Sign in
  Stake Mobile

  Stake Mobile

  Hyni në celularin Stake.com në Android ose iOS .

  • Lajme rreth basteve celulare
  • Informacioni i aplikacionit celular të kunjit
  • Kodi Promocional i Stake.com Mobile
  • Stake.com Mobile Sportsbook
  • Karakteristikat e basteve celulare të Stake.com
  • Metodat e pagesës në celular të Stake.com
  • Shfletuesit celularë të Stake.com
  • Baste të drejtpërdrejta të Stake.com
  • Pyetjet e shpeshta të Stake.com Mobile
  Stake.com është shtëpia e librit sportiv dhe kazinosë më të madhe të kriptomonedhave në botë. Stake është global dhe është i disponueshëm në PC dhe pajisje celulare në të gjithë botën.

  Nëse jeni duke përdorur një telefon celular ose tablet, mund të përdorni platformën e plotë të basteve përmes shfletuesit tuaj celular. Libri i sporteve, kazino online dhe produkte të tjera janë të gjitha të disponueshme në celular.

  Mbi 1,000,000 përdorues të regjistruar janë aktivë në librin sportiv dhe kazino, dhe ju mund të bashkoheni në pajisjen tuaj Android , iOS ose Windows falas.

  Stake.com në Mobile ju lejon të përdorni të gjitha fushat e faqes së internetit. Mund të vendosni baste sportive, të luani lojëra kazinoje në internet, të bëni depozita, të tërhiqni shpejt fitimet tuaja, të shijoni transmetimin e drejtpërdrejtë dhe të merrni mbështetjen e klientit në smartphone ose tablet.

  Lajme rreth basteve celulare

  Informacioni i aplikacionit celular të kunjit


  Aplikacioni Stake.com Pa shkarkime – Platforma e plotë e basteve disponohet nëpërmjet shfletuesit celular
  Android Po – Kliko për të hyrë
  iOS Po – Kliko për të hyrë
  Kodi i promovimit të aplikacionit NEWBONUS
  Baste sportive Po - Regjistrohu dhe më pas identifikohu për të hyrë
  Transmetim direkt Po - Regjistrohu dhe më pas identifikohu për të hyrë
  Shënim: Stake.com disponohet në të gjitha pajisjet celulare. iOS i testuar në modele nga iPhone 4 dhe më të reja. Shfletuesi Android i testuar në modele të ndryshme duke përfshirë Google , Huawei , Motorola , Oppo , Samsung , Sony dhe më shumë.

  Kodi Promocional i Stake.com Mobile

  Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin promovues të Stake.com NEWBONUS kur bashkohen për të marrë ofertën më të madhe të bonusit në dispozicion.

  Kodi NEWBONUS zhbllokon aksesin në bonusin më të madh të disponueshëm kur hapni një llogari, si dhe të gjitha promovimet e Sporteve dhe Kazinove.

  Duke përdorur këtë kod promocional kur bashkohen, lojtarët e rinj mund të marrin një bonus depozite 200% me vlerë deri në $3000. Ky bonus mund të përdoret në librin sportiv ose kazino.

  Për të marrë ofertën e bonusit:

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të hyrë në faqen zyrtare të internetit Stake.com .
  2. Prekni butonin 'Regjistrohu' dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit i cili ju kërkon të krijoni një emër përdoruesi. Përndryshe, mund të regjistroheni shpejt duke përdorur një llogari të mediave sociale.
  3. Futni kodin tuaj promocional. Kur ju pyesni nëse keni një kod, shkruani kodin promovues NEWBONUS . Duke përdorur këtë kod, ju mund të kualifikoheni për ofertën e bonusit të depozitës 200%.

  Llogaria juaj e re tani është e hapur dhe ju mund të kërkoni bonusin tuaj.

  Për të marrë bonusin tuaj:

  • Hyni në llogarinë tuaj të re
  • Sigurohuni që të vendosni kodin promovues NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale

  Pasi ta keni bërë këtë, bonusi juaj do të kreditohet në llogarinë tuaj sportive ose të kazinosë. Ju do të merrni një bonus depozite 200% në librin sportiv, me deri në $3000 në dispozicion. Depozitoni 1500 dollarë në crypto për të marrë bonusin e plotë prej 3000 dollarësh.

  Stake.com Mobile Sportsbook

  Libri i sporteve Stake ofrohet në të gjitha pajisjet celulare. Një aplikacion i dedikuar Stake.com nuk është i disponueshëm për shkarkim, por duke hyrë në librin e sporteve ose kazinonë Stake përmes shfletuesit tuaj celular, mund të përdorni çdo veçori, treg bastesh dhe transmetim të drejtpërdrejtë që do të gjenit nëse regjistroheni përmes kompjuterit tuaj.

  Në librin sportiv do të gjeni:

  • Live: Prekni butonin "Ngjarje të drejtpërdrejta" për të parë të gjitha lojërat dhe ngjarjet e disponueshme të drejtpërdrejta për të cilat mund të bastoni, si dhe ngjarjet e ardhshme të basteve në lojë.
  • Transmetimet e drejtpërdrejta të Stake.com Mobile: Shikoni sportet me transmetim të drejtpërdrejtë falas. Kujdesuni për ikonën e televizionit pranë një ngjarje bastesh. Hyni në llogarinë tuaj për të parë një transmetim të drejtpërdrejtë të asaj ngjarje në smartphone ose tablet.
  • ESports: Bast në ESports çdo ditë në Sportbook, me transmetime të drejtpërdrejta të disponueshme gjithashtu. Lojërat e njohura përfshijnë FIFA , League of Legends , Counter-Strike dhe Dota 2 .

  Karakteristikat e basteve celulare të Stake.com

  • Shanse të shkëlqyera në të gjitha sportet
  • Transmetim direkt
  • Baste të drejtpërdrejta në lojë
  • Statistikat e drejtpërdrejta
  • Cash Out
  • Gama e gjerë e tregjeve të basteve
  • Bastet ESports
  • Tërheqje të shpejta
  • Mbështetje 24 orëshe ndaj klientit

  Ju gjithashtu mund të përdorni shpejt produkte të tjera kur jeni identifikuar në Stake në celularin tuaj, duke përfshirë:

  • Kazino: Zgjidhni nga mbi 2000 lojëra dhe lojëra elektronike të kazinosë në internet
  • Kazino drejtpërdrejt: Luaj lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë 24/7

  Metodat e pagesës në celular të Stake.com

  Stake.com është faqja më e madhe në botë e basteve të kriptomonedhave. Depozitat e bëra në një pajisje celulare janë saktësisht të njëjta si nëse do të hynit në libër sportiv ose kazino duke përdorur një PC. Ju i bëni depozitat tuaja duke përdorur crypto , me Bitcoin , Ethereum , Litecoin , Dogecoin , Tron , Bitcoin Cash dhe Ripple të gjitha të pranuara.

  Ju gjithashtu mund të vendosni baste dhe të luani në monedhat kryesore si dollarë amerikanë, dollarë kanadezë dhe jen japonez. Kur jeni identifikuar në llogarinë tuaj, thjesht zgjidhni të shikoni bilancin tuaj në crypto ose USD .

  Shfletuesit celularë të Stake.com

  Stake.com është plotësisht i optimizuar për pajisjet mobile. Mund të vendosni baste sportive ose të luani lojëra kazino në internet në pajisjet Android , iOS dhe Windows pa pasur nevojë të shkarkoni një aplikacion.

  Të gjitha aspektet e platformës së basteve që shihen në PC tuaj janë të disponueshme në shumicën dërrmuese të pajisjeve celulare, pavarësisht se në cilin vend jetoni. Identifikohuni duke përdorur një shfletues si Chrome , Safari ose Windows për një përvojë gjithëpërfshirëse bastesh të klasit botëror.

  Baste të drejtpërdrejta të Stake.com

  Libri sportiv Stake është global. Mbi 1,000,000 përdorues të regjistruar janë regjistruar për të parë dhe vënë baste në sporte live.

  Bastet e drejtpërdrejta ofrohen në të gjitha sportet kryesore përmes pajisjes tuaj celulare, ndërsa transmetimi i drejtpërdrejtë celular Stake.com ju lejon të shikoni një lojë drejtpërdrejt së bashku me vendosjen e basteve tuaja.

  Pyetjet e shpeshta të Stake.com Mobile

  A ka një aplikacion Stake.com?

  Një aplikacion i dedikuar Stake.com nuk është i disponueshëm, por Stake është i disponueshëm në të gjitha pajisjet celulare. Hyni në faqen e internetit duke përdorur shfletuesin tuaj celular për të mund të aksesoni çdo veçori, treg bastesh dhe transmetim të drejtpërdrejtë që do të gjenit nëse regjistroheni përmes një kompjuteri.

  Cili është bonusi celular i Stake.com?

  Lojtarët e rinj mund të marrin bonus deri në $3000 duke përdorur kodin e Stake.com NEWBONUS kur regjistroheni. Ky kod ekskluziv u jep lojtarëve një bonus depozite 200%.

  A mund ta shkarkoj aplikacionin celular Stake.com?

  Nuk keni nevojë të shkarkoni një aplikacion. Vizitoni Stake.com nëpërmjet shfletuesit tuaj celular për një version plotësisht të optimizuar të librit sportiv dhe kazinosë Stake.