Sign in
  Kazino Stake

  Kazino Stake

  Hyni në kazinonë në internet Stake.com dhe merrni bonusin tuaj të kazinosë kur regjistroheni.

  • Lajmet e Kazinosë së Kunjit
  • Slots në Stake.com
  • Kazino Live Stake.com
  • Origjinalet e kunjit
  • Si të përdorni kodin promovues të Stake.com
  • Si të kërkoni bonusin e aksioneve
  • Pyetjet e shpeshta të kazinosë së aksioneve
  Lojtarët në kazinonë Stake.com mund të zgjedhin nga rreth 2000 lojëra të ndryshme kazino, duke përfshirë një numër lojërash ekskluzive që nuk janë të disponueshme në asnjë kazino tjetër në internet.

  Stake është kazinoja më e madhe crypto në botë dhe kodi promovues i Stake.com NEWBONUS ju lejon të kërkoni një bonus mirëseardhjeje me vlerë deri në $3000 kur bashkoheni.

  Pasi të regjistroheni, mund të luani lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe lojëra kazino live. Kazino Stake.com mundësohet nga ofruesit kryesorë të softuerëve, duke përfshirë Microgaming , NetEnt , Big Time Gaming dhe Evolution Gaming .

  Lajmet e Kazinosë së Kunjit

  Slots në Stake.com

  Ju mund të luani shumë lojëra slot në kazinonë Stake.com , duke përfshirë një numër ekskluzivesh. Në total, do të gjeni rreth 2000 lojëra elektronike. Disa nga titujt më të njohur përfshijnë:

  • Libri Hyjnor i Stake
  • Mbreteresha e AKULLIT
  • Milion Stake
  • Klubi Stake

  Identifikohu për të hyrë në të gjitha lojërat e disponueshme slot!

  Kazino Live Stake.com

  Kazinoja Live Dealer përfshin blackjack , baccarat , poker dhe ruletë. Kazinoja e shitësve të drejtpërdrejtë Stake.com operohet përmes Evolution Gaming dhe Pragmatic Play Live dhe vjen me dhjetëra lojëra të ndryshme drejtpërdrejt, duke përfshirë të gjitha seritë Lightning të Evolution.

  Origjinalet e kunjit

  Stake Originals janë me siguri lojëra të ndershme. Këto lojëra ekskluzive në kazinonë crypto Stake.com përdorin hash kriptografik për të provuar se rezultati është i saktë dhe nuk është manipuluar në asnjë mënyrë gjatë (ose pas) çdo raundi ose rrotullimi.

  Origjinalet e njohura Stake përfshijnë:

  • Dice
  • Plinko
  • Mines
  • Crash

  Si të përdorni kodin promovues të Stake.com

  Duhet vetëm një minutë për t'u regjistruar në kazino dhe për të filluar të luani lojëra. Këtu është një udhëzues i shpejtë për hapjen e një llogarie në Kazino Stake :

  1. Shkoni te Stake.com duke përdorur këtë lidhje të sigurt. Ju çon direkt në kazinonë online
  2. Krijoni një llogari duke klikuar në butonin 'Regjistrohu'.
  3. Në formularin e shkurtër të regjistrimit, kur pyeteni nëse keni një Kod, shkruani kodin promovues NEWBONUS .

  Pasi të jeni regjistruar, mund të kërkoni bonusin tuaj, i cili vlen deri në $3000.

  Si të kërkoni bonusin e aksioneve

  Pasi të jeni regjistruar, duhet të bëni një depozitë me para reale për të kërkuar bonusin tuaj të kazinosë. Kjo është gjithashtu e lehtë për t'u bërë:

  • Së pari, sigurohuni që jeni identifikuar në llogarinë tuaj të re Stake.com
  • Klikoni në butonin 'Portofoli' në krye të faqes dhe zgjidhni 'Depozitim'
  • Më pas do të keni mundësinë të zgjidhni një nga monedhat e mbështetura si Bitcoin , Ethereum , Litecoin ose Dogecoin
  • Adresa juaj e depozitës do të shfaqet dhe më pas mund të bëni depozitën tuaj të parë

  Pasi të keni depozituar, atëherë do të merrni bonusin tuaj të mirëseardhjes.

  Bonusi i kazinosë jepet si një bonus depozite 200%. Depozoni ekuivalentin e 50 dollarëve dhe do të merrni një bonus kazino prej 100 dollarësh. Depozitoni 100 dollarë dhe do të merrni një bonus kazino prej 200 dollarësh. Depozitoni $1500 dhe ju do të merrni bonusin e plotë $33000.

  Pyetjet e shpeshta të kazinosë së aksioneve

  Cili është kodi promovues i Stake.com?

  Kodi i Stake.com është NEWBONUS . Ky kod merr lojtarë të rinj deri në 3000 dollarë bonus për t'u përdorur në kazinonë crypto Stake . Bëni depozitën tuaj të parë të parave reale dhe merrni një bonus 200%. Bonusi mund të përdoret gjithashtu në librin sportiv.

  A është e mirë kazino Stake.com?

  Kazinoja e kriptove Stake ka mijëra lojëra. Stake.com është faqja më e madhe në botë e basteve të kriptove dhe është e njohur në të gjithë botën.

  A mund të luaj Stake.com në celular?

  Stake.com funksionon shkëlqyeshëm në pajisjet celulare. Kazinoja ka softuer të shkëlqyer që funksionon mirë në pajisjet Android dhe iOS, me qindra lojëra premium për të zgjedhur dhe disa promovime të shkëlqyera për lojtarët.

  Çfarë është Gara Ditore e Stake.com?

  Për çdo bast të vendosur në Stake.com, ju do të ngjiteni në tabelën e liderëve të garave ditore me një pjesë prej $100,000 për t'u fituar çdo ditë. Të gjithë lojtarët e regjistruar mund të marrin pjesë në këtë promovim ditor.