Sign in

Si të shikoni transmetimin e drejtpërdrejtë të Ligës së Futbollit anglez në Stake.com

Chris
19 sht 2023
Chris Horton 19 sht 2023
Share this article
Or copy link
 • Shijoni transmetimet e drejtpërdrejta të futbollit çdo ditë në Stake
 • Liga angleze e futbollit transmetohet drejtpërdrejt çdo javë
 • Shikoni ndeshjet nga Champions League, League One, League Two dhe National League
 • Ende për t'u regjistruar? Përdorni NEWBONUS Stake.com për akses të menjëhershëm plus bonus deri në $3000!
Stake.com ju ka mbuluar kur bëhet fjalë për ndeshjet më të mëdha nga Liga angleze e futbollit, me transmetim të drejtpërdrejtë të disponueshëm çdo javë!

Stake.com është faqja më e madhe në botë e basteve crypto dhe gjatë gjithë sezonit 2023/24, Libri i Sporteve ka transmetim të drejtpërdrejtë në dispozicion në ndeshjet e zgjedhura çdo javë.

Kampionati i transmetimit të drejtpërdrejtë, Liga Një, Liga e Dytë dhe futbolli National League është në dispozicion. Thjesht shikoni për ikonën e transmetimit të drejtpërdrejtë në faqen e ndeshjeve të çdo lige për të parë se cilat ndeshje janë të disponueshme për t'u transmetuar drejtpërdrejt nga faqja e ngjarjeve.

Të gjitha transmetimet e drejtpërdrejta janë të disponueshme për lojtarët e regjistruar, duke ju lejuar të transmetoni drejtpërdrejt futboll/futboll dhe shumë sporte të tjera pa pasur nevojë të paguani!

Për të shijuar futbollin me transmetim të drejtpërdrejtë, gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari dhe të identifikoheni. Kjo ju lejon të shikoni sporte nga kompjuteri juaj desktop ose pajisja celulare, pavarësisht se ku jeni!

Nëse nuk jeni regjistruar ende në faqen e njohur të basteve crypto basteve, përdorni Kodi i Stake.com NEWBONUS kur regjistrohet. Duke bërë këtë, si lojtar i ri mund të merrni deri në 3000 dollarë bonus mirëseardhjeje, siç shpjegohet më poshtë:

 1. Shkoni në faqen zyrtare Stake.com duke përdorur lidhjet në këtë faqe dhe klikoni 'Regjistrohu' për të hapur shpejt një llogari
 2. Krijoni një emër përdoruesi unik ose zgjidhni të regjistroheni duke përdorur një llogari të mediave sociale si Facebook ose Twitch. Ju gjithashtu mund të regjistroheni shpejt duke përdorur një llogari Google .
 3. Kur ju pyesni nëse keni një Kod Stake.com , futni kodin NEWBONUS . Duke përdorur këtë kod, ju mund të kualifikoheni për një bonus depozite 200%.
 4. Klikoni 'Vazhdo' për të përfunduar procesin e regjistrimit.

Pasi të regjistroheni, mund të filloni të shikoni sporte të drejtpërdrejta. Ju gjithashtu mund të kërkoni bonusin e mirëseardhjes së Stake.com .

Për të marrë bonusin e mirëseardhjes, bëni depozitën tuaj të parë të parave reale. Ju do të merrni një bonus depozite 200% në librin sportiv, me deri në 3000 dollarë ose ekuivalentin e monedhës në dispozicion. Depozoni crypto me vlerë 1500 dollarë për të marrë bonusin e plotë prej 3000 dollarësh.

Për të filluar të shijoni futbollin me transmetim të drejtpërdrejtë dhe sporte të tjera në Stake.com :

 • Shkoni te Stake.com dhe hyni në llogarinë tuaj (ose regjistrohuni siç shpjegohet më lart).
 • Klikoni në 'Sport' dhe gjeni sportin që dëshironi të shikoni.
 • Klikoni në tab "Ngjarje të drejtpërdrejta" dhe zgjidhni sportin që dëshironi të transmetoni drejtpërdrejt.
 • Të gjitha ndeshjet e drejtpërdrejta të disponueshme aktualisht do të renditen së bashku me shanset e shfaqura në ekranin tuaj, së bashku me rezultatin aktual nëse ndeshja ka filluar tashmë. Një tab video do të shfaqet nëse instalimi është i disponueshëm për transmetim të drejtpërdrejtë. Klikoni në këtë tab për të hapur transmetimin e drejtpërdrejtë.
 • Shijoni transmetimin e drejtpërdrejtë dhe vendosni një sërë bastesh të drejtpërdrejta ndërsa shikoni shfaqjen e veprimit!

Shijoni aksionin e Ligës Angleze të Futbollit të këtij sezoni!