Sign in
  Stake Crypto

  Stake Crypto

  Depozitoni në Stake duke përdorur një sërë kriptomonedhash të ndryshme ose zgjidhni MoonPay për të financuar llogarinë tuaj të basteve të Stake .

  Metodat e pagesës së aksioneve

  • Më të fundit në bastet me Crypto
  • Si të depozitoni në Stake.com
  • Si të tërhiqni para
  • Bonusi i depozitës së aksioneve
  • Kriptomonedha të disponueshme në Stake
  • Blini Crypto në rrezik me MoonPay
  • Pyetjet e shpeshta të kriptos së aksioneve
  Stake.com ka të bëjë me kriptomën. Ju mund të depozitoni në llogarinë tuaj Stake duke përdorur shumë kriptovaluta të ndryshme.

  Depozitat mund të bëhen duke përdorur Bitcoin , Dogecoin , Ethereum , Litecoin , Tron , EOS , Bitcoin Cash, Ripple , USDT , APE, BUSD , CRO, DAI , LINK, SAND , SHIB dhe UNI.

  Nëse aktualisht nuk zotëroni ndonjë crypto dhe nuk keni një portofol crypto , mund të blini crypto në Stake duke përdorur tregun e kriptomonedhave MoonPay , i cili ju lejon të shkëmbeni crypto duke përdorur një kartë krediti, kartë debiti, Apple Pay , Google Pay ose Bankë Transferimi.

  Më të fundit në bastet me Crypto

  Si të depozitoni në Stake.com

  Është e shpejtë dhe e lehtë për të depozituar fonde në një llogari Stake . Këtu është udhëzuesi ynë i shpejtë:

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të hyrë në faqen zyrtare të internetit Stake.com .
  2. Identifikohu ose kliko butonin 'Regjistrohu' për të krijuar shpejt një llogari të re.
  3. Zgjidhni shtetin ku jetoni.
  4. Kur ju pyesni nëse keni një kod, shkruani kodin promovues të Stake.com NEWBONUS . Duke përdorur këtë kod, si lojtar i ri mund të kërkoni bonus deri në 3000$.

  undefined
  Pasi të jeni regjistruar, klikoni butonin 'Portofoli'.

  Në ekranin tjetër, do të keni mundësi të zgjidhni nga lista e kriptomonedhave të pranuara.

  Klikoni butonin "Depozitim" dhe ndiqni udhëzimet në ekran për të dërguar para nga portofoli juaj crypto në llogarinë tuaj Stake . Përndryshe, mund të përdorni MoonPay për të blerë crypto dhe për ta dërguar atë në adresën tuaj Stake .

  Pasi ta keni bërë këtë, mund të filloni të vendosni bastet tuaja.

  Depozita minimale është 5 dollarë ose ekuivalenti i monedhës.

  Si të tërhiqni para

  Është e shpejtë dhe e lehtë për të tërhequr para nga llogaria juaj Stake . Këtu është udhëzuesi ynë:

  undefined
  • Sigurohuni që jeni regjistruar në llogarinë tuaj dhe më pas klikoni butonin 'Portofoli'.
  • Zgjidhni skedën "Tërheqja".
  • Zgjidhni shumën që dëshironi të tërhiqni nga bilanci juaj dhe shkruani adresën tuaj crypto .
  • Nëse kërkohet, plotësoni Autorizimin me Dy Faktorë, më pas klikoni 'Tërhiq' për të konfirmuar transaksionin.

  Tërheqja juaj më pas do të përpunohet. Sasia e kohës që ju nevojitet për të marrë paratë tuaja mund të ndryshojë në varësi të kriptomonedhës që përdorni. Disa tërheqje janë të menjëhershme, ndërsa të tjerave mund të duhen deri në 15 minuta për t'u shfaqur në portofolin tuaj crypto .

  Bonusi i depozitës së aksioneve

  Lojtarët e rinj mund të marrin një bonus depozite 200% kur regjistrohen me kodin promovues NEWBONUS .

  stake.com promo code NEWBONUS
  Një total prej $3000 bonus mund të kërkohet kur përdorni këtë kod promovues Stake.com . Ja se si mund ta siguroni bonusin tuaj:

  • Hapni një llogari siç shpjegohet më tej në këtë faqe
  • Kur ju pyesni nëse keni një kod, shkruani kodin e Stake.com NEWBONUS
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale

  Pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus depozite 200% deri në një maksimum prej $3000.

  Për të marrë bonusin e plotë prej 3000 dollarësh, duhet të depozitoni crypto me vlerë 1500 dollarë. Nëse do të depozitonit 100 dollarë, do të merrni 200 dollarë bonus.

  Kriptomonedha të disponueshme në Stake

  Ju mund të depozitoni duke përdorur një numër kriptomonedhash të ndryshme në Stake.com . Ky është libri sportiv dhe kazinoja më e madhe në botë crypto !

  stake.com crypto
  Kriptovalutat e pranuara si më poshtë:

  • Bitcoin
  • Dogecoin
  • Ethereum
  • Litecoin
  • Tron
  • EOS
  • Bitcoin Cash
  • Ripple
  • USDT
  • APE
  • BUSD
  • CRO
  • DAI
  • LIDHJE
  • RËRË
  • SHIB
  • UNI

  Pasi të keni krijuar një portofol crypto , është e lehtë të depozitoni me crypto në Stake duke përdorur çdo kriptomonedhë të pranuar. Thjesht ndiqni këto hapa:

  • Hyni në llogarinë tuaj Stake . Nëse nuk jeni ende për t'u bashkuar, regjistrohuni shpejt me Stake.com këtu.
  • Shkoni në faqen "Portofoli" dhe zgjidhni "Depozitim".
  • Zgjidhni kriptomonedhën tuaj më pas shkoni në portofolin tuaj crypto dhe klikoni në faqen 'Dërgo/Kërkesë'.
  • Futni adresën e dhënë kur zgjidhni kriptomonedhën tuaj (për shembull, BTC , ETH ose DOGE ) dhe më pas shkruani se sa crypto do të dëshironit të depozitoni në llogarinë tuaj të basteve.
  • Në fund, klikoni në 'Dërgoni fonde'.

  Transaksioni është pothuajse i menjëhershëm. Pasi të keni parë ekranin e konfirmimit, duhet të shihni crypto e disponueshme në llogarinë tuaj Stake .

  Nëse nuk keni një portofol crypto , mund të depozitoni duke përdorur shërbimin MoonPay

  Blini Crypto në rrezik me MoonPay

  Nëse nuk keni një portofol crypto , mund të blini crypto duke përdorur tregun e kriptomonedhave MoonPay .

  MoonPay ka mbi 5 million klientë. Shërbimi popullor crypto ju lejon të shkëmbeni kriptovaluta dhe monedha fiat si dollarë amerikanë ose euro duke përdorur metoda kryesore pagese si Visa , Mastercard , Apple Pay , Google Pay ose Transfer bankare.

  Nëse përdorni një kartë krediti ose kartë debiti, pagesat përpunohen menjëherë dhe crypto ja lëshohet pasi të kenë përfunduar të gjitha kontrollet e mashtrimit.

  Apple Pay dhe Google Pay mund të përdoren gjithashtu, siç mund të përdoret Transferimi Bankar. Shumica e transaksioneve përpunohen në më pak se 20 minuta dhe ju mund të blini crypto duke përdorur shumë monedha të ndryshme që mund të konvertohen në kripto.

  MoonPay është i pajtueshëm me të gjitha kriptovalutat e ofruara në Stake .

  Pyetjet Stake Crypto së aksioneve

  Çfarë Crypto ofron Stake ?

  Ju mund të financoni llogarinë tuaj Stake duke përdorur Bitcoin , Ethereum , Dogecoin , Litecoin , Bitcoin Cash, Ripple , Tron dhe shumë kriptovaluta të tjera.

  Si mund të blej crypto në Stake ?

  Ju mund të depozitoni në Stake.com duke përdorur portofolin tuaj crypto . Përndryshe, ju mund të blini crypto duke përdorur shërbimin Moonpay . Hyni në llogarinë tuaj dhe klikoni butonin 'Portofoli' për të filluar.

  Cili është bonusi i crypto Stake ?

  Ju mund të merrni bonus deri në $3000 duke u bashkuar me kodin e Stake.com NEWBONUS . Ky kod lejon lojtarët e rinj të marrin një bonus depozite 200%. Depozoni 1500 dollarë crypto për të marrë bonus 3000 dollarë.

  Si mund të blej crypto me Moonpay ?

  Nëse nuk keni një portofol crypto dhe dëshironi një mënyrë të thjeshtë për të depozituar në llogarinë tuaj Stake , mund të blini dhe depozitoni crypto direkt nëpërmjet shërbimit MoonPay .

  Hyni në llogarinë tuaj dhe zgjidhni opsionin 'Bli Crypto ' nga portofoli.

  Moonpay ju lejon të shkëmbeni kriptovaluta dhe monedha fiat si dollarë amerikanë ose euro duke përdorur metoda kryesore pagese si Visa , Mastercard , Apple Pay , Google Pay ose Transfer bankare.

  A mund të depozitoj Bitcoin në Stake BEP2 ose Tron ?

  Ju mund të depozitoni BTC në llogarinë tuaj nëpërmjet rrjetit Bitcoin . Dërgimi i Bitcoin përmes zinxhirëve të tjerë të rrjetit nuk është i disponueshëm.

  Si mund të depozitoj në Stake.com ?

  Për të bërë një depozitë në llogarinë tuaj, fillimisht duhet të merrni adresën tuaj të depozitës, e cila mund të gjendet duke klikuar butonin 'Portofolin' në krye të faqes.

  Zgjidhni 'Depozitë' dhe më pas zgjidhni një nga monedhat e mbështetura dhe adresa juaj e depozitës do të shfaqet. Ju do të duhet ta përdorni këtë adresë si dërgim në vendndodhje në portofolin ose shkëmbimin tuaj crypto .

  Si mund të tërheq fondet Stake.com ?

  Para se të përpiqeni të bëni një tërheqje, sigurohuni që adresa juaj e emailit të jetë verifikuar. Kjo mund të bëhet përmes cilësimeve të llogarisë suaj.

  Për të tërhequr, shkoni në llogarinë tuaj dhe zgjidhni 'Portofoli' dhe klikoni në 'Tërheqje'. Zgjidhni monedhën që dëshironi të tërhiqni, më pas vendosni adresën e destinacionit (adresën në të cilën dëshironi të merrni fondet tuaja).

  Cilat janë kufijtë e tërheqjes së Stake.com?

  Ka kufij të ndryshëm për çdo kriptovalutë të mbështetur në Stake. Shumat minimale për tërheqje janë:

  BTC: 0,0005 BTC (tarifa është 0,00007 BTC)
  LTC: 0,1 LTC (tarifa është 0,0005 LTC)
  ETH: 0,01 ETH (tarifa është 0,003 ETH)
  BCH: 0,04 BCH (tarifa është 0,00001 BCH)
  DOGE: 50 DOGE (tarifa është 1.5 DOGE)
  XRP: 30 XRP (tarifa është 0,0001 XRP)
  TRX: 250 TRX (tarifa është 1 TRX)
  EOS: 2 EOS (tarifa është 0,1 EOS)

  Nuk ka shumë maksimale që mund të tërhiqni. Mund të tërhiqni sa më shumë që të mundeni.