Sign in

Promovime të reja në Stake.com në prill 2024

Conrad
03 pri 2024
Conrad Castleton 03 pri 2024
Share this article
Or copy link
  • Mësoni për promovimet më të fundit Stake.com
  • Lojtarët e regjistruar mund të gëzojnë fitime të trefishta në baste sportive të zgjedhura këtë muaj
  • Lojëra të reja slot nisin gjatë gjithë prillit
  • $100,000 Dai ly Race dhe $75,000 Weekly Raffle e hapur për të gjithë lojtarët!
  • Çfarë ka të re në Stake.com në prill
  • Publikimet e reja të ardhshme të Sloteve
  • Stake.com Gara ditore 100,000 dollarë
  • Lotaria javore e Stake.com
Stake.com , faqja më e madhe në botë e basteve të kriptove, po përditëson vazhdimisht ofertat e saj për të mbajtur nivelet e eksitimit të lartë për përdoruesit.

Shumë promovime të reja në kazino dhe libër sportiv do të jenë të disponueshme për lojtarët e regjistruar në javët e ardhshme.

Nëse ende nuk jeni bashkuar me pesë milionë përdoruesit e regjistruar që shijojnë atë që ka për të ofruar Stake, ju mund të merrni bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion duke përdorur Kodi promovues Stake.com NEWBONUS kur regjistroheni.

Pasi t'i bashkoheni Stake, ju gjithashtu mund të kërkoni promovimet e shumta të librave sportiv dhe kazinosë, duke përfshirë ato të mëposhtme që do të lançohen gjatë gjithë muajit prill

Çfarë ka të re në Stake.com në prill

Gjatë gjithë muajit, ju mund të merrni pjesë në promovimet dhe ngjarjet e mëposhtme emocionuese:

Fitimet e trefishta të UFC 300: UFC 300 qëndron si një nga kartat më monumentale në historinë e UFC. Stake po ofron Double Winnings në çdo ndeshje me Kartën kryesore, së bashku me një speciale të jashtëzakonshme për luftëtarin e saj të sapo sponsorizuar, Alex Pereira. Nëse Alex Pereira fiton në raundin e parë të luftës për titullin e ngjarjes kryesore, ju do të fitoni Fitime të Trefishta!

Pragmatic 's Mega Wheel Madness: Shpërblehuni për të shijuar lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë Pragmatic në Stake!

Çdo tre muaj, kazinoja shpërblen 1,000,000 dollarë në pika të rastësishme për lojtarët Pragmatic Live Casino, duke shfaqur një nga titujt e tyre më të mirë të Game Show. Loja e paraqitur e këtij muaji është Mega Wheel.

Promovimet e Sezonit MLB 2024: Përfitoni nga promovimet MLB të Stake.com , duke përfshirë promovimet Double Winnings , të 9-të dhe të pagesave të hershme Homer, të gjitha këto janë të disponueshme gjatë gjithë sezonit të bejsbollit!

Publikimet e reja të ardhshme të Sloteve

Stake.com ka njoftuar lëshimin e lojërave të reja slot me veçori unike dhe potencial të rëndësishëm fitues.

Më poshtë është një tabelë që detajon publikimet e ardhshme:

Titulli
Data e publikimit
Fitorja maksimale
Ekuipazhi i parave 4 prill 10,000
Qentë e pista të Nitropolis 5 prill 25,000
Ice Lobster 11 prill 5000
Barnyard Megaways 18 prill 10,000
Divine Drop 25 prill 10,000
Primat Mbreti Megaways 26 prill 30,000

Stake.com Gara ditore 100,000 dollarë

Lojtarët e aksioneve mund të fitojnë një aksion prej 100,000 dollarë çdo 24 orë!

Për çdo bast që bëni, ju do të ngjiteni në tabelën drejtuese Daily Race .

Të gjithë kanë të drejtë. Thjesht vendosni baste sportive ose kazino dhe gjurmoni përparimin tuaj!

Sapo të mbarojë koha, 5000 garuesit më të mirë do të fitojnë çmime që paguhen menjëherë në llogarinë e tyre.

Çdo 24 orë, tabela e drejtuesve rivendoset, duke ju dhënë një shans për të fituar një pjesë të parave të çmimit çdo ditë!

Lotaria javore e Stake.com

Hyni në lotarinë javore në Stake.com për të fituar një aksion prej 75,000 $!

Për çdo 1000 dollarë që vini bast, do të fitoni automatikisht një biletë në Weekly Raffle të Stake's, pa kufizime për numrin e biletave që mund të fitoni.

Ju mund të fitoni bileta nëpërmjet librit sportiv ose kazinosë, dhe fituesit shpallen drejtpërdrejt në transmetimin e Eddie çdo të shtunë, me shortin e radhës që fillon një orë pas përfundimit të asaj të fundit.