Sign in
stake-promo-code

  Kodi Stake .com

  promo code brand

  25 SC no deposit & 250,000 GC

  Use promo code NEWBONUS
  Tested Përdorur për herë të fundit 1 orë 28 minuta më parë

  Get 25 Stake Cash & 250,000 Gold Coins when you sign up with code NEWBONUS at Stake.us. USA only. Excludes certain States including NY,NV,ID, KY,WA. 18+ only. Terms and Conditions apply.

  1
  Reveal bonus code
  Click on the box to see our bonus code
  2
  Open the site
  Register and use the promotion code
  3
  Sign up
  Benefit from exclusive bonus when you sign up
  Visit Stake.com

  Kodi promovues i Stake .com është NEWBONUS i RI

  • Kodi promovues i Stake dhe informacioni i faqes në internet
  • Kodi Stake .com
  • Bonusi i mirëseardhjes Stake
  • Stake .com Sport
  • Metodat e Pagesës Stake .com
  • Pyetjet e shpeshta të kodit promovues të Stake .com
  Kur regjistroheni në Stake .com , mund të futni një promo code që hap një bonus ekskluziv të mirëseardhjes për lojtarët e rinj.

  promo code Stake .com NEWBONUS ju lejon të merrni një bonus depozite 200% deri në 3000 dollarë për t'u përdorur ose në librarinë sportive ose në kazinonë Stake .

  Thjesht fut NEWBONUS në fushën 'Kodi Promocional' gjatë procesit të regjistrimit dhe do të mund të kërkosh bonusin më të madh të Stake për bastet sportive në internet dhe lojën e kazinosë.

  Kodi promovues i Stake dhe informacioni i faqes në internet


  Kodi promovues i Stake .com NEWBONUS
  Bonusi i depozitës 200%
  Bonus sportiv 3000 dollarë
  Bonusi i kazinosë 3000 dollarë
  Produktet Baste Sportive, Kazino, Kazino Live, Lojëra
  Kriptovalutat Bitcoin , Ethereum , Litecoin , Dogecoin , Tron , Bitcoin Cash, Ripple
  Transmetim direkt? po
  Mbështetje e drejtpërdrejtë? po
  E themeluar 2017
  Shënim: Kodet promovuese janë vetëm për lojtarët e rinj. T&C zbatohen.
  Tabela Summary e bonusit të mirëseardhjes Stake .com Sports
  Artikulli Detaj
  ⚽ Bonus i mirëseardhjes sportive Stake .com 3000 dollarë
  ⚡ Kërkesa për bast 35x
  ➤ Shuma e depozitës 1500 dollarë
  🔥 Klubi VIP Automatik
  Shënim: Depozitoni 1500 dollarë. Merr 3000 dollarë. Pasi të keni depozituar mesazhin Jae_Stake në Telegram dhe kërkoni që ai të kreditojë bonusin tuaj (ose të na dërgojë email)


  Tabela Summary e bonusit të mirëseardhjes së kazinosë
  Artikulli Detaj
  🎁 Ofertë mirëseardhjeje e bonusit të kazinosë së Stake 3000 dollarë
  ✔ Pishina e Çmimeve të Lojërave të Evolution Casino Luaj në grupin e çmimeve 10 mijë dollarë
  🏁 Garat e basteve të Stake Ngjarjet e përditshme 100 mijë dollarë
  💰 Ofertë për Stake pa depozitë Aktualisht nuk disponohet
  Shënim: Depozitoni 1500 dollarë. Merr 3000 dollarë. Pasi të keni depozituar mesazhin Jae_Stake në Telegram dhe kërkoni që ai të kreditojë bonusin tuaj (ose të na dërgojë email)

  Kodi Stake .com

  Hapja e një llogarie të re dhe përdorimi i promo code të Stake .com është i shpejtë dhe i lehtë.

  Përdorni lidhjet në këtë faqe për t'u regjistruar në faqen zyrtare të internetit të Stake .com .
  1. Klikoni butonin 'Regjistrimi' dhe plotësoni formularin e shkurtër, duke dhënë ose adresën tuaj të emailit ose numrin e celularit.
  2. Zgjidhni shtetin ku jetoni.
  3. Kur pyeteni nëse keni një promo code , shkruani kodin NEWBONUS . Duke përdorur këtë kod, ju mund të merrni bonusin maksimal të regjistrimit prej $3000.

  Pasi ta keni bërë këtë, mund të merrni bonusin Stake .com.

  Bonusi i mirëseardhjes Stake

  Pasi të regjistroheni, mund të kërkoni bonusin tuaj të Stake . Një bonus depozite 200% është i disponueshëm për lojtarët e rinj për t'u përdorur në librin sportiv ose kazino.

  undefined
  Ky bonus vlen deri në 3000 dollarë.

  Ja se si të merrni bonusin:

  • Hyni në llogarinë tuaj të re të Stake ose regjistrohuni duke përdorur udhëzimet në këtë faqe.
  • Përdorni kodin NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një promo code .
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale duke përdorur një nga cryptocurrencies e pranuara si Bitcoin , Ethereum , Litecoin ose Dodgcoin.

  Pasi ta keni bërë këtë, do të merrni një bonus depozite prej 200%. Depozoni crypto me vlerë 100 dollarë dhe do të merrni një bonus prej 200 dollarësh. Depozoni 1500 dollarë crypto për të marrë bonusin e plotë prej 3000 dollarësh.

  Stake .com Sport

  Libri i sporteve Stake është i disponueshëm në të gjithë botën dhe mund të aksesohet në pajisjet desktop ose celular.

  Ju mund të vini bast në mbi 30 sporte të ndryshme në Librin e Sporteve, me baste të drejtpërdrejta të disponueshme, si dhe transmetim të drejtpërdrejtë.

  Stake .com është libri më i madh sportiv i kriptomonedhës në botë. Ju mund të bastni me crypto në të gjitha sportet e njohura, me mijëra tregje bastesh të disponueshme çdo ditë.

  Ju do të merrni disa nga shanset më të mira të basteve në industri kur të bashkoheni në Stake dhe nëse jeni adhurues i UFC -së, do të merrni shanset më të mira të garantuara në të gjitha ndeshjet e UFC -së.

  Metodat e Pagesës Stake .com

  Stake është një sit i basteve crypto . Ju mund të depozitoni këtu duke përdorur një numër cryptocurrencies duke përfshirë Bitcoin , Ethereum , Litecoin , Dogecoin , Tron , Bitcoin Cash dhe Ripple .

  Nëse aktualisht nuk zotëroni asnjë crypto dhe nuk keni një portofol crypto , por dëshironi të depozitoni me një monedhë të bazuar në fiat, si dollarë amerikanë ose euro, ju rekomandojmë të shikoni në MoonPay , i cili ju lejon të shkëmbeni si monedhat crypto dhe fiat duke përdorur metodat kryesore të pagesës si kartat e kreditit, kartat e debitit, Apple Pay , Google Pay ose Transferta bankare.

  Pasi të keni financuar llogarinë tuaj të Stake , mund të shikoni gjendjen e llogarisë tuaj në dollarë amerikanë, euro ose jen japonez.

  undefined
  Depozitimi është shumë i thjeshtë nëse keni një portofol crypto . Për të bërë një depozitë:

  • Sigurohuni që jeni identifikuar në llogarinë tuaj Stake .com dhe klikoni 'Portofoli'.
  • Zgjidhni 'Depozitë' dhe më pas zgjidhni një nga monedhat e mbështetura. Adresa juaj e depozitës do të shfaqet në ekran.
  • Hyni në portofolin ose shkëmbimin tuaj të crypto dhe përdorni adresën që u shfaq si vendndodhja për të dërguar fonde.
  • Zgjidhni shumën e crypto që dëshironi të transferoni në llogarinë tuaj Stake .com dhe më pas konfirmoni transaksionin.

  Depozita më pas do të shfaqet në llogarinë tuaj të Stake pothuajse menjëherë.

  Pyetjet e shpeshta të kodit promovues të Stake .com

  Cili është promo code Stake .com?

  Kodi aktual promo code Stake është NEWBONUS . Regjistro një llogari të re, fut kodin NEWBONUS kur të pyetet nëse ke një promo code dhe do të zhbllokosh bonusin më të mirë të mirëseardhjes që mund të kërkohet në Stake .com. Bonusi prej $3000 është aktualisht i disponueshëm.

  • brand image icon

   25 SC no deposit & 250,000 GC

   Use promo code NEWBONUS

   Get 25 Stake Cash & 250,000 Gold Coins when you sign up with code NEWBONUS at Stake.us. USA only. Excludes certain States including NY,NV,ID, KY,WA. 18+ only. Terms and Conditions apply.

   Get Code
   XXXXX
   Tested Përdorur për herë të fundit 1 orë 28 minuta më parë
  Last updated on 29 Sep 2023