Sledujte futbal vo štvrtok večer naživo online na Stake .com
Cincinnati Bengals hostí Miami Dolphins vo štvrtok večer a Stake.com bude mať k dispozícii live stream Dolphins Bengals .

Miami Dolphins v Cincinnati Bengals Preview

4. týždeň sezóny NFL začína, keď Miami Dolphins navštívia Cincinnati Bengals na futbal vo štvrtok večer.

Mimosezónne kroky Miami sa vyplatili počas prvých troch týždňov sezóny, pričom nový hlavný tréner Mike McDaniel začal perfektne 3:0.

Dolphins otvorili svoju sezónu 2022 víťazstvom 20-7 proti New England Patriots , ale toto víťazstvo je v porovnaní s ich poslednými dvoma víťazstvami slabšie.

V Baltimore vyzerali ako porazení, keď v štvrtej štvrtine prehrávali 38:14, ale Tua Tagovailoa viedol svoj tím k senzačnému nárastu počas posledných 15 minút a ukoristil víťazstvo 42:38.

Miami potom prekonalo toto víťazstvo minulý víkend, keď porazilo favoritov a vyhralo všetko, Buffalo Bills , 21:19.

Teraz sa snažia zlepšiť na 4-0 na úkor tímu Cincinnati , ktorý sa snaží zbaviť sa akejkoľvek opice z minuloročnej prehry v Super Bowl .

Bengals mali ťažký začiatok, keď prehrali 23:20 s Pittsburgh Steelers a nasledovala prehra 20:17 s tímom Dallas Cowboys vedeným ich záložným rozohrávačom.

Cincinnati sa však minulú nedeľu konečne presadilo a vyvinulo solídne obranné úsilie, aby porazilo New York Jets 27:12.

Podarí sa im teraz na to nadviazať vyradením Miami , alebo si Dolphins udržia svoj 100% rekord, keď budú pokračovať v otáčaní hlavy?

Priamy prenos bengálskych delfínov

Získajte živé vysielanie všetkých zápasov NFL v tejto sezóne na Stake.com , ako aj širokú škálu trhov, na ktoré môžete staviť.

Každý zápas NFL bude túto sezónu vysielať Stake naživo, pričom hry sú k dispozícii na sledovanie vo všetkých krajinách s výnimkou Kanady.

Za sledovanie týchto priamych prenosov NFL sa neplatí – stačí splniť niekoľko jednoduchých podmienok.