Sign in

Lidhja alternative e Stake.com $

 • Stake.com është në dispozicion në të gjithë botën
 • Stake lidhje alternative të disponueshme nëse nuk jeni në gjendje të përdorni libër sportiv ose kazino
 • Mësoni rreth pasqyrave të Stake.com !
$
Lidhja alternative e Stake .com $
 • Pasqyrat e Stake.com
 • Bonusi i mirëseardhjes së kunjit
 • Lidhje alternative të Stake.com
Stake.com mund të aksesohet nga e gjithë bota në PC dhe pajisje celulare. Nëse jeni në një pajisje celulare, si p.sh. smartphone ose tablet, mund të vendosni baste sportive dhe të luani lojëra kazino nëpërmjet shfletuesit tuaj celular. Përndryshe, mund të identifikoheni ose të regjistroheni në Stake në kompjuterin tuaj, duke përdorur lidhjet në këtë faqe për të hyrë në faqen zyrtare të internetit të Stake.com ose një nga pasqyrat e disponueshme të Stake.com .

Pasqyrat e Stake.com

Stake mund të aksesohen në të gjithë Azinë, Kanadanë, Evropën, Amerikën Latine dhe gjetkë në botë. Nëse jeni duke luftuar për të hyrë në faqen e internetit, një lidhje alternative, si p.sh. një faqe pasqyre, mund t'ju ndihmojë.

Lidhjet alternative të Stake.com ju ofrojnë një kopje të drejtpërdrejtë të faqes së internetit të Stake , duke ju lejuar të aksesoni librin sportiv dhe kazinonë e kriptove nëpërmjet një URL-je alternative dhe duke ju ndihmuar të kapërceni çdo kufizim ose çështje teknike si blloqet e ISP-së.

Pasqyrat Stake.com ju lejojnë të bëni baste sportive dhe të luani lojëra kazino, duke ju ofruar përvojën e plotë të Stake . Mund të hapni një llogari, të kërkoni bonusin e mirëseardhjes, të vendosni baste, të shijoni transmetimin e drejtpërdrejtë dhe të tërhiqni fitimet tuaja, plus mund të kontaktoni gjithashtu mbështetjen e klientit kur përdorni një lidhje alternative të Stake.com .

Për të filluar të luani në Stake , së pari duhet të regjistroheni.

undefined
Përdorni lidhjet në këtë faqe për të hyrë në faqen zyrtare të internetit Stake.com . Më pas mund të regjistroheni ose të identifikoheni dhe të hyni në librin sportiv ose kazinonë.

Nëse keni probleme me aksesin në libër sportiv, klikoni butonin ' Pasqyrat Zyrtare ' në fund të faqes. Duke bërë këtë, ju do të jeni në gjendje të shihni një listë të lidhjeve alternative për Stake.com .

Do t'ju jepet një zgjedhje e lidhjeve të pasqyrës, si dhe informacione se cilat nga faqet pasqyruese të Stake.com janë aktualisht në linjë.

Pasi të keni zgjedhur lidhjen tuaj të pasqyrës Stake.com , atëherë mund të filloni të vendosni bastet tuaja. Ja se si mund të regjistroheni në Librin e Sporteve të Stake :

 • Kur të hyni në faqen e internetit të Stake , klikoni butonin 'Regjistrohu'.
 • Do të shihni një formular të shkurtër regjistrimi i cili ju kërkon të krijoni një emër përdoruesi.
 • Kur ju pyesni nëse keni një Kod, përdorni kodin promovues të Stake.com NEWBONUS . Ky kod ju lejon të merrni deri në 1000 dollarë bonus - bonusi më i madh i disponueshëm i mirëseardhjes.

Më pas mund të kërkoni bonusin e mirëseardhjes, siç shpjegohet më poshtë.

Bonusi i mirëseardhjes së kunjit

Kodi promovues i Stake.com NEWBONUS jep lojtarëve të rinj bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion. Ky kod ekskluziv u jep lojtarëve të rinj një bonus depozite 200% për t'u përdorur në libër sportiv ose kazino, me një bonus maksimal prej 1000 dollarësh në dispozicion.

Për të marrë bonusin:

 1. Shkoni në Stake.com nëpërmjet kësaj lidhjeje dhe klikoni butonin 'Regjistrohu' për të hapur llogarinë tuaj
 2. Krijoni një emër përdoruesi, më pas kur të pyesni nëse keni një kod, shkruani kodin promovues NEWBONUS
 3. Pasi ta keni bërë këtë, bëni depozitën tuaj të parë për të kërkuar bonusin tuaj.

Si një lojtar i ri, ju mund të merrni një bonus depozite 200%, me depozitën tuaj të parë dyfishuar deri në një maksimum prej $1000 në para bonus. Depozitoni 50 dollarë kripto dhe do të merrni 100 dollarë para bonus. Depozitoni 500 dollarë dhe do të merrni maksimumi 1000 dollarë.

Këtu është një udhëzues i detajuar se si të përdorni kodin e kuponit të aksioneve.

Lidhje alternative të Stake.com


Faqja zyrtare e internetit Stake.com
Lidhje pasqyre Po – Kliko për të hyrë
Produktet Libri Sportiv, ESports, Kazino, Kazino Live
Kod promocional NEWBONUS
Bonusi i depozitave 200% (vetëm lojtarët e rinj)
Vlera e bonusit 1000 dollarë
Liçensë Curacao
Themeluar 2017
Aplikacioni Asnjë aplikacion, por i optimizuar për shfletuesin celular (disponohet klienti PC/Mac)
Transmetim direkt po
Mbështetje e drejtpërdrejtë po
news image John Eastwood 17 qer 2022 View more