Stake .ca Mobile

  Stake .ca Mobile

  Hyni në celularin Stake .ca në Android ose iOS .

  Stake.ca Mobile

  Lajme celulare nga Stake.ca

  • Lajme celulare nga Stake.ca
  • Informacion mbi aplikacionin e Stake Ontario
  • Kodi Mobile Stake.ca
  • Libri i Sporteve Mobile i Stake Ontario
  • Karakteristikat e basteve celulare të aksioneve në Ontario
  • Metodat e pagesës në celular të Stake.ca
  • Pyetjet e shpeshta të Stake.ca Mobile
  Stake është faqja më e madhe në botë e basteve crypto dhe është e disponueshme në shumë vende të botës. Stake.ca është vendi ku lojtarët me bazë në Ontario, Kanada mund të kenë akses në këtë libër sportiv dhe kazino të njohur crypto në PC dhe pajisje celulare.

  Nëse jetoni në Ontario dhe përdorni një pajisje celulare si smartphone ose tablet, mund të hyni në platformën e basteve Stake nëpërmjet shfletuesit tuaj celular.

  Stake ka mbi pesë milionë përdorues të regjistruar në mbarë botën, me shumë që përdorin librat sportiv dhe crypto kazino përmes pajisjeve të tyre celulare.

  Mund ta përdorni Stake falas në pajisjen tuaj Android , iOS ose Windows .

  Platforma e basteve celulare Stake.ca ju lejon të përdorni të gjitha fushat e faqes së internetit përmes një shfletuesi celular si Chrome ose Safari. Mund të bëni gjithçka, nga vendosja e basteve sportive dhe luajtja e lojërave të kazinosë, deri te tërheqja e fitimeve dhe kontaktimi me mbështetjen e klientit në celularin ose tabletin tuaj.

  Informacion mbi aplikacionin e Stake Ontario


  Aplikacioni Nuk kërkohet shkarkim – Platforma e plotë e basteve disponohet nëpërmjet shfletuesit celular
  Android Po – Kliko për të hyrë
  iOS Po – Kliko për të hyrë
  Kodi i aplikacionit NEWBONUS
  Baste sportive Po - Regjistrohu dhe më pas identifikohu për të hyrë
  Transmetim direkt Po - Regjistrohu dhe më pas identifikohu për të hyrë
  Kazino Po - Identifikohu për të hyrë
  Shënime: Duhet të jetë 19+ për të hyrë në Stake.ca. Stake Ontario funksionon në të gjitha pajisjet celulare. iOS i testuar në modele nga iPhone 4 dhe më të reja. Android është testuar duke përdorur Chrome në modele të ndryshme duke përfshirë Google , Huawei , Motorola , Samsung , Sony dhe më shumë.

  Kodi Mobile Stake.ca

  Lojtarët e rinj me bazë në Ontario, Kanada mund të përdorin kodin Stake.ca NEWBONUS kur të bashkohen për të marrë ofertën më të mirë të disponueshme të mirëseardhjes.

  undefined
  Kodi NEWBONUS zhbllokon aksesin në ofertën më të mirë të disponueshme për lojtarët e rinj kur hapni një llogari, si dhe të gjitha promovimet e Sporteve dhe Kazinove.

  Kodi mund të përdoret gjithashtu ndërkombëtarisht në vendet ku Stake është i disponueshëm për të marrë një bonus me vlerë deri në $3000.

  Për tu regjistruar:

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të hyrë në faqen zyrtare të Stake.ca .
  2. Klikoni butonin 'Regjistrohu' dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit i cili ju kërkon të krijoni një emër përdoruesi ose të regjistroheni duke përdorur një llogari në media sociale.
  3. Kur ju pyesni nëse keni një kod, shkruani kodin NEWBONUS .

  Llogaria juaj e re tani është e hapur dhe ju mund të kërkoni oferta dhe të filloni të vendosni bastet tuaja.

  Libri i Sporteve Mobile i Stake Ontario

  Ontarianët mund të kenë akses te libri sportiv Stake në Stake.ca në të gjitha pajisjet celulare. Një aplikacion i dedikuar Stake nuk është i disponueshëm për shkarkim, por libri sportiv është optimizuar për telefonat inteligjentë, ashtu si kazinoja.

  Kur hyni në librin e sporteve në një pajisje celulare, do të gjeni çdo veçori, tregun e basteve dhe transmetimin e drejtpërdrejtë që ofrohen nëse do të hynit në Stake nëpërmjet kompjuterit tuaj.

  Në librin sportiv do të gjeni:

  • Bastet e drejtpërdrejta: Klikoni butonin "Ngjarje të drejtpërdrejta" për të parë të gjitha lojërat dhe ngjarjet e disponueshme në lojë për të cilat mund të vini bast, si dhe ngjarjet e ardhshme të basteve live.
  • Stake Live Streams: Shikoni sportet me transmetim të drejtpërdrejtë falas. Kur klikoni në "Ngjarje të drejtpërdrejta", çdo ngjarje ku ofrohet një transmetim i drejtpërdrejtë do të ketë një ikonë televizive pranë saj.
  • ESports : Bast në ESports çdo ditë në Stake Ontario, me transmetim të drejtpërdrejtë të disponueshëm gjithashtu. Lojërat e njohura përfshijnë Counter Strike , Dota 2, FIFA dhe League of Legends.

  Karakteristikat e basteve celulare të aksioneve në Ontario

  • Shanse të mëdha për mbi 30 sporte të ndryshme
  • Bast live
  • Transmetim direkt
  • Statistikat në lojë
  • Cash Out
  • Builder basteve
  • Gama e gjerë e tregjeve të basteve
  • Tërheqje të shpejta
  • Mbështetje 24 orëshe ndaj klientit
  • Qasje e shpejtë në Kazino Stake me mbi 2000 lojëra për të zgjedhur

  Metodat e pagesës në celular të Stake.ca

  Depozitat në Stake Ontario të bëra nëpërmjet celularit tuaj bëhen në të njëjtën mënyrë sikur do të hynit në librin sportiv ose kazino duke përdorur një PC.

  Depozitat bëhen me crypto , ku Stake pranojnë Bitcoin , Dogecoin , Ethereum , Litecoin , Ripple , Tron dhe shumë monedha të tjera crypto .

  Ju gjithashtu mund të vendosni baste dhe të luani në monedhat kryesore si dollarë kanadezë dhe dollarë amerikanë.

  Pyetjet e shpeshta të Stake.ca Mobile

  A ka një aplikacion Stake.ca ?

  Një aplikacion i dedikuar Stake nuk është i disponueshëm, por Stake Ontario mund të aksesohet nga lojtarët në Ontario, Kanada në të gjitha pajisjet celulare.

  Shkoni në Stake.ca nëpërmjet një shfletuesi celular si Chrome ose Safari në telefonin tuaj inteligjent dhe do të keni mundësi të përdorni çdo veçori, tregun e basteve dhe transmetimin e drejtpërdrejtë që do të gjenit nëse qaseni në librin sportiv përmes një kompjuteri.

  crypto Stake gjithashtu funksionon shumë mirë në celular.

  A mund ta shkarkoj aplikacionin celular Stake.ca ?

  Nuk keni nevojë të shkarkoni një aplikacion kur hyni në Stake Ontario. Identifikohuni në Stake.ca nëpërmjet shfletuesit tuaj celular për të hyrë në një version plotësisht të optimizuar të Librit të Sporteve dhe kazinosë Stake për pajisjet Android , iOS dhe Windows .