Sign in
timer

This offer has expired. Go here instead: Stake code

Transmetim i drejtpërdrejtë i Dolphins Bills – Si të shikoni drejtpërdrejt në Stake

23 sht 2022
leigh-copson
Leigh Copson 23 sht 2022
Share this article
Or copy link
  • Miami Dolphins pret Buffalo Bills të dielën në NFL
  • Transmetimi i drejtpërdrejtë NFL ofrohet gjatë gjithë sezonit në Stake

  • Buffalo Bills në Miami Dolphins Preview
  • Transmetim i drejtpërdrejtë i Dolphins Bills
Miami Dolphins pret Buffalo Bills të dielën dhe Stake.com do të ketë në dispozicion një transmetim të drejtpërdrejtë të Dolphins Bills .

Buffalo Bills në Miami Dolphins Preview

Buffalo hyri në sezonin 2022 si favoritët e basteve për të fituar Super Bowl , dhe ata deri më tani kanë përmbushur faturimin e tyre.

Java e parë pa Bills të mposhtën kampionët në fuqi, Los Angeles Rams , 31-10 në rrugë.

Ata më pas e ndoqën këtë të hënën e kaluar teksa dominuan Tennessee Titans në rrugën e tyre drejt një fitoreje 41-7.

Kombinimi i Josh Allen dhe Stefon Diggs ndezi Rams dhe Titans , dhe ata tani janë kombinuar për 270 jard dhe katër goditje në ajër.

Mbrojtja e Buffalo ka qenë gjithashtu e jashtëzakonshme, duke hequr dorë nga vetëm 17 pikë dhe duke detyruar shtatë përmbysje, por a mund të ngadalësojnë ata tani Tua Tagovailoa dhe Miami Dolphins ?

Miami gjithashtu krenohet me një rekord perfekt 2-0, pasi ka mposhtur New England dhe Baltimore për të filluar sezonin.

Dolphins kishte nevojë për një dramë të vonë për të mposhtur Ravens , pasi ata kaluan 28-3 në çerekun e katërt për të fituar nga 35-14 për të fituar 42-38.

Pra, a munden Dolphins tani të rrëzojnë Buffalo , apo Bills do t'i dërgojnë një mesazh tjetër pjesës tjetër të NFL ?

Mund ta shihni vetë sepse Stake po ofron transmetim të drejtpërdrejtë falas për çdo lojë NFL këtë sezon.

Transmetim i drejtpërdrejtë i Dolphins Bills

Stake.com po ofron transmetim të drejtpërdrejtë falas për çdo lojë NFL këtë sezon, në krye të një game të gjerë tregjesh për të bastuar.

Çdo lojë NFL do të transmetohet drejtpërdrejt nga Stake këtë sezon, me lojëra të disponueshme për t'u parë në të gjitha vendet me përjashtim të Kanadasë.

Nuk ka asnjë tarifë për shikimin e këtyre transmetimeve të drejtpërdrejta të NFL - thjesht duhet të plotësoni disa kushte dhe kushte të thjeshta.

Për të parë Buffalo Bills në Miami Dolphins drejtpërdrejt në internet:

  1. Shkoni në Stake.com nëpërmjet kësaj lidhjeje dhe identifikohuni
  2. Nëse po regjistroheni për herë të parë, përdorni kodin e Stake.com NEWBONUS për të marrë deri në 1000 dollarë
  3. Vendosni një bast në lojën Bills at Dolphins
  4. Shikoni një transmetim të drejtpërdrejtë të Dolphins Bills të dielën!