Sign in

Fitore e madhe e Stake - Lojtari fiton 52,000 dollarë duke mbështetur Japoninë për të mundur Gjermaninë në Kupën e Botës

24 nën 2022
chris-horton
Chris Horton 24 nën 2022
Share this article
Or copy link
  • Japonia mundi Gjermaninë 2-1 në Kupën e Botës 2022 të mërkurën
  • Një lojtar i Stake fitoi 52,000 dollarë pasi zgjodhi Japoninë për të fituar
  • Japonia po humbiste 0-1 kur ai vendosi një bast 1000 dollarë!
Një lojtar në librin sportiv të Stake.com festoi të mërkurën pasi fitoi 52,000 dollarë në një bast të Kupës së Botës.

Fitorja 2-1 e Japonisë ndaj Gjermanisë në Kupën e Botës 2022 i dha lojtarit me fat një fitore të madhe pasi ai vendosi një bast 1000 dollarë më herët në lojë.

Japonia po humbiste 0-1 kur tifozi i futbollit vendosi bast.

Gjermania dukej se do të fitonte kur Ilkay Gundogan shënoi golin e parë të ndeshjes nga pika e bardhë.

Megjithatë, tifozi i futbollit nuk mendoi se ndeshja kishte përfunduar dhe vendosi një bast prej 1000 dollarësh në Japoni për të luftuar dhe për të fituar me koeficientin 52/1.

Fazat e mbylljes së lojës panë që Ritsu Doan shënoi golin e barazimit 15 minuta pas kohës.

Zëvendësuesi tjetër Takuma Asano më pas përfundoi rikthimin për Japoninë kur shënoi golin e fitores tetë minuta pas kohës.

Kur ajo goditje goditi rrjetën, nuk ishin vetëm tifozët japonezë ata që po festonin!

Urime lojtarit me fat të Stake !

Ju mund të merrni baste të drejtpërdrejta në çdo lojë të Kupës së Botës në Stake . Lojtarët e rinj mund të regjistrohen me Kodi i Stake.com NEWBONUS për të marrë 1000 dollarë bonus!