Sign in

21 lojëra të reja të lançuara në Stake Casino (25 nëntor)

25 nën 2022
chris-horton
Chris Horton 25 nën 2022
Share this article
Or copy link
 • 21 lojëra të tjera të reja slot po shfaqen në Stake të Premten e Zezë
 • Mësoni për lojërat e reja tani drejtpërdrejt në kazinonë më të madhe të crypto në botë!
21 lojëra të tjera të reja janë lansuar në Stake.com të Premten e Zezë.

Stake.com është kazinoja më e madhe e crypto në botë dhe ka mijëra lojëra për të zgjedhur, duke përfshirë një numër lojërash ekskluzive të kazinosë.

21 lojëra të tjera slot sapo janë lansuar sot, me lojëra të reja nga disa ofruesit më të mirë të lojërave të kazinosë në botë, duke përfshirë Hacksaw Gaming , Pragmatic Play dhe Spinomenal.

Lojtarët e rinj mund të marrin bonus deri në $1000 duke përdorur kodin e Stake.com NEWBONUS kur regjistroheni.

Ja një vështrim i shpejtë i lojërave më të reja të kazinosë që mund të luani tani në Stake …

Snakes & Ladders 2: Snake Eyes nga Pragmatic Play

A jeni gati të hidhni dice dhe të ngjitni shkallët në majë? Le të rrokulliset në Snakes & Ladders: Snake Eyes!

Loja përmban 10 linja pagese, simbole të egra, lojëra bonus dhe më shumë që mund t'ju marrin një 5300x të bukur!

Elemento nga Relax Gaming

Zhbllokoni fuqinë e katër elementëve dhe përgatituni për raundin përfundimtar të argëtimit në Elemento.

Shijojeni këtë slot me zëvendësime të egra, simbole kaskadë, pagesa në grup dhe rrotullime falas për një mega 16,000x.

Rock Bottom nga Nolimit City

Shpëtoni nga mërzia dhe përgatituni për çmendurinë që ju vjen në Rock Bottom.

Me shpërndarje të egër, modifikues xSplit dhe rrotullime falas në dispozicion, kjo lojë mund t'ju fitojë një 19,960x të çmendur!

Clash of Camelot nga Play'n Go

Ngrini shpatat tuaja dhe përgatituni për betejë kundër legjendave të Camelot në Clash of Camelot.

Bashkoju Arthurit në këtë slot 5x3 me 20 linja pagese, simbole të egra, lojëra bonus dhe më shumë për një thesar prej 35,000x!

Libri i Kohës nga Hacksaw Gaming

A jeni gati të shijoni bukurinë e natyrës dhe të bëni një sipërmarrje nëpër fushat e gjelbra në lojën emocionuese slot, Book of Time?

Ky slot përmban 20 linja pagese me simbole librash, bobina në zgjerim, simbole shpërndarjeje dhe më shumë për një fitore deri në 10,000x.

Outlaw nga Big Time Gaming

Lustroni armët tuaja dhe përgatituni për një praktikë të synuar në Outlaw!

Ky slot shumë i paqëndrueshëm përmban bobina dinamike, rrotullime falas dhe shkurre ngjitëse për një kasafortë prej 64,400x.

Triple Christmas Gold nga Thunderkick

Le të përhapim gëzim dhe lumturi ndërsa shijoni rrotullimet tuaja në këtë slot me temë Krishtlindjesh, Triple Christmas Gold.
.
Ky vend i caktuar 3x3 përmban simbole klasike, simbole avalanche , rrotullime falas dhe më shumë për një dhuratë të këndshme deri në 5000x.

In The Rabbit Hole nga Red Tiger

A jeni gati për një udhëtim tjetër në tokën e të gjitha gjërave mistike?

In the Rabbit Hole është një vend i paqëndrueshëm që përfshin simbole të spin të fitimit, rrotullime të egra dhe më shumë që mund t'ju ndihmojnë të mbledhni disa mega shumëzues.

Lojëra të tjera të reja që lansohen këtë fundjavë në Stake përfshijnë:

 • Book of Demi Gods IV: Thunderstorm nga Spinomenal
 • 9 Coins Xmas Edition nga Wazdan
 • Crystal Skull nga Endorphina
 • 1 Reel Thanksgiving nga Spinomenal
 • Wild Yield nga Relax Gaming
 • Retro Tapes nga Push Gaming
 • Avalon Gold nga ELK Studios
 • Book of Piggy Bank: Riches nga Spinomenal
 • Hit More Gold! nga Booongo
 • HipHopPop nga AvatarUX
 • Reel Fruity Bingo nga Skywind
 • Milion 777 Wheel nga Games Global
 • Bushtucker Bonanza nga Skywind