Sign in

Si të shikoni sportin e transmetimit të drejtpërdrejtë në Stake

24 nën 2022
chris-horton
Chris Horton 24 nën 2022
Share this article
Or copy link
 • Transmetimi i drejtpërdrejtë ofrohet në Stake
 • Lojtarët e regjistruar mund të transmetojnë drejtpërdrejt NFL , UFC , futboll, tenis dhe më shumë
 • Regjistrohu me kodin Stake.com NEWBONUS për të marrë gjithashtu bonus deri në 1000$!
 • Regjistrimi i Stake.com
 • Bonus i mirëseardhjes i Stake.com
 • Stake.com Transmetim i drejtpërdrejtë
 • Baste të drejtpërdrejta të Stake.com
 • menyra pagese
 • Pyetjet e shpeshta të udhëzuesit të transmetimit të drejtpërdrejtë të Stake.com
Stake.com është libri më i madh i crypto në botë, me qindra mijëra lojtarë që vizitojnë faqen e tij çdo javë.

Stake.com është në dispozicion në të gjithë botën, duke përfshirë në Kanada, pjesë të Amerikës Latine, Azi, Evropë dhe gjetkë.

Libri i sporteve ka shanse të mëdha për mbi 30 sporte të ndryshme dhe lojtarët e regjistruar gjithashtu mund të shikojnë sport drejtpërdrejt falas nëpërmjet shërbimit të transmetimit të drejtpërdrejtë Stake.com .

Nëse nuk jeni regjistruar ende në këtë faqe globale bastesh, përdorni kodin e Stake.com NEWBONUS për të marrë bonus mirëseardhjeje deri në 1000 dollarë.

Në këtë faqe mund të gjeni informacione se si të regjistroheni në Stake.com , si të përdorni transmetimin e drejtpërdrejtë dhe shumë më tepër.

Regjistrimi i Stake.com

Për të hyrë në transmetimin e drejtpërdrejtë të Stake ju duhet të hapni një llogari.

undefined
Duhet më pak se një minutë për t'u regjistruar. Këtu është një udhëzues hap pas hapi për hapjen e një llogarie:

 1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të shkuar në faqen zyrtare të internetit të Stake .
 2. Klikoni butonin 'Regjistrohu' dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit, i cili ju kërkon të jepni një adresë emaili dhe të krijoni një emër përdoruesi.
 3. Kur ju kërkohet në formular për një kod, futni kodin NEWBONUS . Kjo do t'ju lejojë të kërkoni bonusin më të madh në dispozicion, i cili vlen deri në 1000 dollarë.
 4. Klikoni butonin 'Luaj tani' dhe llogaria juaj do të hapet.

Sapo të jeni regjistruar, mund të kërkoni bonusin tuaj dhe të filloni të shikoni transmetime të drejtpërdrejta.

Ju gjithashtu mund të filloni të vendosni baste sportive, plus llogaria juaj e Stake ju lejon gjithashtu të luani lojëra në kazino crypto .

Bonus i mirëseardhjes i Stake.com

Kodi i NEWBONUS mund të përdoret kur regjistroheni për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Lojtarët e rinj mund të kërkojnë një bonus depozite 200% kur përdorin këtë kod dhe bonusi është i disponueshëm në librin sportiv si dhe në kazino.

Për të marrë bonusin tuaj, përdorni kodin NEWBONUS në formularin e regjistrimit, më pas hyni në llogarinë tuaj të re dhe bëni depozitën tuaj të parë me para reale.

Kur të bëni depozitën tuaj fillestare, ajo do të dyfishohet. Depozoni crypto me vlerë 500 dollarë për të marrë bonusin maksimal prej 1000 dollarë!

Stake.com Transmetim i drejtpërdrejtë

Për të hyrë në transmetimin e drejtpërdrejtë të Stake , regjistrohuni në llogarinë tuaj dhe zgjidhni "Ngjarje të drejtpërdrejta" nga menyja në krye të ekranit tuaj.

undefined
Kjo ju çon në seksionin e drejtpërdrejtë të librit sportiv ku ndodhen të gjitha bastet në lojë dhe ngjarjet e transmetimit të drejtpërdrejtë.

Çdo ngjarje bastesh live që ka një ikonë televizive pranë saj ka gjithashtu transmetim të drejtpërdrejtë në dispozicion.

Shërbimi i transmetimit të drejtpërdrejtë të Stake.com mbulon shumë sporte. Disa transmetime të drejtpërdrejta mund të jenë të padisponueshme në bazë të vendit ku jetoni, por gjatë javës mund të prisni të gjeni transmetime të shumta të drejtpërdrejta që mbulojnë shumë sporte të njohura, duke përfshirë NFL , UFC , futboll, tenis, ESports , bejsboll, basketboll pingpong dhe volejboll.

Stake.com është pa diskutim një nga faqet më të mira të basteve në internet për sportin e transmetimit të drejtpërdrejtë, me shumë lojëra dhe ndeshje për t'u shijuar.

Transmetimi i drejtpërdrejtë në Stake është pa pagesë. Kërkesa kryesore është që të jeni një lojtar aktiv. Kjo do të thotë të kesh një llogari dhe të jesh i regjistruar.

Baste të drejtpërdrejta të Stake.com

Libri i sporteve Stake ofron shanse të mëdha për të gjitha sportet kryesore dhe lojtarët mund të shijojnë një zgjedhje të shkëlqyer të ngjarjeve të basteve live.

Stake.com Live Betting
Kur vizitoni Librin e Sporteve, mund të shikoni të gjitha tregjet e basteve në lojë duke klikuar në 'Ngjarjet e drejtpërdrejta' nga menyja në krye të ekranit.

Do të gjeni qindra ngjarje të drejtpërdrejta për të vënë bast çdo ditë.

Për të vendosur një bast në lojë, zgjidhni një sport nga lista e shfaqur në ekranin tuaj kur vizitoni seksionin e Ngjarjeve të drejtpërdrejta të librit sportiv. Mund të shikoni të gjitha lojërat dhe ndeshjet në lojë kur klikoni në një sport të caktuar.

Kur të keni gjetur lojën dhe tregun ku dëshironi të bastni, klikoni mbi koeficientët e shfaqur në ekran për të shtuar përzgjedhjen në fletën tuaj të basteve. Më pas mund ta konfirmoni bastin.

Siç u përmend, çdo ngjarje e basteve live që ka gjithashtu transmetim të drejtpërdrejtë në dispozicion do të ketë një ikonë televizive pranë tyre.

menyra pagese

Stake.com është një faqe crypto bastesh e cila aktualisht pranon mbi 19 monedha të ndryshme crypto .

Opsionet më të njohura përfshijnë:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Dogecoin
 • Litecoin
 • Ripple
 • Tron
 • Tether
 • Bitcoin Cash
 • EOS

Nëse nuk zotëroni asnjë crypto dhe nuk keni një portofol crypto , pasi të regjistroheni në Stake.com , mund të blini crypto nëpërmjet tregut të MoonPay.

Shërbimi MoonPay ju lejon të shkëmbeni crypto duke përdorur një kartë krediti, kartë debiti, Apple Pay ose Google Pay.

Shërbimi është i lehtë për t'u përdorur. Do të gjeni udhëzime të drejtpërdrejta për përdorimin e MoonPay kur të regjistroheni.

Pyetjet e shpeshta të udhëzuesit të transmetimit të drejtpërdrejtë Stake.com

A mund të shikoj transmetime të drejtpërdrejta në Stake.com ?

Po. Shërbimi i transmetimit të drejtpërdrejtë Stake.com ju lejon të transmetoni drejtpërdrejt sporte çdo ditë. Shumë sporte të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë NFL , UFC , futboll, tenis dhe Esports.

A është Stake.com ligjshme?

Po, Stake është faqja më e madhe në botë e basteve të crypto . Stake.com është i licencuar dhe ofron baste sportive dhe lojëra kazino në internet për lojtarët në shumë vende.

Si mund të regjistrohem në Stake ?

Shkoni te Stake.com dhe klikoni butonin 'Regjistrohu' në krye të faqes.

Plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit, duke përdorur kodin promovues të Stake.com NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod.

Kodi NEWBONUS ju lejon të merrni deri në $1000 bonus kur hapni një llogari.