Sign in

  Hyni në shërbimin Stake.com Live Stream dhe shikoni sport drejtpërdrejt falas kur regjistroheni.

  • Transmetim i drejtpërdrejtë pa aksione
  • Kushtet dhe rregullat e transmetimit të drejtpërdrejtë të Stake.com
  • Informacione Stake.com
  • Pyetjet e shpeshta të transmetimeve të drejtpërdrejta të aksioneve
  9205 N
  Lojtarët e regjistruar në librin sportiv të Stake.com mund të shikojnë sportin e transmetimit të drejtpërdrejtë çdo ditë.

  Stake është shtëpia e librit sportiv të kriptomonedhës më të madhe në botë, me baste të disponueshme për të gjitha sportet kryesore. Tregjet e basteve të drejtpërdrejta janë të disponueshme çdo ditë, dhe shërbimi i transmetimit të drejtpërdrejtë të Stake.com gjithashtu i lejon lojtarët të shikojnë sportin e transmetimit të drejtpërdrejtë falas.

  Libri i sporteve Stake është global me mbi 5,000,000 përdorues të regjistruar që hyjnë për të parë dhe vënë baste në sporte të drejtpërdrejta.

  Bastet e drejtpërdrejta janë të disponueshme në të gjitha sportet kryesore dhe transmetimi i drejtpërdrejtë Stake ju lejon të shikoni një lojë ndërkohë që bëni baste në të njëjtën kohë.

  Transmetimi i drejtpërdrejtë është i disponueshëm në një numër sportesh, duke përfshirë tenisin, futbollin, MMA dhe pingpongun.

  Ju gjithashtu mund të transmetoni drejtpërdrejt Esports. Mund të shikoni drejtpërdrejt shumë lojëra të ndryshme Esports, me lojëra të njohura duke përfshirë Counter-Strike , Dota 2 , FIFA dhe League of Legends të gjitha transmetime të drejtpërdrejta.

  Transmetim i drejtpërdrejtë pa aksione

  Stake.com është globale dhe mund të aksesohet në shumë vende të botës. Ju mund të identifikoheni nga Evropa, Azia, Kanadaja, pjesë të Amerikës Latine dhe gjetkë. Për të shijuar transmetimin e drejtpërdrejtë falas, gjithçka që ju nevojitet është një llogari.

  Ju nuk keni nevojë të vendosni një bast për të parë një transmetim të drejtpërdrejtë, por nëse dëshironi të vendosni një bast sportiv, duke përdorur kodin promovues Stake NEWBONUS kur bashkoheni, mund të merrni një bonus depozite 200% me vlerë deri në 3000 dollarë për t'u përdorur në librin sportiv.

  Ja se si të hapni një llogari dhe të përdorni transmetimet e drejtpërdrejta:

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të hyrë në faqen e internetit të Stake .
  2. Prekni butonin 'Regjistrohu' dhe krijoni një emër përdoruesi. Përndryshe, mund të regjistroheni duke përdorur një rrjet të mediave sociale si Facebook ose Twitch , ose llogarinë tuaj Google .
  3. Kur ju pyesni nëse keni një kod, shkruani kodin promovues NEWBONUS . Si lojtar i ri, kodi ju merr bonusin më të madh të disponueshëm kur bashkoheni.

  Regjistrimi zgjat më pak se një minutë. Pasi të regjistroheni, hyni në llogarinë tuaj dhe zgjidhni një metodë depozitimi.

  Stake.com është libri më i madh sportiv i kriptomonedhave në botë dhe ju mund të depozitoni duke përdorur Bitcoin , Ethereum , Dogecoin ose shumë kriptomonedha të tjera. Pasi ta keni bërë këtë, atëherë mund të përdorni menjëherë shërbimin e transmetimit të drejtpërdrejtë të Stake.com .

  Ju do të gjeni transmetime të drejtpërdrejta të disponueshme çdo ditë dhe mund t'i shikoni në desktop ose celular, me sportin e transmetimit të drejtpërdrejtë të disponueshëm në PC tuaj, pajisjen Android ose iOS . Zgjedhja e transmetimeve të drejtpërdrejta ndryshon çdo ditë, në varësi të ngjarjeve sportive që po zhvillohen. Ngjarjet ku ofrohet transmetim i drejtpërdrejtë kanë një ikonë televizive pranë tyre.

  Kushtet dhe rregullat e transmetimit të drejtpërdrejtë të Stake.com

  • Transmetimi i drejtpërdrejtë është i disponueshëm për të gjithë përdoruesit e regjistruar që kanë bërë një depozitë me para reale
  • Transmetimi i drejtpërdrejtë është i disponueshëm në të gjitha vendet ku është i disponueshëm Stake.com
  • Disa transmetime të drejtpërdrejta mund të kufizohen në varësi të vendit nga i cili po i qaset librit sportiv
  • Kushtet e plota mund të gjenden kur qaseni në librin sportiv

  Informacione Stake.com

  Stake u krijua në vitin 2017 dhe është libri sportiv dhe kazinoja më e madhe në botë për kriptovalutat. Kjo faqe e basteve online ka mbi 5,000,000 përdorues të regjistruar globalisht dhe ofron baste sportive dhe lojëra kazino për lojtarët në të gjithë botën, duke përfshirë në Evropë, Azi, Kanada, Amerikën Latine dhe gjetkë.

  Përveç ofrimit të transmetimit të drejtpërdrejtë, ju mund të bastni për të gjitha sportet kryesore në librin sportiv. Libri i sporteve dhe kazino është i disponueshëm në shumë gjuhë, ndërsa mbështetja e klientit është në dispozicion 24 orë në ditë.

  Stake ka marrëveshje sponsorizimi të profilit të lartë me UFC dhe ekipin anglez të futbollit në Premier League Everton FC.

  Stake.com aktualisht mban një licencë Curacao, ndërsa faqja e saj në Mbretërinë e Bashkuar është e licencuar dhe e rregulluar në Britaninë e Madhe nga Komisioni i Lojërave të Fatit.

  Stake e shpeshta të transmetimeve të drejtpërdrejta të aksioneve

  A mund të shikoj transmetim të drejtpërdrejtë në Stake.com ?

  Po. Identifikohu në Librin e Sporteve Stake për transmetim të drejtpërdrejtë çdo ditë.

  Çfarë sportesh mund të transmetoj drejtpërdrejt në Stake ?

  Transmetimi i drejtpërdrejtë është i disponueshëm në një numër sportesh në Stake.com, duke përfshirë tenisin, futbollin, MMA dhe pingpongun. Ju gjithashtu mund të transmetoni drejtpërdrejt Esports.

  Cilat ESports mund të transmetoj drejtpërdrejt në Stake.com ?

  Identifikohu në Librin e Sporteve Stake për të transmetuar drejtpërdrejt lojërat ESports çdo ditë, duke përfshirë CSGO, Dota 2, FIFA dhe League of Legends .

  A paguaj për të transmetuar drejtpërdrejt Stake.com ?

  Nuk keni nevojë të paguani për të parë transmetim të drejtpërdrejtë në Stake.com . Hyni në llogarinë tuaj dhe sigurohuni që keni bërë një depozitë për të parë të gjitha transmetimet e drejtpërdrejta të disponueshme. Ju nuk keni nevojë të vendosni një bast për të parë sporte të drejtpërdrejta, por llogaria juaj duhet të jetë aktive.