Sign in

  Kodi Promocional i Kazinosë Stake.com

  promo code brand

  Get $3,000 Welcome Bonus

  Use the promo code NEWBONUS
  Tested Përdorur për herë të fundit 54 minuta më parë

  Claim the maximum new Stake.com bonus offer now when you join with promo code NEWBONUS. Up to $3,000 free bet. Deposit up to $1,500, get a 200% bonus up to $3,000. Over 18s only. 35x wager requirement. Max Deposit $1,500. Level 3 KYC Verification required. Contact live support after deposit to claim.

  1
  Reveal bonus code
  Click on the box to see our bonus code
  2
  Open the site
  Register and use the promotion code
  3
  Sign up
  Benefit from exclusive bonus when you sign up
  Visit Stake.com Casino

  Kodi i Kazinosë Stake.com është NEWBONUS

  Stake.com është kazinoja më e madhe crypto në botë dhe klientët e rinj mund të kërkojnë një bonus mirëseardhjeje me vlerë deri në $3000 kur të bashkohen.

  E tëra çfarë ju duhet të bëni është të përdorni kodin e Stake.com NEWBONUS për të kërkuar bonusin maksimal të disponueshëm.

  Udhëzuesi më poshtë tregon se duhet të bashkoheni, si të përdorni kodin e promovimit dhe cilat lojëra mund të prisni të gjeni brenda kazinosë Stake .

  Kodi Promocional i Kazinosë së Kunjit

  Duhet vetëm një minutë për t'u regjistruar në kazino dhe për të filluar të luani lojëra. Këtu është një udhëzues i shpejtë për hapjen e një llogarie në Kazino Stake :

  1. Shkoni te Stake.com duke përdorur këtë lidhje të sigurt. Ju çon direkt në kazinonë online
  2. Krijoni një llogari duke klikuar në butonin 'Regjistrohu'.
  3. Në formularin e shkurtër të regjistrimit, kur pyeteni nëse keni një Kod, shkruani kodin promovues NEWBONUS.

  Pasi të jeni regjistruar, mund të kërkoni bonusin tuaj.

  Bonusi i mirëseardhjes së kazinosë së aksioneve

  Bonusi i kazinosë jepet si një bonus depozite 200% kur bashkoheni në Stake.

  Depozoni ekuivalentin e 50 dollarëve dhe do të merrni një bonus kazino prej 100 dollarësh. Depozitoni 100 dollarë dhe do të merrni një bonus kazino prej 200 dollarësh. Depozitoni $1500 dhe ju do të merrni bonusin e plotë $3000.

  Për të kërkuar bonusin tuaj, ndiqni këto hapa:

  • Së pari, sigurohuni që jeni identifikuar në llogarinë tuaj të re Stake.com
  • Klikoni në butonin 'Portofoli' në krye të faqes dhe zgjidhni 'Depozitim'
  • Më pas do të keni mundësinë të zgjidhni një nga monedhat e mbështetura si Bitcoin , Ethereum , Litecoin ose Dogecoin
  • Adresa juaj e depozitës do të shfaqet dhe më pas mund të bëni depozitën tuaj të parë

  Lojërat e kazinosë Stake.com

  Ju mund të luani shumë lojëra slot në kazinonë Stake.com , duke përfshirë një numër ekskluzivesh. Në total, do të gjeni gati 2000 lojëra elektronike, duke përfshirë tituj të njohur si Divine Book of Stake , Ice Queen , Stake Million dhe Stake Club.

  Stake Originals janë provably lojëra të ndershme. Këto lojëra ekskluzive në kazinonë crypto Stake.com përdorin hash kriptografik për të provuar se rezultati është i saktë dhe nuk është manipuluar në asnjë mënyrë gjatë (ose pas) çdo raundi ose rrotullimi.

  Origjinalet e njohura Stake përfshijnë Dice , Mines , Plinko , Crash , Limbo , Hilo , Diamonds , Blue Samurai dhe Slide.

  Kazino Live Aksioneve

  Kazinoja Live Dealer përfshin blackjack , baccarat , poker dhe ruletë. Kazinoja e shitësve të drejtpërdrejtë Stake.com operohet përmes Evolution Gaming dhe Pragmatic Play Live dhe vjen me dhjetëra lojëra të ndryshme drejtpërdrejt, duke përfshirë të gjitha seritë Lightning të Evolution .

  menyra pagese

  Është e lehtë të depozitosh me Bitcoin ose kriptovaluta të tjera në Stake.com. Ju mund të depozitoni duke përdorur një numër crypto , duke përfshirë:

  • Bitcoin (BTC)
  • Dogecoin (DOGE)
  • Ethereum (ETH)
  • Litecoin (LTC)
  • Ripple (XRP)
  • Bitcoin Cash (BCH)
  • Tron (TRX)
  • EOS

  Ju e bëni depozitën tuaj duke përdorur crypto , por gjithashtu mund të shikoni gjendjen e llogarisë tuaj në Stake.com në dollarë amerikanë dhe monedha të tjera fiat .

  Pyetjet e shpeshta të kazinosë Stake.com

  Cili është kodi i Kazinosë Stake ?

  Përdorni kodin promovues të Stake NEWBONUS kur regjistroheni në Stake.com për të marrë bonusin maksimal për lojtarët e rinj. $3000 bonus falas mund të kërkohet nëpërmjet një bonusi depozite 200%.

  Sa është bonusi i mirëseardhjes Stake ?

  Ju mund të merrni deri në $3000 kur hapni një llogari në Stake.com me këtë kod nëpërmjet një bonusi depozite 200%.

  A është e mirë kazinoja Stake.com ?

  Po. Kazinoja crypto Stake ka mijëra lojëra dhe është faqja më e madhe në botë e basteve crypto dhe e njohur në të gjithë botën.

  • brand image icon

   Get $3,000 Welcome Bonus

   Use the promo code NEWBONUS

   Claim the maximum new Stake.com bonus offer now when you join with promo code NEWBONUS. Up to $3,000 free bet. Deposit up to $1,500, get a 200% bonus up to $3,000. Over 18s only. 35x wager requirement. Max Deposit $1,500. Level 3 KYC Verification required. Contact live support after deposit to claim.

   Get Code
   XXXXX
   Tested Përdorur për herë të fundit 54 minuta më parë
  Last updated on 28 Nov 2023