Sign in
  Sponsorizimet Stake

  Sponsorizimet Stake

  Mësoni për marrëveshjet më të fundit të sponsorizimit të Stake me Everton FC, UFC , Drake dhe më shumë

  • Sponsorizimet e kunjit në Lajme
  • UFC
  • Klubi i Futbollit Everton
  • Klubi i Futbollit Watford
  • Sergio Agüero
  • Drake
  • Dendi
  Stake.com është libri sportiv dhe kazinoja më e madhe në botë për kriptovalutat, me mbi 500,000 përdorues të regjistruar globalisht.

  Stake ka një numër marrëveshjesh sponsorizimi të profilit të lartë, duke përfshirë me UFC -në, reperin kanadez Drake dhe klubin anglez të futbollit Watford FC .

  Stake.com ka një shtrirje globale, me lojtarë të bazuar në një gamë të gjerë vendesh, duke përfshirë Kanadanë, Brazilin, MB dhe Japoninë.

  Sponsorizimet e kunjit në Lajme

  UFC

  Në vitin 2021, Stake u bë partneri i parë zyrtar i basteve i UFC -së në Amerikën Latine (me përjashtim të Brazilit) dhe Azi. Në fillim të vitit 2022, partneriteti u zgjerua për të përfshirë Brazilin - hera e parë që UFC ka pasur një partner bastesh në vend.

  UFC gëzon një popullaritet të madh në Brazil, me rreth 34 milionë fansa. Stake.com ka një prani të markës brenda tetëkëndëshit të UFC gjatë ngjarjeve të përzgjedhura Pay-Per-View dhe Fight Night çdo vit. Stake është gjithashtu sponsori prezantues i ngjarjes së planifikuar rregullisht të UFC të organizuar në Brazil.

  Lojtarët gjithashtu mund të marrin shanset më të mira në çdo luftë UFC kur hyjnë në Stake.com .

  Partneriteti me UFC në Brazil bëri që legjenda e MMA Jose Aldo t'i bashkohej Team Stake si ambasador brazilian, ndërsa Stake janë gjithashtu sponsorë krenarë të një numri emrash të tjerë kryesorë të UFC , duke përfshirë Francis Ngannou , Israel Adesanya, Marlon Vera dhe Alexa Grasso.

  Klubi i Futbollit Everton

  Në qershor 2022, giants e futbollit Premier League Everton njoftuan një marrëveshje shumëvjeçare sponsorizimi me Stake.com.

  Marka e Stake.com do të shihet në pjesën e përparme të fanellave të Everton , si dhe brenda dhe rreth stadiumit të tyre në Goodison Park .

  Marrëveshja e sponsorizimit vlen një shumë rekord për ekipin Merseyside .

  Klubi i Futbollit Watford

  Sezoni i futbollit 2021/22 pa Watford FC të shpallë Stake si sponsorin kryesor të fanellave në një marrëveshje shumëvjeçare.

  Si pjesë e partneritetit, logoja e Stake u shfaq në të tre fanellat e Watford -it për sezonin 2021/22 si sponsor kryesor i fanellave, që përfshin pjesën e përparme të këmishës dhe mëngës.

  Stake po sponsorizon sërish Watford -in për sezonin 2022/23 pas rënies së tyre nga Premier League pasi Hornets të sigurojnë promovimin nga EFL Championship përsëri në nivelin më të lartë të futbollit anglez.

  Sergio Agüero

  Ish-sulmuesi i Manchester City dhe Barcelonës, Kun ' Aguero u tërhoq nga futbolli profesionist në fund të vitit 2021.

  Ylli legjendar i Premier League i është bashkuar Stake , duke sjellë dashurinë e tij për sportin, esports dhe transmetimin e drejtpërdrejtë në kazinonë më të madhe të crypto dhe librin sportiv në botë.

  Fituesi i pesë titujve të Premier League shënoi mbi 300 gola gjatë karrierës së tij të mrekullueshme dhe do të luajë një pjesë aktive në komunitetin e Stake , duke thënë së fundmi: “Jam i kënaqur që punoj me Stake.com dhe i bashkohem ekipit të tyre emocionues. Unë e kam parë me interes ndërsa ata janë përfshirë më shumë në futboll dhe ambiciet e Stake përputhen shumë ngushtë me të miat ndërsa kaloj në një fazë të re të karrierës sime pas lojës.”

  Drake

  Megaylli shumë-platinum Drake ka dyfishuar angazhimin e tij ndaj crypto duke iu bashkuar ekipit të Stake në fillim të 2022.

  Reperi kanadez është një adhurues i madh i crypto dhe është një lojtar aktiv në Stake.com . Ai po pret transmetime ekskluzive video të drejtpërdrejta gjatë gjithë vitit 2022, me lojtarë që mund të kenë mundësinë të fitojnë përkrah tij. Ngjarja e parë e transmetimit të drejtpërdrejtë në maj 2022 pa rreth 1 milion dollarë të dhuruara për lojtarët!

  Dendi

  Me origjinë nga Lviv, Ukrainë, Dendi është ambasadori i parë i Stake në Esports!

  Danil 'Dendi' Ishutin është një lojtar profesionist i Dota . Më i njohur për kohën e tij me Natus Vincere për të cilin luajti midis 2010 dhe 2018. Ai u largua nga Na'Vi në 2018 dhe formoi ekipin e tij Dota , B8, në 2020.

  Dendi është një nga yjet më të mëdhenj të esports në botë dhe ishte lojtari i parë në historinë e Dota që mori pjesë në gjashtë Ndërkombëtare me një organizatë.