Sign in
  Faqet e basteve

  Faqet e basteve

  Zbuloni faqet kryesore të basteve sportive për 2022 dhe krahasoni librat sportiv, shanset, mënyrat e pagesës dhe cilët janë faqet më të mira të basteve.

  • Si të zgjidhni një faqe bastesh sportive
  • Bonuset dhe promovimet e faqeve të basteve
  • Aplikacionet e basteve sportive
  • Bast Live

  Faqet më të mira të basteve sportive

  Po kërkoni faqet më të mira të basteve sportive në internet për të qenë me të? Stake.com është vlerësuar më së miri në të gjithë botën, por nëse po kërkoni alternativa, ekspertët tanë të basteve sportive janë këtu për t'ju ndihmuar.

  Ne ju udhëzojmë te faqet më të vlerësuara të basteve në internet, aplikacionet më të mira të basteve për t'u përdorur dhe ku mund të merrni bonuset më të mëdha të mirëseardhjes dhe ofertat e regjistrimit.

  Nëse ju nevojitet një kod promocional kur bashkoheni, do ta gjeni pikërisht këtu me krahasimin tonë të bastebërësit, rishikimet e faqeve të basteve dhe analizat tona që ndan më të mirët nga të tjerët. Tabela më poshtë ju tregon faqet e basteve të renditura më të mira të këtij muaji.

  Best Betting Sites

  Secure
  Trusted
  Verified
  Ad disclosure bonus image
  Every online gambler deserves a safe and fair place to play. We aim to create a safe online environment for players through free, impartial and independent reviews of the best online gambling companies so that you can play with confidence and security. All ratings and reviews are made independently of the operator by our team of gaming experts and with every company being fully licensed to operate they can be trusted to offer fair play. We accept compensation from the companies advertised on this page and this may affect the brand positioning. We endeavour to continuously update this list so we can bring you the most current sites and the best available offers but we cannot review every site in the market Every online gambler deserves a safe and fair place to play. Please note we have financial arrangements with many of the companies on our website. Those arrangements provide that the company will receive a fixed fee commission if users choose to utilize the links located on the website GOT IT
  Show crypto
  Trending Now
  1
  BetMGM
  Player Rating

  Rate it! (0)

  Our Score
  9,9
  Merrni bonus Vizitoni BetMGM

  BetMGM: Must use BETMGM bonus code NEWWORLD1. Receive a 100% Risk Free first bet up to $1000. There is a 2x wagering requirement on the bonus received from this promotion. New customers only. 21+ T&Cs apply. To claim this Sports Promotion, you must deposit a minimum of $10 in to your account and place, as your first real money bet after opening your account, any sports wager. Only the first $1000 of the first wager are eligible for this promotion.

  2
  PlaySugarhouse Sport

  PlaySugarhouse Sport: New customers only. 21+ T&Cs and wagering requirements apply.

  3
  Caesars (Sport)

  Caesars (Sport): 21+ only. CaesarsCasino.com is owned by Caesars Interactive Entertainment, Inc.

  4
  Borgata Sports

  Borgata Sports: Licensed and regulated by the New Jersey Division of Gaming Enforcement as an Internet gaming operator in accordance with the Casino Control Act N.J.S.A. 5:12-1 and its implementing regulations. Only customers 21 and over are permitted to play our games. If you or someone you know has a gambling problem, call 1-800-GAMBLER

  5
  DAZN

  Rate it! (0)

  9,5
  Merrni bonus Vizitoni DAZN

  DAZN: 18+ only

  6
  Unibet

  Rate it! (0)

  9,3
  Merrni bonus Vizitoni Unibet

  Unibet: Sign up with the Sportsbook and get 2 x $10 free bets AND a bet up to $250. Try Unibet's sportsbook today for free! T&Cs apply. 21+ only.

  7
  Ditobet

  Ditobet: Join Ditobet with promo code NEWBONUS and get 100% up to €200 + €20 FREE BET for your very first deposit. 18+ only. T&Cs apply

  8
  BetcoinAG

  BetcoinAG: Over 18s only. T&CS apply. Use links on this page and promo code NEWBONUS for up to 1 Bitcoin

  9
  Playbetr

  Playbetr: 18+. T&Cs apply. Use our links to claim 2000 credits & 10 FS

  Social Betting
  10
  Stake.us

  Stake.us: 18+ only. T&Cs apply. Brought to the US by Stake.com, you can now play 1000s of games in their social casino with promo code NEWBONUS

  Si të zgjidhni një faqe bastesh sportive

  Zgjedhja e një faqeje bastesh mund të jetë e frikshme me mijëra prej tyre të disponueshme për të zgjedhur. Shqyrtimet dhe udhëzuesit tanë ndihmojnë për ta bërë vendimin më të lehtë për ju.

  Nëse jeni i ri në bastet online, nuk është e lehtë të gjesh një ndeshje. Disa libralidhës ofrojnë një bonus të madh mirëseardhjeje, por jo një zgjedhje të mirë të tregjeve të basteve. Të tjerët zgjedhin stimuj më të vegjël, por shanse më të larta.

  Ne kemi hedhur një vështrim në atë që çdo faqe e basteve sportive e disponueshme në vendin tuaj ofron nga shanset e basteve deri te mënyrat e pagesës dhe transmetimi i drejtpërdrejtë deri te aplikacionet e basteve. Ne ju ndihmojmë të zgjidhni librin më të mirë sportiv në internet për kërkesat tuaja të basteve.

  Pavarësisht nëse doni të vini bast në futboll, dëshironi të fitoni vlerë për bastet tuaja në NFL ose NBA , ose jeni një adhurues i madh i kriketit ose regbit, tabela e mësipërme ju ndihmon të vendosni se ku të merrni parasysh bashkimin dhe të kuptoni të mirat dhe të këqijat e secilës markë.

  Bonuset dhe promovimet e faqeve të basteve

  Kur i bashkoheni një prej faqeve të reja të basteve, pothuajse me siguri do t'ju ofrohet një bonus mirëseardhjeje kur të regjistroheni.

  Ofertat e reja të klientëve mund të jenë bujare. Ato variojnë nga një ndeshje e shumës së depozitës suaj të parë në baste falas deri tek bastet pa depozitë ose bastet pa rrezik për të filluar.

  Zakonisht, ju do të merrni rreth dyfishin e parave tuaja për të bastuar pasi të regjistroheni dhe të keni një bilanc të mirë bankar për të bastuar.

  Një gjë për të qenë të kujdesshëm janë kushtet e kushteve. Ofertat e regjistrimit kanë disa T&C të bashkangjitura, duke përfshirë kërkesat minimale përpara se të tërhiqeni. Gjithmonë kontrollojini këto përpara se të bashkoheni dhe të njiheni me to.

  Përveç bonuseve të mirëseardhjes, faqet më të mira të basteve në internet renditen sipas sasisë së promovimeve të rregullta që u ofrojnë klientëve afatgjatë.

  Faqet më të mira të basteve ofrojnë speciale për kthimin e parave, shanse të rritura, baste falas, skema shpërblimesh ose programe besnikërie, kthim parash dhe lojëra falas.

  Thellësia e promovimeve është diçka që përdoret në renditjen tonë të basteshkruesve.

  Aplikacionet e basteve sportive

  Bastet në lëvizje, qoftë në shtëpi, në punë, në tren apo gjatë shikimit të një loje, tani janë mënyra më e popullarizuar për të vënë bast.

  Ju mund të vendosni baste nëpërmjet faqes celulare të çdo krijuesi të basteve. Të gjitha versionet e desktopit funksionojnë gjithashtu shumë të lëvizshëm në celular ose tablet.

  Megjithatë, nuk ka asgjë më të lehtë se përdorimi i një aplikacioni të dedikuar të basteve sportive për të vendosur baste dhe për të parë transmetime të drejtpërdrejta të një ndeshjeje që po ndodh tani.

  Nëse dëshironi të gjeni aplikacionin më të mirë të basteve për baste sportive, ne kemi bërë punën e vështirë për ju. Ekspertët tanë kanë provuar dhe testuar aplikacionet e të gjitha faqeve kryesore të basteve dhe i kanë vlerësuar ato. Në fund të fundit, disa janë më të mirë se të tjerët.

  Ne ju tregojmë se nga mund t'i shkarkoni aplikacionet. Në varësi të pajisjes suaj, duhet të jeni në gjendje të gjeni aplikacionet e disponueshme për Apple dhe Android.

  Bast Live

  Bastet e drejtpërdrejta dhe bastet në lojë janë një nga veçoritë kryesore që duhet të kërkoni kur mendoni se cilit libralidhës në internet t'i bashkoheni.

  Ndërsa shikoni një ndeshje ose ngjarje, dëshironi të jeni në gjendje të vini bast për rezultatet. Bastet e drejtpërdrejta ju lejojnë ta bëni këtë, me shumicën e faqeve të basteve që tani ofrojnë shanse në lojë.

  Disa marka kanë më shumë opsione për të bastuar drejtpërdrejt se të tjerat, duke e bërë zgjedhjen tuaj të faqes së basteve në internet vendimtare nëse dëshironi të vendosni bast gjatë lojës.

  Të gjithë krijuesit e basteve të listuara në tabelën në këtë faqe kanë midis veçorive të tyre bast live. Për t'i bërë bastebërësit tanë të renditur më të mirë, kompanitë e përzgjedhura në listën e ngushtë kanë të gjitha një zgjedhje të mirë të gjasave në lojë në një numër sportesh.