Sign in

Si të hyni në celularin Stake.com $

 • Stake.com është i disponueshëm në PC , Mac , Android dhe iOS
 • Platforma celulare Stake ju lejon akses të plotë në librin sportiv të crypto dhe kazinonë Stake.com
 • Përdorni kodin promovues të Stake NEWBONUS kur bashkoheni për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion!
$
Si të hyni në Stake Mobile $
 • Krijo një llogari të aksioneve
 • Stake.com Mobile
 • Bonus celular i Stake.com
Stake.com është i disponueshëm në pajisjet celulare, me librin sportiv dhe kazinonë të disponueshme në pajisjet Android , iOS dhe Windows .

Stake.com është faqja më e madhe e librave sportiv të kriptove dhe kazinove online në botë dhe është e disponueshme në shumë vende.

Regjistrohuni në Stake.com me kodin promovues të Aksioneve NEWBONUS për të marrë bonus deri në 1000 dollarë. Pasi të regjistroheni, mund të përdorni Stake.com celular dhe të filloni të luani pothuajse menjëherë.

Në këtë faqe ne do t'ju tregojmë se si mund të filloni shpejt në Stake.com , do t'ju shpjegojmë se si të krijoni një llogari dhe si të përdorni librin sportiv të Stake dhe kazinonë në pajisjen tuaj.

Krijo një llogari të aksioneve

Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin promovues të Stake.com NEWBONUS kur bashkohen për të marrë një bonus deri në 1000 dollarë nëpërmjet një ndeshjeje ekskluzive të depozitave 200%.

undefined
Për të krijuar llogarinë tuaj:

 1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të hyrë në faqen zyrtare të internetit të Stake.com . Ju mund ta bëni këtë në një PC ose në një pajisje celulare.
 2. Klikoni butonin 'Regjistrohu' dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit i cili ju kërkon të krijoni një emër përdoruesi.
 3. Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani NEWBONUS në kutinë e dhënë.
 4. Duke përdorur këtë kod, ju mund të kualifikoheni për bonusin maksimal prej $1000.

Duhen më pak se dy minuta për të regjistruar një llogari të re dhe pasi të klikoni butonin 'Luaj tani' mund të filloni të vendosni baste sportive dhe të luani lojëra kazino.

Pasi të regjistroheni, hapni 'Menu' për të hyrë në të gjitha fushat e Stake.com celular, duke përfshirë arkëtarin ku mund të bëni depozitën tuaj të parë kripto dhe të kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes.

Stake.com Mobile

Nëse jeni duke përdorur një pajisje celulare si smartphone ose tablet, mund të përdorni platformën e plotë të basteve Stake nëpërmjet shfletuesit tuaj celular.

stake.com mobile
Libri i sporteve dhe kazinoja online janë të disponueshme në celular dhe mund të krijoni llogarinë tuaj edhe në celularin tuaj.

Nuk ka asnjë aplikacion të dedikuar Stake.com . Në vend të kësaj, të gjitha veçoritë janë të disponueshme thjesht duke përdorur shfletuesin tuaj celular, si Chrome ose Safari .

Përvoja në celular është shumë e njëjtë sikur të kishit akses në Stake.com në një PC ose Mac . Mund të vendosni baste sportive, të shijoni transmetimin e drejtpërdrejtë, të luani lojëra kazino, të bëni depozita, të tërhiqni menjëherë fitimet dhe të merrni mbështetjen e klientit në smartphone ose tablet.

Karakteristikat e celularit Stake.com përfshijnë:

 • Kazino – Luaj mbi 2,000 lojëra në celularin tuaj në kazinonë kriptomake Stake
 • Live Casino – Hyni në lojërat më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në telefonin tuaj inteligjent
 • Libri Sportiv – Vini bast në mbi 30 sporte dhe merrni baste live 24/7
 • Transmetimet e drejtpërdrejta – Shijoni sportin e transmetimit të drejtpërdrejtë falas çdo ditë kur hyni në llogarinë tuaj
 • Statistikat e drejtpërdrejta - Merrni rezultate dhe rezultate drejtpërdrejt
 • Cash Out – Shlyeni bastet tuaja sportive për një fitim të hershëm përpara se ndeshja ose ndeshja për të cilën jeni duke vënë bast të arrijë në përfundimin e saj

Bonus celular i Stake.com

Me llogarinë tuaj të krijuar, si lojtar i ri mund të kërkoni gjithashtu bonusin e mirëseardhjes së Stake.com .

Për të marrë bonus deri në 1000 dollarë:

 • Hyni në llogarinë tuaj të re
 • Sigurohuni që keni përdorur kodin promovues NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod
 • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale
 • Pasi ta keni bërë këtë, do të merrni një bonus depozite 200% deri në 1000 dollarë.

Depozoni kripto me vlerë 100 dollarë për të marrë bonus prej 200 dollarësh. Depozitoni 500 dollarë në kripto dhe do të merrni bonusin e plotë prej 1000 dollarësh kur përdorni kodin NEWBONUS .