Sign in

Si të bashkoheni në Stake.com $

 • Udhëzues i thjeshtë për t'u regjistruar në Stake
 • Zbuloni se si të hapni një llogari të re
 • Kodi promovues ekskluziv i Stake.com NEWBONUS mund t'ju marrë 1000 dollarë kur të bashkoheni
$
Si të bashkoheni në Stake .com $
 • Regjistrimi në Stake.com
 • Pretendimi i bonusit të Stake.com
 • Bashkohuni me Stake.com
Stake.com është libri më i madh sportiv i kriptove dhe kazinoja online në botë dhe mund të aksesohet nga shumë vende.

Stake janë të disponueshme në të gjithë Evropën, në të gjithë Azinë, dhe në Kanada dhe gjetkë, me dhjetëra mijëra lojtarë aktivë në librat sportiv dhe kazino çdo ditë.

Stake.com është shtëpia e promovimeve ekskluzive dhe shanset kryesore në industri, me lojtarët në gjendje të bastojnë duke përdorur Bitcoin dhe shumë kriptovaluta të tjera.

Lojtarët e rinj mund të marrin një bonus ekskluziv depozite 200% kur regjistrohen me kodin promovues të Stake.com NEWBONUS , dhe duhet vetëm një minutë për të hapur një llogari.

Regjistrimi në Stake.com

Për t'u regjistruar në Stake , ndiqni këto hapa të thjeshtë që do t'ju ndihmojnë në hapjen e një llogarie. Duhet më pak se një minutë për ta bërë këtë.

undefined
 1. Shkoni te Stake.com nëpërmjet kësaj lidhjeje, e cila do t'ju çojë drejtpërdrejt në faqen e regjistrimit në faqen zyrtare të internetit të Stake .
 2. Klikoni butonin 'Regjistrohu' për të hapur llogarinë tuaj. Krijoni një emër përdoruesi unik dhe shkruani adresën tuaj të emailit.
 3. Kur pyeteni nëse keni një Kod, shkruani kodin promovues të Stake.com NEWBONUS . Duke bërë këtë, ju mund të merrni bonusin maksimal të mirëseardhjes, i cili vlen 1000 dollarë.

Pretendimi i bonusit të Stake.com

Ju mund të merrni bonusin tuaj sapo të keni hapur llogarinë tuaj.

Deri në $1000 bonus mund të pretendohet për t'u përdorur në libër sportiv ose në kazino. Ja se si të merrni bonusin tuaj:

 • Identifikohu në llogarinë tënde të re të Stake (nëse nuk jeni regjistruar ende, shihni udhëzuesin e thjeshtë hap pas hapi më tej në këtë faqe).
 • Përdorni kodin Stake.com NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod promocional.
 • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale duke përdorur një nga kriptovalutat e pranuara (opsionet përfshijnë Bitcoin , Ethereum , Litecoin , Dogecoin dhe TRON ).
 • Pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus depozite prej 200%.

Depozoni 100 dollarë kripto dhe do të merrni bonus prej 200 dollarësh. Depozitoni $500 dhe do të merrni bonusin e plotë $1000!

Pasi të keni marrë bonusin tuaj, do të jeni në gjendje të filloni të vendosni baste, me shanse të mëdha të disponueshme në më shumë se 30 sporte të ndryshme. Bastet e drejtpërdrejta ofrohen rreth orës, dhe ju gjithashtu mund të shijoni sportet e transmetimit të drejtpërdrejtë çdo ditë.

Përveç kësaj, ju mund të zgjidhni disa nga promovimet ekskluzive dhe ofertat e bonusit të shkëlqyera që janë të disponueshme për lojtarët e Stake , duke përfshirë:

Daily Race $100,000 – E disponueshme çdo ditë në Stake , lojtarët aktivë mund të fitojnë një pjesë prej $100,000. Duke vendosur baste sportive ose duke luajtur lojëra kazino, ju mund të fitoni një vend në tabelën e drejtuesve, i cili bazohet në totalin e basteve tuaja gjatë një periudhe 24-orëshe.

Përveç Daily Race , çdo të shtunë mbahet edhe një Sprint 90-minutësh prej 20,000 dollarësh.

Dhuratë Weekly Giveaway 50 mijë dollarë – Lojtarët e Stake mund të fitojnë një aksion prej 50,000 dollarë çdo javë.

Për çdo 1,000 dollarë që vendosni bast në sport ose kazino, do të merrni një biletë në këtë dhuratë, e cila sheh 50,000 dollarë të ndarë midis 10 lojtarëve të regjistruar. Fituesit shpallen çdo javë përmes një transmetimi të drejtpërdrejtë dhe të gjitha çmimet paguhen në Bitcoin .

Bashkohuni me Stake.com

Stake.com është faqja më e madhe e basteve të kriptove në botë. Kur regjistroheni, mund të luani menjëherë një sërë lojërash ekskluzive të kazinosë dhe të merrni shanse të mëdha për shumë sporte të ndryshme. Ju gjithashtu mund të shijoni transmetimin e drejtpërdrejtë dhe të merrni tërheqje të menjëhershme në portofolin tuaj kripto.

Për të filluar të luani:

 • Regjistrohuni në Stake.com duke përdorur lidhjet në këtë faqe
 • Hapni një llogari në më pak se dy minuta siç shpjegohet në këtë faqe
 • Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin NEWBONUS

Ju mund të merrni bonus deri në $1000 kur regjistroheni!

Udhëzues i plotë se si të përdorni kodin promovues të Kunjit
news image Georgia Jones 17 qer 2022 View more