Sign in
  Vlerësime

  Vlerësime

  Rishikimet e ekspertëve të faqes së basteve Stake.com dhe udhëzuesi për kodin promovues NEWBONUS . Gjithçka që duhet të dini për librin sportiv dhe kazinonë.

  • Stake.com Libri Sportiv
  • Pro
  • Kundër
  • Kazino Stake.com
  • Pro
  • Kundër
  • Pyetjet e shpeshta të Stake.com

  Top Betting Sites

  Secure
  Trusted
  Verified
  Ad disclosure bonus image
  Every online gambler deserves a safe and fair place to play. We aim to create a safe online environment for players through free, impartial and independent reviews of the best online gambling companies so that you can play with confidence and security. All ratings and reviews are made independently of the operator by our team of gaming experts and with every company being fully licensed to operate they can be trusted to offer fair play. We accept compensation from the companies advertised on this page and this may affect the brand positioning. We endeavour to continuously update this list so we can bring you the most current sites and the best available offers but we cannot review every site in the market Every online gambler deserves a safe and fair place to play. Please note we have financial arrangements with many of the companies on our website. Those arrangements provide that the company will receive a fixed fee commission if users choose to utilize the links located on the website GOT IT
  Show crypto
  Trending Now
  1
  BetMGM
  Player Rating

  Rate it! (0)

  Our Score
  9,9
  Merrni bonus Vizitoni BetMGM

  BetMGM: Must use BETMGM bonus code NEWWORLD1. Receive a 100% Risk Free first bet up to $1000. There is a 2x wagering requirement on the bonus received from this promotion. New customers only. 21+ T&Cs apply. To claim this Sports Promotion, you must deposit a minimum of $10 in to your account and place, as your first real money bet after opening your account, any sports wager. Only the first $1000 of the first wager are eligible for this promotion.

  2
  PlaySugarhouse Sport

  PlaySugarhouse Sport: New customers only. 21+ T&Cs and wagering requirements apply.

  3
  Caesars (Sport)

  Caesars (Sport): 21+ only. CaesarsCasino.com is owned by Caesars Interactive Entertainment, Inc.

  4
  Borgata Sports

  Borgata Sports: Licensed and regulated by the New Jersey Division of Gaming Enforcement as an Internet gaming operator in accordance with the Casino Control Act N.J.S.A. 5:12-1 and its implementing regulations. Only customers 21 and over are permitted to play our games. If you or someone you know has a gambling problem, call 1-800-GAMBLER

  5
  DAZN

  Rate it! (0)

  9,5
  Merrni bonus Vizitoni DAZN

  DAZN: 18+ only

  6
  Unibet

  Rate it! (0)

  9,3
  Merrni bonus Vizitoni Unibet

  Unibet: Sign up with the Sportsbook and get 2 x $10 free bets AND a bet up to $250. Try Unibet's sportsbook today for free! T&Cs apply. 21+ only.

  7
  Ditobet

  Ditobet: Join Ditobet with promo code NEWBONUS and get 100% up to €200 + €20 FREE BET for your very first deposit. 18+ only. T&Cs apply

  8
  BetcoinAG

  BetcoinAG: Over 18s only. T&CS apply. Use links on this page and promo code NEWBONUS for up to 1 Bitcoin

  9
  Playbetr

  Playbetr: 18+. T&Cs apply. Use our links to claim 2000 credits & 10 FS

  Social Betting
  10
  Stake.us

  Stake.us: 18+ only. T&Cs apply. Brought to the US by Stake.com, you can now play 1000s of games in their social casino with promo code NEWBONUS

  Stake.com Libri Sportiv

  Stake është faqja më e madhe e basteve sportive crypto në botë dhe mund të aksesohet nga shumë vende të ndryshme. Do të gjeni një përzgjedhje të madhe të tregjeve të basteve dhe do të merrni shanse të mëdha në listat sportive.

  Bastet janë të disponueshme në mbi 30 sporte të ndryshme në çdo kohë, duke përfshirë tenisin, futbollin, UFC -në, basketbollin, bejsbollin dhe pingpongun.

  Libri i sporteve Stake është gjithashtu shtëpia e qindra ngjarjeve të ndryshme eSports çdo ditë. Ju do të gjeni shanset më të fundit për lojërat e njohura si Counter-Strike , Dota 2, FIFA dhe League of Legends.

  Ju mund të depozitoni në librin sportiv duke përdorur një numër crypto , duke përfshirë Bitcoin , Ethereum dhe shumë të tjera.

  Pro


  • Kodi promovues ekskluziv NEWBONUS
  • Specialist i kritomonedhës
  • Zgjedhja e madhe e sporteve
  • Specialist i eSports
  • Promovimet kryesore
  • Çmimet ditore dhe javore të tabelës drejtuese
  • Transmetime të drejtpërdrejta

  Kundër


  • Nuk disponohet në disa vende
  • Disa sporte të veçanta nuk mbulohen

  Kazino Stake.com

  Stake është kazinoja më e madhe e crypto në botë, me mbi 2000 lojëra kazino duke përfshirë një numër ekskluzivesh të Stake .

  Ju mund të luani shumë lojëra slot, duke përfshirë Divine Book of Stake , Ice Queen, Stake Million dhe Stake Club, ose të shijoni lojëra të drejtpërdrejta të shitësve me blackjack , baccarat , poker dhe ruletë.

  Ekskluzive të Stake përfshijnë Dice , Mines , Plinko , Crash , Limbo , Hilo , Diamonds , Blue Samurai dhe Slide.

  Kazino Stake.com mundësohet nga ofruesit kryesorë të softuerëve, duke përfshirë Microgaming , NetEnt , Big Time Gaming dhe Evolution Gaming.

  Pro


  • Kodi ekskluziv NEWBONUS
  • Bonusi i madh i regjistrimit
  • Mijëra lojëra kazino
  • Origjinale dhe Ekskluzive Stake.com
  • Çmimet ditore dhe javore të tabelës drejtuese
  • Depozitoni me Crypto

  Kundër


  • Nuk disponohet në disa vende

  Pyetjet e shpeshta Stake.com

  Si të bashkohem me Stake.com ?

  Është e shpejtë dhe e lehtë të bëhesh anëtar i kunjit. Vizitoni faqen e regjistrimit në këtë faqe dhe ju tregon një udhëzues hap pas hapi për t'u regjistruar.

  A ka një kod promovues të Stake ?

  Po. Kodi më i fundit i promovimit të Stake është NEWBONUS. Përdoreni atë kur regjistroheni për të zhbllokuar bonusin më të mirë të mirëseardhjes në dispozicion.

  Cili është bonusi i regjistrimit në Stake.com ?

  Aktualisht, ju mund të merrni deri në 1000 dollarë bonus kur bashkoheni. Përdorni kodin promovues NEWBONUS për të marrë këtë ofertë.