Sign in

Sergio Aguero nënshkruan për Stake.com $

  • Sergio Aguero është një përfaqësues global për Stake.com
  • Ish-sulmuesi i Manchester City është një fans i madh i ESports dhe transmetimit të drejtpërdrejtë
$
stake.com sergio aguero
Ish-sulmuesi legjendar i Manchester Cityt dhe Argjentinës, Sergio Aguero është një përfaqësues global për Stake.com .

Në fillim të vitit 2022, Aguero nënshkroi një marrëveshje partneriteti shumë-vjeçar me librin më të madh të kriptosporteve dhe kazinonë online në botë.

Ish-futbollisti, i cili së fundmi pati një magji në FC Barcelona, është gjithashtu i njohur si një investitor i ESports.

Aguero , i cili është golashënuesi rekord i Manchester Cityt, tha për partneritetin: “Jam i lumtur që punoj me Stake.com dhe i bashkohem ekipit të tyre emocionues. Unë e kam parë me interes ndërsa ata janë përfshirë më shumë në futboll dhe ambiciet e Stake përputhen shumë ngushtë me të miat ndërsa kaloj në një fazë të re të karrierës sime pas lojës.

“Mezi pres të filloj me të gjitha iniciativat emocionuese që kemi planifikuar për tifozët teksa po përgatitemi për Kupën e Botës më vonë këtë vit.”

Gjatë karrierës së tij, Kun Aguero fitoi pesë tituj Premier League me Manchester Cityn, përveç një titulli në Europa League, një Copa America dhe një Medalje të Artë Olimpike.

Ai shënoi mbi 300 gola në ligën e parë dhe shihet gjerësisht si një nga lojtarët më të mëdhenj në historinë Premier League .

Partneriteti është një perspektivë emocionuese për lojtarët e Stake - një njeri me një sy të mprehtë për të siguruar që prania e tij të njihet në komunitetin e Stake .

Bast në ESports në Stake.com

Lojtarët e Stake mund të marrin shanse të mëdha në shumë ngjarje të ndryshme eSports, me një gamë të gjerë tregjesh të disponueshme për të bastuar.

Transmetimi i drejtpërdrejtë i eSports mund të gjendet në sportelin çdo ditë kur identifikoheni.

Nëse nuk jeni regjistruar ende në librin më të madh sportiv të kriptos në botë, përdorni kodin promovues Stake.com të NEWBONUS kur bashkoheni. Ky kod u lejon lojtarëve të rinj të marrin një bonus ekskluziv të mirëseardhjes me vlerë deri në $1000.

Ja se si të hapni një llogari:

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të shkuar në faqen zyrtare të internetit të Stake.com .
  2. Prekni butonin 'Regjistrohu' dhe plotësoni formularin e shkurtër.
  3. Kur ju pyesni nëse keni një kod promovues, shkruani kodin kodinNEWBONUS . Ky kod ju lejon të merrni bonusin maksimal të mirëseardhjes.

Për të marrë bonusin:

  • Hyni në llogarinë tuaj të re
  • Sigurohuni që keni përdorur kodin promovues NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale
  • Do të merrni një bonus depozite 200% me vlerë deri në 1000 dollarë

Stake është një libër sportiv kripto. Ju mund të depozitoni këtu duke përdorur një sërë kriptomonedhash të ndryshme, duke përfshirë Bitcoin, Dogecoin, Ethereum, Litecoin dhe Ripple. Depozoni kripto me vlerë 500 dollarë për të marrë bonusin maksimal prej 1000 dollarësh!