 dollarë. Një bonus depozite 200% është i disponueshëm kur regjistroheni me kodin NEWBONUS.

  Merrni bonusin tuaj

  Depozita juaj e parë do të dyfishohet deri në një maksimum prej $3000. Nëse depozitoni 1500 dollarë, do të merrni shumën e plotë të bonusit. Pastaj mund të filloni të luani për para të vërteta!

  Bonusi i Stake.com

  Ju mund të merrni bonusin tuaj sapo të keni hapur llogarinë tuaj.

  undefined
  Deri në 3000 dollarë në para bonus mund të kërkohen në libër sportiv ose në kazino. Këtu është udhëzuesi ynë i shpejtë për të kërkuar bonusin:

  • Hyni në llogarinë tuaj të re të Kunjit (nëse nuk keni hapur ende një llogari, shihni udhëzuesin e thjeshtë hap pas hapi më tej në këtë faqe)
  • Përdorni kodin Stake.com NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod promocional.
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale (Mund të depozitoni duke përdorur Bitcoin , Ethereum , Litecoin , Dogecoin , TRON dhe kriptovaluta të tjera)

  Pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus depozite prej 200%. Depozoni 100 dollarë crypto dhe do të merrni një bonus prej 200 dollarësh. Depozitoni $1500 dhe do të merrni bonusin e plotë $3000, duke ju dhënë një total prej $4500 për të filluar të luani.

  Ju lutemi vini re se Niveli 3 KYC kërkohet për të kërkuar bonusin. Pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë, nëse bonusi nuk është kredituar në llogarinë tuaj, thjesht kontaktoni mbështetjen live ose dërgoni mesazh Jae_Stake në Telegram dhe do të merrni bonusin tuaj menjëherë!

  Cili është kodi i rënies së bonusit të Stake.com?

  Përdorni kodin e zbritjes së bonusit Stake.com NEWBONUS kur regjistroni llogarinë tuaj të re.

  Siç shpjegohet në këtë faqe, kodi NEWBONUS u lejon lojtarëve të rinj të marrin bonusin më të madh të disponueshëm për t'u përdorur në libër sportiv ose në kazino.

  Pretendimi i bonusit është i thjeshtë. Thjesht ndiqni këto hapa për të kërkuar kodin tuaj:

  1. Shkoni në faqen zyrtare të internetit Stake.com duke përdorur lidhjet në këtë faqe dhe regjistroni një llogari të re.
  2. Plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit, duke siguruar një adresë të vlefshme emaili ose duke u regjistruar përmes një rrjeti të mediave sociale.
  3. Kur ju pyesni nëse keni një kod, futni kodin NEWBONUS. Ky kod ju lejon të kërkoni bonusin tuaj.

  Pasi ta keni bërë këtë, kontrolloni emailet tuaja për të ndihmuar në verifikimin e llogarisë tuaj.

  Për të marrë bonusin tuaj, thjesht bëni një depozitë kualifikuese. Kur ta bëni këtë, mund të aktivizoni bonusin tuaj.

  Siç është shpjeguar tashmë në këtë faqe, kodi NEWBONUS lejon lojtarët e rinj të marrin një ndeshje depozite 200%. Mund të kërkohet bonus deri në 3000 dollarë.

  Përveç bonusit të mirëseardhjes, kodi NEWBONUS ju lejon gjithashtu të aksesoni menjëherë të gjitha ofertat dhe promovimet e disponueshme të bonuseve në librin sportiv dhe kazino.

  Informacione Stake.com

  Stake është libri sportiv dhe kazinoja më e madhe në botë e kriptomonedhës dhe ofron baste sportive dhe lojëra kazino në internet për mbi 5,000,000 lojtarë të regjistruar në një numër territoresh në mbarë botën.

  Ju mund të depozitoni në librin sportiv ose kazino duke përdorur Bitcoin dhe një numër kriptomonedhash të tjera.

  undefined
  Kjo është një platformë bastesh në internet e bazuar në komunitet. Libri global i sporteve dhe kazino ka lojtarë që regjistrohen çdo ditë nga shumë vende të ndryshme, duke përfshirë Kanadanë, Brazilin, Gjermaninë, Mbretërinë e Bashkuar dhe Japoninë.

  Ju mund të bastni në mbi 30 sporte të ndryshme, me dhjetëra mijëra ngjarje sportive të disponueshme për të bastuar çdo muaj. Ju gjithashtu mund të shijoni transmetimin e drejtpërdrejtë në mijëra ngjarje sportive dhe të zgjidhni nga mbi 2000 lojëra kazino në kazinonë më të fundit Crypto , e cila është shtëpia e një numri lojërash ekskluzive të Stake .

  Si një faqe bastesh crypto , ju mund të shijoni depozita të shpejta dhe të sigurta, si dhe tërheqje të shpejta. Ju mund të depozitoni në llogarinë tuaj duke përdorur Bitcoin , Ethereum , Litecoin dhe një sërë kriptomonedhash të tjera.

  Ndërkombëtarisht, Stake.com mban një licencë Curacao. Faqja e saj e internetit në Mbretërinë e Bashkuar është e licencuar dhe e rregulluar në Britaninë e Madhe nga Komisioni i Lojërave të Fatit.

  Kodi promovues i Aksioneve NEWBONUS u jep lojtarëve të rinj paketën më të mirë të bonusit të disponueshëm kur regjistrohen, ndërsa mbështetja e klientit është e disponueshme 24 orë në ditë, me kohë të shpejta përgjigjeje.

  Pse të përdorni një kod Stake.com?

  Duke përdorur kodin e Stake.com NEWBONUS kur regjistroni një llogari të re, ju mund të kërkoni bonusin më të madh të disponueshëm.

  Ju mund të regjistroni një llogari të re pa përdorur një kod promocional, por duke përdorur një kod të tillë si NEWBONUS, ju mund të kërkoni baste falas si bonus. Bonusi do të kreditohet në llogarinë tuaj me kusht që të pranoni disa terma dhe kushte, ku kryesorja është kërkesa për të bërë një depozitë kualifikuese.

  Stake.com-promotions
  Përveç bonusit të mirëseardhjes, lojtarët e rinj janë gjithashtu në gjendje të kërkojnë rakeback dhe të kërkojnë bonuse dhe promovime shtesë.

  Stake.com është i përgatitur të ofrojë një bonus kaq bujar mirëseardhjeje pasi tërheq lojtarë të rinj në kazinonë dhe librin e tyre sportiv.

  Nga këndvështrimi i lojtarit, është një mënyrë e shkëlqyer për të kërkuar lehtësisht disa para bonus.

  Siç është përmendur tashmë, deri në 3000 dollarë në para bonus janë të disponueshme për t'u përdorur në kazinonë kripto ose libër sportiv.

  Kur bëhet fjalë për termat dhe kushtet e bashkangjitura me bonusin e mirëseardhjes së Stake.com, kërkesat janë të drejtpërdrejta dhe janë në përputhje me shumë site të tjera me reputacion të basteve në internet.

  Pothuajse çdo libër sportiv ose kazino në internet do të insistojë që të ketë disa terma dhe kushte në lidhje me pretendimin e basteve falas ose parave të bonusit. Termat dhe kushtet e plota mund të gjenden kur regjistroheni në faqen zyrtare të Stake.com, por më poshtë janë disa nga kërkesat kryesore që duhen marrë parasysh gjatë regjistrimit:

  • Bonusi i regjistrimit është vetëm për lojtarët e rinj. Për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes duhet të regjistroni një llogari të re. Mund të kërkohet vetëm një bonus mirëseardhjeje dhe ju duhet të hapni një llogari për herë të parë.
  • Një kod Stake.com do të sigurojë bonusin tuaj. Ju keni mundësinë të regjistroheni pa përdorur një kod promocional, por ne ju rekomandojmë të përdorni kodin NEWBONUS për të kërkuar bonusin tuaj të mirëseardhjes. NEWBONUS është testuar dhe verifikuar.
  • Për të kërkuar bonusin, duhet të bëni një depozitë me para reale. Për të kërkuar ofertën maksimale të bonusit, duhet të bëni një depozitë me para reale pasi të keni hapur llogarinë tuaj. Pasi të jeni regjistruar, hyni në llogarinë tuaj dhe bëni depozitën tuaj të parë duke përdorur një nga shumë mënyrat e disponueshme të pagesës.
  • Si lojtar i ri, ju mund të merrni një bonus depozite 200% nëse jeni regjistruar me kodin NEWBONUS . Shuma më e madhe e bonusit që mund të kërkoni është 3000 dollarë. Nëse depozitoni 1500 dollarë, do të merrni bonusin maksimal.

  Ne ju rekomandojmë të kontaktoni ekipin e mbështetjes së klientit të Stake pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë në mënyrë që të kërkoni shpejt bonusin. Nëse u tregoni atyre se keni përdorur kodin NEWBONUS dhe keni bërë depozitën tuaj të parë, ata do ta përpunojnë kërkesën tuaj për bonus dhe do ta kreditojnë shpejt atë në llogarinë tuaj.

  A janë të ligjshëm kodet promovuese të Stake.com?

  Kodi i Stake.com NEWBONUS është verifikuar nga Stake.com si një kod legjitim promocional. Siç shpjegohet në këtë faqe, lojtarët e rinj mund të përdorin kodin NEWBONUS kur regjistrohen për të kërkuar një bonus fitimprurës mirëseardhjeje.

  Përveç kodit NEWBONUS, të gjitha kodet promocionale ose kodet e bonusit të publikuara në faqen zyrtare të internetit të Stake ose përmes kanaleve të tyre zyrtare të mediave sociale janë gjithashtu të ligjshme.

  Ne ju rekomandojmë të përdorni vetëm një kod promovues që është testuar dhe verifikuar. Ne ju rekomandojmë gjithashtu që të lexoni komentet Stake.com për komente mbi një kod specifik ose ofertë bonusi përpara se të regjistroheni.

  Kodi NEWBONUS është verifikuar nga Stake si një kod promovues funksional. Disa kode të tjera të gjetura në internet njihen si të rreme. Duke përdorur një kod të paverifikuar rrezikoni të mos jeni në gjendje të kërkoni ndonjë ofertë bonus të reklamuar.

  Faqet e internetit të tilla si Reddit , Trustpilot dhe komunitetet e mediave sociale të Stake.com mund të përdoren për të gjetur kodin promovues të kunjit.

  Metodat e pagesës së Stake.com

  Stake.com u ofron lojtarëve një sërë mënyrash pagese me kriptomonedhë së bashku me disa metoda tradicionale të pagesës.

  Ju mund të financoni llogarinë tuaj duke përdorur Visa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay dhe opsione të tjera pagese celulare.

  Ju gjithashtu mund të depozitoni duke përdorur shumë monedha kriptomonedhash të ndryshme, duke përfshirë:

  • Bitcoin
  • Ethereum
  • Litecoin
  • Dogecoin
  • Tron
  • EOS
  • Bitcoin Cash
  • Ripple
  • USDT
  • APE
  • BUSD
  • CRO
  • DAI
  • LIDHJE
  • RËRË
  • SHIB
  • UNI

  Si të depozitoni në Stake.com

  Është e lehtë të filloni në Stake – veçanërisht nëse tashmë keni përvojë të basteve me Bitcoin ose kriptovaluta të tjera.

  Pasi të keni hapur llogarinë tuaj, mund të bëni një depozitë. Kjo bëhet duke përdorur një portofol crypto . Për të bërë një depozitë:

  undefined
  • Sigurohuni që jeni identifikuar në llogarinë tuaj të re Stake.com dhe klikoni butonin 'Portofoli' në krye të faqes
  • Zgjidhni 'Depozitë' dhe më pas zgjidhni një nga monedhat e mbështetura. Adresa juaj e depozitës do të shfaqet në ekran.
  • Hyni në portofolin ose shkëmbimin tuaj crypto dhe përdorni adresën që u shfaq si vendndodhja për të dërguar fonde.
  • Zgjidhni sasinë e crypto që dëshironi të transferoni në llogarinë tuaj Stake.com .

  Pasi të keni konfirmuar transaksionin, paratë e transferuara do të shfaqen pothuajse menjëherë në llogarinë tuaj të kunjit .

  Nëse aktualisht nuk zotëroni asnjë kriptomonedhë dhe nuk keni një portofol crypto , por dëshironi të depozitoni me një monedhë të bazuar në fiat, si dollarë amerikanë ose euro, ju sugjerojmë të shikoni një faqe interneti si MoonPay , ku mund të shkëmbeni të dyja crypto . dhe monedhat fiat (ose të emetuara nga qeveria) duke përdorur metoda kryesore pagese si kartat e kreditit, kartat e debitit, Apple Pay , Google Pay ose Transfertë bankare.

  Pasi të keni përfunduar një depozitë, mund të luani në dollarë amerikanë. Edhe pse kjo është një faqe bastesh crypto , ekziston mundësia për të luajtur në monedha të tilla si USD , dollarë kanadezë dhe jen. Kur të jeni identifikuar, do të shihni një çelës që ju lejon të shihni balancën tuaj në USD .

  Sapo të keni bërë depozitën tuaj, atëherë mund të filloni të vendosni bastet tuaja. Plus, kur të bëni depozitën tuaj fillestare, bonusi juaj 200% do të kreditohet në llogarinë tuaj të re. Depozitoni $1500 për të marrë bonusin e plotë $3000.

  Transmetimet e drejtpërdrejta të Stake.com

  Kur regjistroheni në Stake.com mund të kënaqeni duke shikuar sportin e transmetimit të drejtpërdrejtë falas çdo ditë.

  stake.com live stream snooker
  Stake.com ka të drejtën të transmetojë shumë ngjarje sportive të drejtpërdrejta, duke përfshirë shumë ngjarje kryesore UFC, NFL, futboll, tenis dhe basketboll.

  Shërbimi i transmetimit të drejtpërdrejtë të Stake.com u lejon lojtarëve të regjistruar të shikojnë dhe të bastojnë drejtpërdrejt lojëra sportive.

  Kur hyni në librin sportiv, mund të shikoni të gjitha transmetimet e drejtpërdrejta sportive duke klikuar në ikonën 'Luaj' të cilën do ta shihni pranë një loje ose ndeshjeje në lojë.

  Ju nuk keni nevojë të vendosni një bast për të parë një transmetim të drejtpërdrejtë, por duhet të jeni një lojtar aktiv dhe duhet të jeni të identifikuar në llogarinë tuaj të Aksioneve.

  undefined
  Sporte të shumta janë të disponueshme për transmetim të drejtpërdrejtë. Ju gjithashtu mund të transmetoni drejtpërdrejt shumë ngjarje në të njëjtën kohë, qoftë në kompjuterin tuaj ose në një pajisje celulare.

  Sportet e transmetimit të drejtpërdrejtë që mund të shijoni në Stake.com përfshijnë futboll, bejsboll, basketboll, NFL, UFC, tenis, hokej, eSports, pingpong, snooker dhe volejboll.

  UFC është jashtëzakonisht popullor në Stake.com. Stake është marka e vetme që ju lejon të shikoni transmetime të licencuara të UFC në internet, me të gjitha ngjarjet që transmetohen drejtpërdrejt.

  undefined
  Transmetimi i drejtpërdrejtë i NFL është gjithashtu i disponueshëm në shumicën e vendeve anembanë botës.

  Për të parë një transmetim të drejtpërdrejtë, thjesht shikoni për ikonën televizive pranë çdo ngjarjeje bastesh live. Kjo do të tregojë nëse ngjarja që po shikoni është e disponueshme për transmetim të drejtpërdrejtë.

  Transmetimet e drejtpërdrejta zakonisht fillojnë një ose dy minuta përpara fillimit të lojës ose ndeshjes. Ju mund të shijoni video me cilësi HD, si dhe komente të drejtpërdrejta audio.

  Stake.com në Kanada

  Stake.com është në dispozicion në të gjithë Kanadanë dhe libri i tij sportiv dhe kazino janë të dyja shumë të njohura.

  Lojtarët kanadezë mund të përdorin kodin e Stake.com NEWBONUS kur regjistrohen për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes. Mund të kërkohet deri në $3000 bonus kur regjistroheni me këtë kod promocional. Bonusi i mirëseardhjes jepet si një bonus depozite 200%. Depozitoni $100 dhe ju do të merrni $200 bonus. Depozoni $1500 për të marrë bonusin maksimal prej $3000.

  Nëse jetoni në Ontario, Kanada, mund të luani gjithashtu në Stake, siç shpjegohet më poshtë.

  Stake.ca Ontario


  Stake.ca-Ontario-Canada

  Nëse jetoni në Ontario, Kanada, mund të hyni në Stake nëpërmjet Stake.ca .

  Një ndryshim në rregulloren lokale në Kanada rezultoi në hapjen e një faqe interneti krejt të re Stake për lojtarët në Ontario.

  Stake.ca është plotësisht i licencuar dhe ofron baste sportive dhe lojëra kazino për lojtarët që jetojnë në Ontario.

  Kodi i Stake.ca NEWBONUS lejon lojtarët e rinj në Ontario të marrin ofertën më të mirë të mirëseardhjes në dispozicion kur regjistrohen.

  Pasi të keni hapur llogarinë tuaj, mund të përdorni gjithçka që është e disponueshme në Stake .com, duke përfshirë shanset e mëdha për çdo sport, promovimet ekskluzive dhe transmetimin e drejtpërdrejtë. Ju gjithashtu mund të luani mbi 2000 lojëra të ndryshme në crypto kazino Stake .

  Nëse jetoni në Ontario, duhet të jeni të paktën 19 vjeç për të regjistruar një llogari në Stake .ca. Pasi të regjistroheni, mund të filloni menjëherë të vendosni baste sportive, me shanse të shkëlqyera dhe thellësi të madhe tregu që gjenden në të gjitha sportet kryesore, dhe baste të drejtpërdrejta të disponueshme në qindra ngjarje çdo ditë.

  Ontarianët mund të marrin gjithashtu promovime ekskluzive të Aksioneve për të gjitha sportet e njohura, me promovime të rregullta dhe oferta bonus të disponueshme në NHL, UFC, basketboll, bejsboll, futboll dhe shumë sporte të tjera.

  Nëse po regjistroheni në Stake.ca , procesi është i njëjtë sikur të regjistroheshit në Stake.com. Thjesht ndiqni udhëzimet në këtë faqe për të hapur llogarinë tuaj. Duhet më pak se një minutë për t'u regjistruar!

  Promovimet e Stake.com

  Lojtarët e Stake.com mund të kërkojnë shumë oferta bonus dhe promovime çdo javë në kazino dhe libër sportiv.

  Mënyra më e lehtë për të parë të gjitha ofertat aktuale është të identifikoheni në llogarinë tuaj të Aksioneve dhe të klikoni skedën 'Promovimet' në anën e majtë të ekranit tuaj.

  undefined
  Ofertat ndryshojnë rregullisht, por këtu janë disa nga promovimet më të njohura që ofrohen gjatë gjithë vitit:

  Gara ditore $100,000 – Bast në sport ose kazino për mundësinë për të fituar një pjesë prej $100,000.

  Çdo ditë, lojtarët e Stake.com vendosin bastet e tyre dhe për çdo bast të vendosur, ata ngjiten në tabelën e liderëve të garave ditore. 5,000 vrapuesit më të mirë çdo ditë u jepen çmime të holla bazuar në pozicionin e tyre në tabelën e liderëve.

  Pasi të jeni regjistruar, gjithçka që duhet të bëni është të vendosni baste sportive ose të luani lojëra kazino për t'u përfshirë në garë!

  Çdo garë fillon në orën 14:00 GMT dhe zgjat 24 orë, me 100,000 dollarë për t'u fituar çdo ditë.

  Lotaria javore 75,000 $ – Përveçse keni mundësinë për të fituar një aksion prej 100,000 dollarë çdo ditë, ju gjithashtu mund të fitoni një aksion prej 75,000 dollarë çdo javë në Stake.com .

  Për çdo 3000 dollarë të basteve qoftë në librin sportiv ose në kazinonë kripto, do t'ju jepet një biletë në dhuratën javore. Nuk ka kufizime se sa bileta mund të fitoni.

  undefined
  Dhurata javore prej 75,000 dollarësh ndahet midis 15 lojtarëve, me çmime të kredituara në llogarinë tuaj në Bitcoin.

  Conquer the Casino - Conquer the Casino ju lejon të fitoni para të mëdha duke luajtur lojëra kazino. Një grup çmimesh prej 50,000 dollarësh pret të fitohet çdo javë. Luaj lojëra të zgjedhura kazino për mundësinë për të fituar para të mëdha!

  Në librin sportiv, ju do të jeni në gjendje të kërkoni baste falas, fitime të dyfishta dhe rimbursime për bastet e humbura çdo javë. Promovimet e basteve sportive janë të disponueshme në UFC, NFL, futboll, tenis, basketboll, bejsboll, hokej, eSports dhe shumë sporte të tjera.

  Kazino Stake.com

  Kriptoi Stake.com ka mijëra lojëra për të zgjedhur.

  Lojëra të reja kazino lansohen çdo javë, me gati 2000 lojëra elektronike për të zgjedhur.

  Përveçse mund të përdorni lojëra elektronike, ju mund të shijoni lojëra tavoline, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe një numër origjinalesh ekskluzive të Stake.com, duke përfshirë Crash, Dice, Mines dhe Plinko.

  Kazino Sociale Stake.us

  Stake.us është kazinoja kryesore sociale në Amerikë, e sjellë në treg nga Stake.com për t'u ofruar lojtarëve në Shtetet e Bashkuara një përvojë argëtuese dhe emocionuese të lojërave në internet.

  Stake.us casino games
  Kazino sociale Stake ka mbi 1000 lojëra për të zgjedhur.

  Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin e Stake.us NEWBONUS kur regjistrohen për të marrë 25 para të aksioneve si dhe 250,000 monedha ari.

  Stake.us është një kazino sociale. Ai fokusohet në ofrimin e lojtarëve me një përvojë bastesh argëtuese dhe rekreative.

  Lojtarët në Shtetet e Bashkuara mund të regjistrohen në Stake.us dhe të kënaqen duke luajtur lojëra pa rrezikuar paratë aktuale. Në vend të kësaj, monedha virtuale përdoret për të vendosur bastet tuaja.

  Kazinoja ka qindra lojëra slot për të zgjedhur, si dhe një sërë ekskluzivitetesh të Aksioneve duke përfshirë Dice, Crash, Plinko, Mines, Diamonds dhe Video Poker.

  Lidhje pasqyre të Stake.com

  Stake.com është i disponueshëm në shumë vende, por nëse e gjeni veten të paaftë për të hyrë në uebsajtin e tyre zyrtar, mund t'ju duhet një lidhje alternative, si p.sh. një faqe Stake e kunjit.

  Pasqyrat e listuara në këtë faqe interneti janë kopje të drejtpërdrejta të Stake.com, duke ju lejuar të përdorni librin e sporteve dhe kazinonë nëpërmjet URL-ve të ndryshme pa pasur nevojë të merreni me kufizime dhe çështje të tilla si blloqet e ISP-së.

  Pasqyrat funksionale të Stake.com të listuara janë kopje direkte të Stake.com dhe vihen në dispozicion për të ndihmuar çdo lojtar që ka probleme me lidhjen me faqen origjinale të internetit.

  Nëse po regjistroheni si lojtar i ri, kodi i Stake.com NEWBONUS mund të përdoret ende kur hapni një llogari nëpërmjet një lidhjeje pasqyre.

  Nëse nuk mund të hyni në Stake, provoni një nga këto faqe pasqyre:

  Lidhje alternative Stake

  Mirror Stake Lidhje alternative
  Aksione Stake Aksione Stake
  Aksione Stake Aksione Stake
  Staketr.com Staketr.com
  Staketr2.com Staketr2.com
  Staketr3.com Staketr3.com
  Staketr4.com Staketr4.com
  Staketr5.com Staketr5.com
  Stake .bz Stake .bz
  Stake .jp Stake .jp
  Stake .ac Stake .ac
  Stake .icu Stake .icu

  Bastet Mobile Stake.com

  Stake.com është në dispozicion në PC dhe pajisje celulare.

  Stake.com-Mobile

  Nuk ka një aplikacion celular të dedikuar për t'u shkarkuar, por Stake.com është optimizuar plotësisht për përdorim në të gjitha pajisjet celulare.

  Kazinoja dhe libri sportiv funksionojnë shumë mirë në të gjitha pajisjet kryesore celulare. Thjesht vizitoni Stake.com në smartfonin ose tabletin tuaj Android, iOS ose Windows për të hyrë në platformën e basteve celulare.

  Kur hyni në Stake.com në pajisjen tuaj celulare, mund të përdorni të gjitha tregjet dhe promovimet e basteve. Transmetimi i drejtpërdrejtë është gjithashtu i disponueshëm përmes Stake.com Mobile, siç është mbështetja 24-orëshe e klientit.

  Depozitat dhe tërheqjet mund të bëhen gjithashtu kur përdorni uebsajtin celular, ndërsa bonusi Stake.com mund të kërkohet gjithashtu kur vizitoni faqen e internetit në pajisjen tuaj celulare.

  Mbështetja e klientit të Stake.com

  Stake.com ofron mbështetje për klientët 24 orë në ditë.

  Ju mund të merrni ndihmë rreth orës si më poshtë:

  • Mbështetje drejtpërdrejt: Identifikohuni për të folur me një agjent nëpërmjet shërbimit të bisedës live Stake.com
  • Email: support@stake.com
  • Media sociale: Ndihma është e disponueshme përmes Telegram, Twitter, Facebook dhe Instagram

  Pyetjet e shpeshta të Stake .com

  Si të merrni një bonus falas në Stake.com?

  Lojtarët e rinj mund të marrin një bonus falas kur hapin një llogari dhe bëjnë një depozitë të parë me para reale. Bashkohuni duke përdorur kodin Stake .com NEWBONUS për të marrë një bonus depozite prej 200%. Pasi të jeni regjistruar, mund të merrni bonusin tuaj duke depozituar të paktën 100 dollarë crypto , me një bonus depozite 200% të disponueshëm deri në një bonus maksimal prej 3000 dollarësh. Sapo të depozitoni, bonusi falas do të shfaqet në llogarinë tuaj.

  A mund të fitoni në Stake.com?

  Po! Stake .com është libri më i madh i crypto dhe kazinoja online në botë. Lojërat në kazino janë vërtet të drejta për të siguruar rezultate të rastësishme. Stake është i licencuar dhe ka partneritet me UFC, Drake, skuadrën angleze të futbollit në Premier League Everton FC dhe emra të tjerë të mëdhenj botërorë.

  Cili është bonusi mujor në Stake.com?

  Bonusi mujor u jepet lojtarëve të kualifikuar një herë në muaj. Për t'u bërë një lojtar i kualifikuar, duhet të jeni aktiv në Stake.com dhe adresa juaj e emailit duhet të verifikohet.

  Shumat e bonusit llogariten në bazë të nivelit tuaj VIP dhe basteve të fundit. Lojtarët që janë shumë aktivë në Stake kanë më shumë gjasa të marrin bonuse më të mëdha.

  Bonuset mujore dërgohen çdo muaj me email. Nëse nuk keni marrë një email, ka të ngjarë që nuk keni të drejtë të merrni një bonus mujor.

  Si mund të marr raketa në Stake.com?

  Rakeback është një mënyrë e fitimit pasiv, me lojtarët në gjendje të marrin para nga çdo bast i vendosur. Nëse rakeback aktivizohet për llogarinë tuaj, ju do të merrni 10% të House Edge për çdo shumë që vendosni bast.

  Për shembull, nëse vendosni bast 1 BTC në një lojë që ka 2% avantazh shtëpie, do të merrni 0,002 BTC si bonus. Kjo vlen për çdo shumë që vendosni bast.

  Në thelb, thjesht duke vendosur bastet tuaja siç do të bëni normalisht, ju mund të merrni disa monedha si bonus. Pasi të keni arritur nivelin e bronzit VIP, llogaria juaj do të kualifikohet për kthim të kthimit, si dhe për disa përfitime të tjera të kunjit.

  Si llogarit ringarkimin Stake?

  Bonuset e ringarkimit vijnë pa asnjë varg të bashkangjitur. Lojtarët mund të kërkojnë një ringarkim ose një herë në ditë, një herë në orë ose edhe një herë në 10 minuta.

  Ringarkimi llogaritet bazuar në 7-14 ditët e mëparshme të basteve, si dhe në fitimin tuaj të mëparshëm 7-14 ditë. Nëse fitimi juaj është negativ në 7-14 ditët e mëparshme, do të merrni një shumë shtesë në shumën tuaj të ringarkimit.

  Si të bëheni VIP në Stake.com?

  Lojtarët VIP të kunjit përfitojnë nga promovime ekskluzive, si dhe shpërblime monetare dhe bonuse speciale.

  Për t'u bërë VIP në Stake.com, në thelb duhet të vendosni baste.

  Sa më shumë të vendosni bast, aq më të mira do të jenë shpërblimet tuaja. Për shembull, nëse bastni mjaftueshëm për të arritur një renditje VIP Bronzi, do të merrni një bonus VIP Bronzi. Më pas mund të ngjiteni në renditjen Silver VIP ku merrni një bonus Silver i cili vlen më shumë. Kjo vazhdon derisa të arrini Diamond VIP.

  Ndërsa renditeni, shpërblimet tuaja do të rriten. Ju mund të merrni akses në ringarkime, bonuse dhe oferta të tjera ekskluzive sa më lart të renditeni si VIP i kunjit.

  Hyrja në klubin VIP të Kunjit bëhet vetëm me ftesë ekskluzive. Aktiviteti juaj i basteve do t'ju sjellë një ftesë. Nëse vendosni rregullisht baste, do të merrni një paralajmërim kur të keni arritur nivelin e kërkuar për t'u bërë VIP i kunjit.

  Sa duhet të vini bast në Stake për VIP?

  Qasja në shpërblimet VIP të kunjit bëhet e disponueshme pasi të keni vënë bast 10,000 dollarë. Ju do të merrni një ftesë në klubin VIP të Kunjit si një anëtar VIP Bronze.

  Kërkesat e bastit janë vendosur për të siguruar që përdoruesit mund të provojnë potencialin e tyre përpara se t'u jepet akses në përfitimet e plota VIP.

  Nivelet dhe kërkesat VIP të kunjit si më poshtë:

  Bronzi: 10,000 dollarë
  Argjendi: 50,000 dollarë
  Ari: 100,000 dollarë
  Platini: 250,000 dollarë
  Platini II: 500,000 dollarë
  Platini III: 1,000,000 dollarë
  Platini IV: 2,500,000 dollarë
  Platinum V: 5,000,000 dollarë
  Platini VI: 10,000,000 dollarë
  Diamant: 25,000,000 dollarë

  Ku është në dispozicion Stake.com?

  Aksionet janë të disponueshme në shumë vende. Ky është një libër sportiv dhe kazino globale crypto . Ndërkombëtarisht, Stake .com mban një licencë Curacao.

  Lojtarët në të gjithë Evropën, Azinë, Kanadanë, Amerikën Latine dhe gjetkë në botë janë në gjendje të hyjnë në Stake.com.

  Vendet ku Stake nuk lejohen në këtë moment (vendet e kufizuara Stake.com ) përfshijnë: Armenia, Australi, Bosnjë, Republikën Çeke, Ekuador, Francë, Iran, Irak, Kuvajt, Letoni, Hollandë, Paraguaj, Peru, Portugali, Serbi, Sllovaki , Slloveni, Siri, Shtetet e Bashkuara (lojtarët mund të hyjnë në Stake.us për të luajtur në kazinonë e saj sociale), Uruguai dhe Venezuela.

  A ka Kazino Stake shpërblime?

  Stake ofron shumë bonuse dhe shpërblime për lojtarët. Si dhe një bonus 3000$ për lojtarët e rinj që bëjnë një depozitë të parë, shpërblime të mëtejshme janë në dispozicion për lojtarët aktivë.

  Programi VIP i Stake.com i lejon lojtarët të mbledhin bonuse, si dhe përfitime ditore/javore, ndërsa bonuset e aksioneve mund të pretendohen duke fituar një sfidë në forumet e Stake ose duke kërkuar një kupon nëpërmjet Twitter.

  Ringarkimet janë gjithashtu të disponueshme, të ndara në ditë, orë apo edhe periudha dhjetë minutash.

  A është Stake.com një faqe e ligjshme?

  Po, Stake.com është i ligjshëm. Themeluar në vitin 2017, Stake është libri sportiv dhe kazinoja më e madhe në botë e kriptomonedhës.

  Kjo platformë bastesh e bazuar në komunitet ka mbi 5,000,000 përdorues të regjistruar. Stake është i licencuar dhe është një kazino dhe libër sportiv me provim të drejtë crypto , me lojtarë që hyjnë çdo ditë nga shumë vende të botës, duke përfshirë Brazilin, Kanadanë, Japoninë dhe Mbretërinë e Bashkuar.

  A ka Stake kode promocionale?

  Po. Përdorni kodin e aksioneve NEWBONUS kur regjistroheni në Stake .com për të marrë bonusin maksimal për lojtarët e rinj. Deri në $3000 bonus mund të kërkohet nëpërmjet një bonusi depozite 200%.

  A mund të luani Stake në celular?

  Po. Libri i sporteve Stake dhe kazino kripto është në dispozicion në të gjitha pajisjet celulare. Një aplikacion i dedikuar nuk është i disponueshëm për shkarkim, por ju mund të përdorni librin sportiv ose kazinonë nëpërmjet një aplikacioni të bazuar në shfletues celular, i cili është optimizuar plotësisht. Stake mobile ju lejon të aksesoni çdo veçori, tregun e basteve, transmetimin e drejtpërdrejtë dhe lojën e kazinosë që do të gjenit nëse regjistroheni përmes kompjuterit tuaj.

  Lojtarët celularë mund të përdorin kodin promovues të Stake.com NEWBONUS për të filluar me një bonus 3000$. Mund të regjistroheni shpejt duke futur adresën tuaj të emailit dhe duke krijuar një emër përdoruesi. Një tjetër mundësi e shpejtë dhe e përshtatshme është të bashkoheni me kredencialet tuaja ekzistuese të hyrjes në Facebook, Google ose Twitch.

  A kërkon Stake.com ID?

  Lojtarët e rinj që bashkohen me Stake mund të fillojnë të vënë baste sapo të kenë krijuar një llogari. KYC (Njih klientin tënd - procesi i verifikimit të identitetit të një klienti) nuk është i detyrueshëm për kazinonë online, që do të thotë se mund të filloni të luani përpara se të përfundoni procesin e verifikimit ose aktivizimit.

  A është Stake.com i paligjshëm?

  Aksionet janë të ligjshme dhe të licencuara për të operuar në shumë vende të botës. Libri sportiv i Kazinosë dhe Stake .com është i ligjshëm në vendet ku lejohen lojërat e fatit në internet, si dhe në rajonet që nuk përjashtohen nga licenca e lojërave të fatit të Stake .

  A është Stake.com e ligjshme në Kanada?

  Po, Aksioni është i ligjshëm në Kanada. Stake .com ka një licencë nga qeveria e Curacao për të ofruar baste sportive dhe lojëra kazino për lojtarët në Kanada, si dhe shumë vende të tjera. Lojtarët në Ontario, Kanada mund të regjistrohen në Stake .ca, një libër sportiv ekskluziv nga Stake për Ontarianët.

  Cili është kodi Stake .ca?

  Kodi Stake .ca NEWBONUS mund të përdoret nga lojtarët e rinj në Ontario, Kanada për të kërkuar bonusin më të madh të disponueshëm kur regjistroheni. Stake .ca është një rom Stake ekskluzive e librave sportiv për lojtarët me bazë në Ontario.

  Çfarë është Stake .ne?

  Stake .us është një kazino sweeps, e cila ju lejon të luani lojëra të stilit të kazinosë në internet falas. Ju mund të luani me një nga dy monedhat virtuale: Monedhat e Artë dhe Paratë e Aksioneve . Monedhat e arit nuk kanë vlerë ose përdorim jashtë Stake .us, por Sweep Coins ose Stake Cash mund të blihen për çmime. Kur bashkoheni me Stake .ne, duhet të përdorni kodin NEWBONUS . Stake.us nuk mund të luhet në Uashington, Shteti i Nju Jorkut, Idaho, Nevada. Të gjitha shtetet e tjera pranojnë lojtarë në Stake.us