Kodi Promocional Stake .ca

  Kodi Promocional Stake .ca

  Informacion për kodin promovues Stake .ca - përdorni kodin NEWBONUS kur regjistroheni

  • Kodi i Stake.ca
  • Bonusi i kunjit
  • Informacione Stake.ca
  • Si të depozitoni në Stake.ca
  • Pyetjet e shpeshta të Kodit Stake.ca

  Lajme për kodin promovues nga Stake.ca

  Stake është një faqe globale bastesh që ofron baste sportive në internet dhe lojëra kazino për qindra mijëra lojtarë nga e gjithë bota.

  Lojtarët në Ontario, Kanada mund të bastojnë në librin sportiv dhe kazinonë më të madhe crypto në botë duke u regjistruar në Stake.ca – një faqe interneti ekskluzive për Ontarianët.

  Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin e Stake.ca NEWBONUS kur regjistrohen për të marrë bonusin më të mirë të disponueshëm të regjistrimit.

  Ky kod promovues i Stake funksionon në të gjitha vendet ku mund të aksesohet Stake dhe u lejon lojtarëve të rinj të kërkojnë ofertën më të madhe të bonusit të disponueshëm.

  Kodi i Stake.ca

  Është e lehtë t'i bashkohesh Stake Ontario-s dhe duhet vetëm një minutë për të hapur një llogari. Sapo të regjistroheni, mund të filloni të vendosni baste.
  undefined

  Ja se si të regjistroheni dhe si të përdorni kodin NEWBONUS :

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të hyrë në faqen zyrtare të Stake.ca .
  2. Klikoni butonin 'Regjistrohu' dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit.
  3. Në formular, kur ju pyesni nëse keni një kod, shkruani kodin promovues NEWBONUS .

  Duhet më pak se një minutë për të hapur llogarinë tuaj.

  Pasi ta keni bërë këtë, mund të filloni të vendosni baste!

  Bonusi i kunjit

  Ndërkombëtarisht, kodi NEWBONUS lejon lojtarët e rinj të marrin deri në 3000 dollarë para bonus përmes një bonusi depozite prej 200%.

  Bonusi mund të përdoret në libër sportiv ose në kazino.

  Lojtarët në Ontario, Kanada që janë mbi 19 vjeç mund të regjistrohen me kodin NEWBONUS . Pasi të hapet llogaria juaj, do të mund të shihni të gjitha ofertat dhe promovimet e disponueshme.

  Këtu është udhëzuesi ynë i shpejtë për të kërkuar bonusin:

  • Hyni në llogarinë tuaj të re Stake (nëse nuk keni hapur ende një llogari, shihni udhëzuesin e thjeshtë hap pas hapi më tej në këtë faqe)
  • Përdorni kodin Stake.ca NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një Kod
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale nga opsionet e disponueshme të pagesës

  Informacione Stake.ca

  Stake është libri sportiv dhe kazinoja më e madhe në botë e kriptomonedhës dhe ofron baste sportive dhe lojëra kazino në internet për mbi 5,000,000 lojtarë të regjistruar në një numër territoresh në mbarë botën.

  Stake ka qenë i disponueshëm në Kanada për disa kohë. Nëse jetoni në Ontario, Kanada, tani mund të hyni në Stake nëpërmjet Stake.ca , e cila është lançuar ekskluzivisht për Ontariotë pas një ndryshimi në rregulloret në vend.

  undefined
  Stake.ca është plotësisht i licencuar dhe i rregulluar, duke ofruar baste sportive dhe lojëra kazino në internet për lojtarët që jetojnë në Ontario.

  Kodi i Stake.ca është NEWBONUS dhe mund të përdoret kur regjistroheni.

  Nëse jetoni në Ontario, duhet të jeni të paktën 19 vjeç për t'u regjistruar në Stake.ca. Pasi të keni hapur llogarinë tuaj, mund të përdorni gjithçka që ka për të ofruar Stake , duke përfshirë shanset e mëdha për mbi 30 sporte të ndryshme, promovime ekskluzive dhe transmetim të drejtpërdrejtë.

  Ju gjithashtu mund të luani në kazinonë crypto Stake , e cila ka mijëra lojëra për të zgjedhur.

  Lojtarët në Stake Ontario mund të kërkojnë gjithashtu promovime ekskluzive të Stake në të gjitha sportet e njohura, me oferta dhe promovime të rregullta të disponueshme në NHL , UFC , futboll, ESports , basketboll, bejsboll dhe shumë sporte të tjera.

  Si një faqe bastesh crypto , ju mund të shijoni depozita të shpejta dhe të sigurta në Stake , si dhe tërheqje të shpejta.

  Ju mund të depozitoni në Stake duke përdorur Bitcoin dhe një sërë cryptocurrencies të tjera duke përfshirë Dogecoin , Ethereum , Litecoin , Tron dhe shumë të tjera.

  Si të depozitoni në Stake.ca

  Financimi i llogarisë suaj Stake është i thjeshtë – veçanërisht nëse tashmë jeni njohur me përdorimin e Bitcoin ose cryptocurrencies të tjera për të bastuar.

  Nëse jeni i ri në crypto , udhëzuesi i mëposhtëm do t'ju flasë për të gjithë procesin, hap pas hapi.

  Ju mund të depozitoni fonde në llogarinë tuaj sapo të jeni regjistruar. Shumica e njerëzve e bëjnë këtë duke përdorur një portofol crypto .

  undefined
  Për të bërë një depozitë në këtë mënyrë:

  • Hyni në llogarinë tuaj Stake dhe klikoni butonin 'Portofoli' të cilin duhet ta shihni në krye të ekranit tuaj.
  • Zgjidhni opsionin 'Depozitë' dhe më pas zgjidhni një nga monedhat e mbështetura. Adresa juaj e depozitës do të shfaqet në ekran.
  • Hyni në portofolin tuaj crypto dhe përdorni adresën e shfaqur si vendndodhje për të dërguar fonde.
  • Zgjidhni sasinë e crypto që dëshironi të transferoni në llogarinë tuaj Stake .
  • Konfirmoni transaksionin.

  Pasi ta bëni këtë, shuma që keni transferuar do të shfaqet në llogarinë tuaj Stake sapo të përfundojë transaksioni.

  Stake është një sit i basteve crypto , por nëse nuk zotëroni ndonjë kriptomonedhë ose nuk keni një portofol crypto , mund të financoni përsëri llogarinë tuaj të basteve.

  Kur hyni në Stake , do të shihni opsionin për të përdorur MoonPay – një shërbim që ju lejon të blini crypto duke përdorur një kartë krediti ose kartë debiti.

  Duke zgjedhur të përdorni MoonPay, mund të blini monedha crypto dhe fiat duke përdorur Visa , Mastercard , Apple Pay , Google Pay ose Transfer bankare.

  Megjithëse Stake është një faqe bastesh crypto , ekziston mundësia për të luajtur në monedha të tilla si dollarë kanadezë dhe dollarë amerikanë. Kur të regjistroheni, do të shihni një çelës që ju lejon të shihni bilancin tuaj në CAD ose USD.

  Pyetjet e shpeshta të Kodit Stake.ca

  Cili është kodi Stake.ca ?

  Kodi i Stake Ontario është NEWBONUS. Përdorni këtë kod kur regjistroheni për të marrë bonusin tuaj.

  Sa vjeç duhet të jem për të vënë bast në Stake ?

  Në shumicën e vendeve, ju duhet të jeni të paktën 18 vjeç. Për lojtarët në Ontario, Kanada, mosha minimale për të vënë bast është 19 vjeç.

  A është Stake.com e ligjshme në Kanada?

  Po, Stake është i ligjshëm në Kanada. Stake.com ka një licencë nga qeveria e Curacao për të ofruar baste sportive dhe lojëra kazino për lojtarët në Kanada, si dhe shumë vende të tjera. Për shkak të ndryshimeve të rregulloreve në vend, lojtarët që jetojnë në Ontario, Kanada mund të bastojnë ligjërisht në Stake nëpërmjet Stake.ca.

  Ku është në dispozicion Stake.com ?

  Stake janë të disponueshme në shumë vende. Ky është libri sportiv dhe kazinoja më e madhe në botë crypto . Ndërkombëtarisht, Stake.com mban një licencë Curacao.

  A është Stake.com e ligjshme?

  Po, Stake.com është i ligjshëm. Themeluar në vitin 2017, Stake është libri sportiv dhe kazinoja më e madhe e kriptomonedhës në botë.

  Në fund të vitit 2022, Stake lançoi Stake.ca si një libër sportiv ekskluziv për banorët e Ontarios, Kanada, pas ndryshimeve në rregulloret e basteve në Kanada.

  A ka Stake kode promocionale?

  Po. Përdorni kodin e Stake.com NEWBONUS kur regjistroheni për të marrë bonusin maksimal për lojtarët e rinj. Ky kod mund të përdoret gjithashtu në Stake.ca për lojtarët në Ontario, Kanada.